Preskočiť na hlavný obsah

Medzinárodné letisko San Francisco (sfo)

Hľadáš alternatívu k tradičnej kyvadlovej doprave v Letisko San Francisco alebo taxi? Či už sa chystáš z letiska v San Franciscu do Napy, alebo ideš zo Silicon Valley na letisko v San Franciscu, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jedným ťuknutím tlačidla jazdu na letisko SFO a z neho.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Medzinárodné letisko San Francisco

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Medzinárodné letisko San Francisco a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/07.

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • UberX

  1-4

  Dostupný odvoz na každý deň

 • UberXL

  1-6

  Cenovo dostupné jazdy pre skupiny až do 6 ľudí

 • Comfort

  1-4

  Novšie autá s väčším priestorom na nohy

1/3

Vyzdvihnutie v Letisko San Francisco (SFO)

Jazdu si objednaj, keď sa pripravíš na odchod

Vyber si možnosť jazdy, ktorá vyhovuje veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Ak si objednávaš cez UberX, Uber Pool alebo Express Pool z terminálu 1 až 3, postupuj podľa značenia letiska na 5. poschodie parkovacej garáže.

Ak si objednávaš cez Uber Comfort, UberXL, Select, Black, Black SUV alebo akýkoľvek produkt z medzinárodného terminálu, môže ťa vodič vyzdvihnúť pri chodníku na poschodí odletov.

S vodičom sa stretni na určenom mieste vyzdvihnutia.

V termináloch 1 až 3 sa vyzdvihnutia cez UberX, UberPool a Express Pool uskutočňujú na 5. poschodí garáže vnútroštátnych letov. Všetky ostatné vyzdvihnutia v termináloch 1 až 3 sa uskutočňujú pri vozidle na poschodí odletov (2. poschodie, vnútroštátne lety).

Vyzdvihnutia cez Uber Comfort, UberXL a Uber Select sú od 20. novembra 2019 pri chodníku. Potom už tieto možnosti vyzdvihnutia na 5. poschodí garáže nebudú k dispozícii.

Všetky vyzdvihnutia z medzinárodného terminálu sa uskutočňujú pri 2. obrubníku na poschodí odletov (3. poschodie, medzinárodné lety).

Potvrď svoju polohu

Ak si objednávaš z garáže pre vnútroštátne lety, môžeš zadať písmeno sekcie, čo pomôže vodičovi ťa nájsť. Terminál 1 používa sekcie B1 – 3 a C1 – 3. Terminál 2 používa sekcie D1 – 6 a E1 – 3. Terminál 3 používa sekcie F1 – 6 a F/G 1 – 3.

Ak si objednávaš vyzdvihnutie pri chodníku (len Comfort, XL, Select, Black a Black SUV), môžeš zadať svoj terminál a číslo dverí, aby vodič vedel, kde ťa nájde.

Mapa: Letisko San Francisco

Terminály 1 až 3 sú určené na domáce lety a oblasti A a G na medzinárodné lety. Z troch garáži sa dá do terminálov dostať vlakom AirTrain a chodníkom.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

 • Cena cesty s Uberom na letisko SFO a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

  Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu vyššie miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

 • Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

  Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

 • Letiskový kód SFO je skratka názvu mesta San Francisco, pričom „O“ pravdepodobne predstavuje jeho posledné písmeno.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Informácie pre návštevníkov na letisku SFO

Medzinárodné letisko San Francisco (SFO) je najväčším letiskom v severnej Kalifornii. Nachádza sa 24 kilometrov od centra San Francisca a doprava naň aj z neho je jednoduchá. Jazda autom z centra pri ideálnych dopravných podmienkach zaberie asi 30 minút.

Terminály letiska SFO

Letisko SFO je rozdelené na 4 terminály: 1, 2, 3 a medzinárodný terminál, ktorý je tvorený odbavovacími priestormi A a G. Salóniky na Medzinárodnom letisku San Francisco nájdeš vo všetkých termináloch. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál 1 letiska SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Terminál 2 letiska SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Terminál 3 letiska SFO

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

Medzinárodný terminál letiska SFO

Na medzinárodné lety sa na letisku SFO nastupuje v oblastiach A a G. Z letiska SFO odlietajú nonstop linky 39 medzinárodných dopravcov do viac ako 45 zahraničných miest. V medzinárodnom termináli nájdeš 10 salónikov (okrem iných Air France-KLM Lounge alebo Virgin Atlantic Clubhouse).

Reštaurácie na letisku SFO

Na Medzinárodnom letisku San Francisco sa nachádza viac ako 60 stravovacích zariadení – bary, kaviarne aj reštaurácie s obsluhou. Ak sa chceš najesť pred bezpečnostnou kontrolou, v odbavovacej oblasti A v medzinárodnom termináli nájdeš hlavné stravovacie priestory. Za bezpečnostnou kontrolou v termináli 2 si môžeš v obchodoch v odbavovacej oblasti D kúpiť menšie občerstvenie alebo jedlo do ruky. Ďalšie stravovacie priestory nájdeš v termináli 3, a to medzi bránami 80 a 90.

Orientácia na letisku SFO

Na letisku SFO funguje bezplatný kyvadlový vlak AirTrain, ktorý spája jednotlivé terminály a parkovacie domy. V termináloch 1, 2 a 3 zastavuje vo zvýšenej časti 3. poschodia naproti nadchodu. V medzinárodnom termináli letiska SFO môžeš na AirTrain nasadnúť na 4. poschodí. Jeho dve linky, červená a modrá, fungujú v 4-minútových intervaloch a 24 hodín denne. Tiež zachádza na zastávku verejného dopravného systému Bay Area Rapid Transit (BART), ktorá sa nachádza pri parkovacom dome G.

Čo robiť na letisku SFO

Na Medzinárodnom letisku San Francisco toho môžeš vidieť a robiť veľa. Nájdeš tam múzeum, knižnice alebo rôzne výstavy umenia, dejín lietania, miestnej kultúry alebo vedy. Deti sa môžu zabaviť v niekoľkých herniach. Jednu nájdeš v termináli 2 v odbavovacej oblasti D a ďalšiu v termináli 3 v odbavovacích oblastiach E a F. Vo všetkých termináloch letiska SFO môžeš využívať kúpeľné služby.

Zmenáreň na letisku SFO

Zmenárne a zmenárenské bankomaty sa na letisku SFO nachádzajú na rôznych miestach medzinárodného terminálu. Hlavná zmenáreň sa nachádza pri dverách 5.

Hotely v okolí letiska SFO

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska SFO, v okolí nájdeš viac ako 50 ubytovacích zariadení.

Zaujímavé miesta v okolí letiska SFO

 • Ostrov Alcatraz
 • Fisherman’s Wharf
 • Golden Gate Bridge
 • Vinárske oblasti Napa a Sonoma

Facebook
Instagram
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.