Preskočiť na hlavný obsah

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (mad)

Hľadáš na letisku Madrid Airport alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska v Madride do centra, alebo z múzea Museo del Prado na letisko v Madride, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska MAD alebo naň jedným ťuknutím.

Av de la Hispanidad, s/n, Madrid 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/08.

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares with VTC and Taxi

 • Uber pre Ukrajinu

  1-4

  Cestovné Uber pre Ukrajinu je v porovnaní s jazdou UberX objednanou v rovnakom čase na rovnakú trasu o 1€ vyššie. Suma 1€ z každej jazdy Uber pre Ukrajinu nie je súčasťou cestovného, ​​ale je to čiastka, ktorú spoločnosť Uber B.V. vyberá pre Medzinárodný záchranný výbor.

 • Green

  1-4

  100% electric rides at the same price as UberX

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-4

  Luxusný odvoz s profesionalnými šoférmi

 • Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  PREMIUM RIDES FOR LARGE GROUPS

1/8

Vyzdvihnutie v Madrid Airport (MAD)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko MAD alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Madrid Airport uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku MAD, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Madrid Airport tips

Madrid Airport wifi

Madrid Airport offers free wifi to all passengers. Follow these instructions to log on: - Look for the AIRPORT FREE WIFI AENA network - Register through Facebook, LinkedIn, email, or Aena Club Cliente

Madrid Airport luggage storage

MAD has a left luggage office where passengers can leave baggage for up to 14 days for a fee. The luggage office also offers travel accessories, bicycle boxes, and printing services.

Madrid Airport parking

MAD offers options for short-stay and long-stay parking, express dropoff and pickup, VIP parking, first class parking, and low-cost parking. There are also separate car parks for motorcycles and bicycles.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber is available at Madrid Airport, so you can enjoy a convenient and comfortable trip to wherever you need to go.

 • Miesta vyzdvihnutia Uberom na letiskách sa môžu zmeniť. Miesto vyzdvihnutia si preto po požiadaní o jazdu vždy pozri v aplikácii Uber.

 • Uber rates to and from Madrid Airport may be affected by time, traffic, and other factors. Check the Uber price estimator in the Uber app for approximate trip prices.

 • Keď si objednáš jazdu, aplikácia ti zobrazí odhad času, za ktorý vodič dorazí na miesto vyzdvihnutia.

Ďalšie informácie

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Madrid Airport visitor information

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.

Links to external websites are provided solely for visitors’ convenience. Taking links to other sites is done at your own risk, and Uber accepts no liability for any linked sites or their content.