Ana içeriğe gidin

Phoenix-Mesa Gateway Havalimanı (aza)

Mesa Havalimanı havalimanına gidiş-geliş için Uber’le yolculuk yapın. AZA servisi veya taksi beklemek yerine doğrudan uygulamadan araç çağırabilir ve yola koyulabilirsiniz.

Mesa, AZ 85212
+1 480-988-7600

Phoenix-Mesa Gateway Havalimanı havalimanında Uber’le önceden araç rezerve edin

Phoenix-Mesa Gateway Havalimanı havalimanına Uber’le yapacağınız yolculuk için rezervasyon yaptırarak planlarınızı hemen tamamlayın. Uçuşunuzdan 30 gün öncesine kadar herhangi bir saat ve günde yolculuk talep edin.
Varış noktası
Tarih ve saat seçin

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/28.

Rezervasyon, alım konumunuz için uygun olmayabilir

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinden araç çağırın

Bir düğmeye dokunarak 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımına erişin.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulama ve sürücü ortağı sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmayın.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme gibi en sevdiğiniz özellikleri bulabilirsiniz.

Bu bölgedeki yolculuk türleri

 • UberX

  1-4

  Uygun fiyatlı, günlük yolculuklar

 • UberXL

  1-6

  6 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Uber Comfort

  1-4

  Daha geniş ayak koyma yeri ile daha yeni araçlar

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Yolcu alım yeri: Mesa Havalimanı (AZA)

Bir araç çağırın

Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen uygulamayı kontrol edin

Alım konumları, çağrılan aracın türüne göre değişebilir. Sürücünüzle kaldırım kenarında veya belirlenen bir alım noktasında buluşmak için uygulamadaki talimatları uygulayın.

Konumunuzu onaylayın

Uygulamanızda belirtilen size ayrılmış alım noktasına gidin (lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın). Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 600’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Mesa Havalimanı ziyaretçi bilgileri

Mesa, Arizona’da yer alan Phoenix-Mesa Gateway Havalimanı, yılda 1,3 milyondan fazla yolcuya hizmet verir. AZA Havalimanı, Mesa şehir merkezinden 20 mil (32 kilometre) uzaklıktadır, bu mesafe ideal yol ve trafik koşullarında arabayla yaklaşık olarak 25 dakika sürer. AZA Havalimanı, Phoenix şehir merkezinden 38 mil (61 kilometre) uzaklıktadır, bu mesafe arabayla yaklaşık 40 dakika sürer.

Mesa Havalimanı terminali

Charles L. Williams Terminali, Mesa Havalimanı’nın ana yolcu terminalidir ve havalimanın alışveriş ve yemek yerlerinin yanı sıra kapıları da burada yer alır. AZA Havalimanı’ndan üç havayolu şirketi hizmet verir: Allegiant, Swoop ve WestJet. Bazı uçuşlar dönemsel olduğundan ve değişiklik yaşanabileceğinden uygun güncel uçuş rezervasyonlarını görmek için havayolu şirketinin web sitesine göz atın.

Mesa Havalimanı’nda Yemek

Mesa Havalimanı’nda yolcular yemek almak için birçok seçenek arasından birini tercih edebilir. Yemek seçenekleri arasında Amerikan mutfağından yemekler sunan bir restoran; kahve ve içeceklerin yanı sıra çeşitli yemek ve fırın ürünleri sunan bir kafe; atıştırmalık ve soğuk içecekler satan bir hediyelik eşya dükkanı bulunur.

Mesa Havalimanı’nda neler yapabilirsiniz?

Alışveriş yapmak isteyen yolcular Phoenix-Mesa Gateway Havalimanı’nda yer alan ve çeşitli ürünler, dergiler, kitaplar, anı eşyaları, hediyelik eşyalar ve atıştırmalıklar satan iki mağazaya uğrayabilir.

Mesa Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlar arasında bekleme yaptığınızda ya da uçuşunuzda gece boyu sürecek bir rötar olduğunda veya Phoenix-Mesa Gateway yakınlarındaki bir ziyaretinizde kalacak bir yere ihtiyacınız olursa, Chandler, Mesa, Phoenix yakınlarında birçok otel ve konaklama seçeneği bulabilirsiniz.

Mesa Havalimanı yakınlarında gezilecek yerler

 • Papago Parkı, Phoenix
 • Gül bahçeleri, Mesa
 • Usery Mountain Regional Park, Mesa

Buradan AZA Havalimanı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook
Twitter

Bu sayfada Uber’in kontrolünde olmayan üçüncü taraf web sitelerinin sağladığı bilgiler bulunur ve bu bilgiler, periyodik olarak değiştirebilir veya güncellenebilir. Bu sayfada yer alan doğrudan Uber’le veya operasyonlarıyla bağlantılı olmayan bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde, açıkça veya zımni olarak, bu bilgiler hakkında herhangi bir garanti oluşturacak şekilde değerlendirilmemeli ve yorumlanmamalıdır. Bazı gereklilikler ve özellikler ülkeye, bölgeye ve şehre göre değişir. Promosyon indirimi yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Bu promosyon, diğer tekliflerle birleştirilemez ve bahşişlere uygulanamaz. Promosyon sınırlı sayıdadır. Fırsat ile hükümler ve koşullar değiştirilebilir.