Preskočiť na hlavný obsah

Medzinárodné letisko Tokio – Haneda (hnd)

Hľadáš na letisku Letisko Haneda alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska HND na tokijskú stanicu, alebo zo štvrte Šindžuku na letisko Haneda, s aplikáciou Uber Taxi, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska HND alebo naň jedným ťuknutím.

4-3 Haneda-Kuko, 2-Chome, Ota-Ku, Tokio 144, Japan
+81 3-5757-8111

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • Taxi

  1-4

  Get matched with a taxi nearby. Booking fee will be charged separately (maximum JPY 420)

Vyzdvihnutie v Letisko Haneda (HND)

Keď sa pripravíš na odchod z letiska, objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko HND alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Vyjdi na úrovni príletov

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Letisko Haneda uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Medzinárodné letisko Tokio – Haneda sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku HND, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Mapa: Letisko Haneda

Letisko Haneda je rozdelené na 3 terminály: medzinárodný terminál a vnútroštátne terminály 1 a 2.

Zostaň na cestách v spojení

Ako sa pripojiť k sieti Wi-Fi na letisku HND

Na letisku Haneda sa môžeš pripojiť k bezplatnej sieti Wi-Fi. Stačí vybrať zo zoznamu sietí Wi-Fi HANEDA-FREE-WIFI, spustiť prehliadač a postupovať podľa zobrazených pokynov.

Kúp si miestnu SIM kartu

Predplatenú SIM kartu si môžeš kúpiť v príletovej hale na 2. poschodí terminálu medzinárodných letov.

Predplatené SIM karty nemožno kúpiť v termináloch vnútroštátnych letov 1 a 2.

Predplatené SIM karty dostupné pre cudzincov v Japonsku slúžia výhradne na dátovú komunikáciu. Podľa japonských právnych predpisov si cudzinci nemôžu kúpiť SIM karty, ktoré umožňujú hlasové volania.

Ďalšie informácie

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Informácie pre návštevníkov na letisku Haneda

Letisko Haneda je jedným z dvoch hlavných tokijských letísk. Obsluhuje širšiu oblasť Tokia a je najrušnejšie v celom Japonsku. Z centra Tokia sa naň dá autom dostať už za 25 minút – rýchlejšie ako na druhé tokijské letisko Narita.

Terminály letiska Haneda

Letisko je rozdelené na medzinárodný terminál a vnútroštátny terminál. Všetky medzinárodné lety odlietajú z medzinárodného terminálu. Vnútroštátne lety odlietajú z terminálov 1 a 2.

Terminál 1 letiska Haneda

 • JAL
 • Japan Transocean Air
 • Skymark
 • Star Flyer (lety na letiská Kitakjúšú a Fukuoka)

Terminál 2 letiska Haneda

 • AIRDO
 • ANA
 • Solaseed
 • Star Flyer (lety na letiská Jamaguči-Ube a Kansai)

Orientácia na letisku Haneda

Medzi vnútroštátnymi terminálmi a menším medzinárodným terminálom jazdia každé 4 minúty bezplatné kyvadlové autobusy.

Zmenáreň na letisku Haneda

Na 2. a 3. poschodí odletovej haly medzinárodného terminálu fungujú zmenárne s nepretržitou prevádzkou. Ďalšie dve nájdeš v oblasti medzinárodných odletov.

Hotely v blízkosti letiska Haneda

Či už čakáš na prípoj, alebo sa ti oneskoril nočný let, môžeš sa ubytovať v letiskovom hoteli, prípadne vo viac ako 30 ubytovacích zariadeniach v okolí.

Ďalšie informácie o letisku Haneda (HND) nájdeš tu.

Facebook

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.