Preskočiť na hlavný obsah
Uber
Uber

Indira Gandhi International Airport (DEL)

Či už sa chystáš z letiska Delhi Airport k pamätníku Kutub mínár, alebo ideš od pamätníka India Gate na letisko, vďaka Uberu to zvládneš ľavou zadnou.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Rozumnejší spôsob cestovania

Požiadaj o jazdu okolo sveta

Ťukni na tlačidlo a požiadaj o letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Nechaj aplikáciu a vodiča postarať sa o detaily a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Odhad ceny za Uber

Ukážkové ceny pre cestujúceho sú iba odhady a neodrážajú odchýlky spôsobené zľavami, meškaním v dôsledku premávky alebo inými faktormi. Môžu sa uplatňovať paušálne sadzby a minimálne poplatky. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

Spôsoby jazdy

 • Auto1-3

  Auto rickshaws at the tap of a button

 • Intercity1-4

  Affordable outstation rides in compact cars

 • Moto1

  Affordable motorcycle rides

 • INTERCITY1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

Ako sa odviezť z letiska DEL

Zisti, kde ťa môže vodič vyzdvihnúť

Na letisku Delhi Airport bod vyzdvihnutia závisí od terminálu, ktorý vyberieš. Ak vyberieš terminál 1 alebo 3, choď do vyhradenej zóny vyzdvihnutia Uberu. V prípade terminálu 2 sa s tebou vodič stretne vo zvolenom bode vyzdvihnutia.

Podrobnosti nájdeš v aplikácii

Po požiadaní o jazdu sa riaď do bodu vyzdvihnutia pokynmi trasy v aplikácii.

Terminál 1: Choď do zóny vyzdvihnutia Uber v oblasti parkoviska.

Terminál 2: Do požadovaného bodu vyzdvihnutia sa dostaň podľa pokynov v aplikácii.

Terminál 3: Prejdi do zóny vyzdvihnutia Uber na prízemí parkoviska T3 oproti príletovým letiskovým bránam 1 a 2.

Stretni sa s vodičom

Vodič sa s tebou stretne v bode vyzdvihnutia zobrazenom v aplikácii. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Mapa: Delhi Airport

Na letisku Indira Gandhi International Airport funguje 80 leteckých spoločností v 2 termináloch: terminál 1 a terminál 3. Terminál 1 má 4 podsekcie: terminál 1A, terminál 1B, terminál 1C a terminál 1D. Všetky medzinárodné letecké spoločnosti sú v termináli 3.

Najčastejšie otázky cestujúcich

Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

Cena cesty s Uberom na letisko DEL a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu hore miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Ďalšie informácie

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 500 letiskách po celom svete.
Vyhľadať letisko

Informácie pre návštevníkov na letisku Delhi Airport

Letisko Indira Gandhi International Airport je 10. najrušnejšie letisko na svete z hľadiska počtu cestujúcich a každoročne obslúži viac ako 65 miliónov ľudí. Nachádza sa asi 16 kilometrov od centra Naí Dillí a autom sa tam pri ideálnych dopravných podmienkach dostaneš za 16 minút.

Terminály letiska Delhi

Letisko DEL je tvorené 3 hlavnými terminálmi pre osobnú dopravu: terminálom 1, terminálom 2 a terminálom 3. Salóniky sa nachádzajú v celom priestore letiska DEL. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál 1 letiska DEL

 • IndiGo
 • SpiceJet

Terminál 2 letiska DEL

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

Terminál 3 letiska DEL (medzinárodný)

Medzinárodné linky odlietajú z letiska Indira Gandhi International Airport z terminálu 3. Z letiska DEL odlietajú nonstop linky American Airlines, British Airways, Emirates a ďalších aerolínií do viac ako 70 zahraničných destinácií. Salóniky sa na letisku Indira Gandhi International Airport nachádzajú na 5 miestach v termináli 3.

Reštaurácie na letisku Indira Gandhi International Airport

Vo všetkých termináloch letiska DEL nájdeš mnoho miest, kde sa dá najesť. Cestujúci si môžu vyberať z viac ako 80 stravovacích zariadení od kaviarní cez rýchle občerstvenie až po stánky s jedlom do ruky. Tiež sa môžu najesť v niektorej z miestnych reštaurácií s obsluhou.

Orientácia na letisku Indira Gandhi International Airport

Medzi terminálmi 1 a 3 na letisku DEL pendluje kyvadlová doprava v 20-minútových intervaloch. Cestujúci, ktorí medzi týmito terminálmi prestupujú, musia ísť k odbavovacej priehradke pre transfery medzi terminálmi (v termináli 3 sa nachádza pri stĺpe 10 a v termináli 1 pod nadjazdom). Terminály 2 a 3 sú k sebe bližšie a chôdza medzi nimi zaberie 5 minút.

Čo robiť na letisku Indira Gandhi International Airport

Na letisku DEL toho môžeš veľa vidieť a robiť. Napríklad na odletoch v termináli 3 a na odletoch v termináli 1 sú k dispozícii kúpele. Tiež tu môžeš navštíviť obrovské množstvo obchodov a kúpiť si elektroniku, darčeky, sladkosti alebo šperky. V oblasti medzinárodných odletov v termináli 3 nájdeš letový simulátor, kde si môžeš vyskúšať pilotovanie Boeingu 737.

Zmenáreň na letisku Indira Gandhi International Airport

Zmenárne sa na letisku DEL nachádzajú v oblasti medzinárodných a vnútroštátnych príletov aj odletov v termináli 3 a v oblasti odletov v termináli 1.

Hotely v okolí letiska Indira Gandhi International Airport

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska DEL, v okolí nájdeš viac ako 40 ubytovacích zariadení.

Zaujímavé miesta v okolí letiska Indira Gandhi International Airport

 • Humájúnova hrobka
 • Khari Baoli
 • Červená pevnosť
 • Sunder Nursery

Ďalšie informácie o letisku DEL nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter