Preskočiť na hlavný obsah
Uber
Uber

Letisko Paríž-Orly (ORY)

Či už sa chystáš z letiska Paríž-Orly do Paríža, alebo máš namierené opačným smerom, vďaka Uberu to zvládneš ľavou zadnou.

94390 Orly, France
+33 1-49-75-45-12

Rozumnejší spôsob cestovania

Požiadaj o jazdu okolo sveta

Ťukni na tlačidlo a požiadaj o letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Nechaj aplikáciu a vodiča postarať sa o detaily a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Odhad ceny za Uber

Ukážkové ceny pre cestujúceho sú iba odhady a neodrážajú odchýlky spôsobené zľavami, meškaním v dôsledku premávky alebo inými faktormi. Môžu sa uplatňovať paušálne sadzby a minimálne poplatky. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

Spôsoby jazdy

  • UberX1-4

    Affordable, everyday rides

  • Berline1-4

    Premium rides in luxury cars

Ako sa odviezť s Uberom z letiska

Otvor aplikáciu a požiadaj o jazdu

Keď sa pripravíš na odchod, otvor aplikáciu a požiadaj o jazdu. Vyber si možnosť, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu do bodu vyzdvihnutia uvidíš priamo v aplikácii. Na letisku sa môžu nachádzať aj orientačné cedule.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto nemusí byť pri najbližšom východe. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Tipy na letisku Paríž-Orly

Wi-Fi na letisku Paríž-Orly

Wi-Fi na letisku Paríž-Orly pre cestujúcich zabezpečuje spoločnosť Paris Aéroport. K dispozícii je pripojenie so štandardnou rýchlosťou od 2,90 EUR za 20 minút po 5,90 EUR za hodinu alebo rýchlejšie pripojenie za 9,90 EUR na 24 hodín.

Parkovanie na letisku Paríž-Orly

There are 7 car parks at Paris-Orly Airport, all open 24/7. Options include short-stay, long-stay, and special lanes and spaces for motorcycles and people with reduced mobility, as well as subscriber and reservation-only parking.

Zmenáreň na letisku Paríž-Orly

Na letisku Paríž-Orly sa nachádza zmenáreň Travelex v hale A južného terminálu. Menu si môžeš vopred objednať online a následne si ju vybrať na pobočke, no môžeš získať aj predplatnú bankovú kartu alebo použiť jeden z bankomatov na výmenu meny nachádzajúcich sa v oboch termináloch.

Najčastejšie otázky cestujúcich

Uber máš k dispozícii aj na letisku ORY, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kamkoľvek sa chystáš.

Miesta vyzdvihnutia Uberom na letiskách sa môžu zmeniť. Miesto vyzdvihnutia si preto po požiadaní o jazdu vždy pozri v aplikácii Uber.

Hoci cesta nie je veľmi dlhá, sadzby Uberu na letisko Paríž-Orly a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Odhad cien ciest nájdeš v nástroji na odhad ceny Uberu.

Čas potrebný na vyzdvihnutie sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 500 letiskách po celom svete.

Terminály letiska Paríž-Orly