Preskočiť na hlavný obsah

Frankfurt am Main Airport (fra)

Hľadáš na letisku Frankfurt Airport alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska vo Frankfurte do centra mesta, alebo z trhu Kleinmarkthalle na letisko vo Frankfurte, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska FRA alebo naň jedným ťuknutím.

Frankfurt 60547 Germany
+49 180-6-3724636

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Frankfurt am Main Airport

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Frankfurt am Main Airport a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/25.

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • Uber pre Ukrajinu

  1-4

  Cestovné Uber pre Ukrajinu je v porovnaní s jazdou UberX objednanou v rovnakom čase na rovnakú trasu o 1€ vyššie. Suma 1€ z každej jazdy Uber pre Ukrajinu nie je súčasťou cestovného, ​​ale je to čiastka, ktorú spoločnosť Uber B.V. vyberá pre Medzinárodný záchranný výbor.

 • Comfort

  1-4

  Extra legroom and top rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Fits 5 riders or 3 riders with luggage

 • UberX

  1-4

  Cenovo dostupný odvoz na každý deň

 • Premium

  1-4

  Odvoz vysokej triedy s profesionálnymi vodičmi

 • Green

  1-4

  Elektrické a hybridné vozidlá

 • Taxi

  1-4

  Preprava bez potreby mávania rukami

1/7

Vyzdvihnutie v Frankfurt Airport (FRA)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko FRA alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Frankfurt Airport uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Frankfurt am Main Airport sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku FRA, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Frankfurt Airport tips for smoother travels

Frankfurt Airport wifi

Passengers are welcome to enjoy free wifi 24 hours a day at Frankfurt Airport. To log on to the service, look for the Frankfurt-Airport network, enter your email address, and agree to the terms and conditions. Then click on Next and Start surfing.

Frankfurt Airport luggage storage

There are 3 luggage storage facilities at Frankfurt Airport, located in both terminals, which allow passengers to store baggage for up to 3 months. The facilities also offer a luggage shrink-wrapping service for bulky or unwieldy items.

Frankfurt Airport parking

Several parking options are available at Frankfurt Airport, including short-stay, long-stay, business parking, and a dropoff area.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • The Uber app is available at Frankfurt Airport, so you can enjoy a convenient and comfortable trip to wherever you need to go.

 • Uber pickup locations at airports are subject to change. To find your pickup location, always check the Uber app after you request a ride.

 • Rates to and from Frankfurt Airport may be affected by time, traffic, and other factors. Check the Uber app for trip prices.

 • Keď si objednáš jazdu, aplikácia ti zobrazí odhad času, za ktorý vodič dorazí na miesto vyzdvihnutia.

Ďalšie informácie

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Frankfurt Airport visitor information

 • Kleinmarkthalle market

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.

Links to external websites are provided solely for visitors’ convenience. Taking links to other sites is done at your own risk, and Uber accepts no liability for any linked sites or their content.