Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Home > Ride > Airports > POZ

Zaplanuj przejazd na Port lotniczy w Poznaniu

(Port lotniczy Poznań–Ławica im. Henryka Wieniawskiego)

Give us a few details, and we’ll find you a ride to the airport.

search
Skąd?
Navigate right up
search
Dokąd jedziemy?

Getting to POZ Airport

Masz lot z lotniska Port lotniczy Poznań–Ławica im. Henryka Wieniawskiego? Z aplikacją Uber nie musisz martwić się organizacją dojazdu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na lot krajowy, czy międzynarodowy, Uber ma opcje dla Ciebie – od prywatnych przejazdów po auta klasy premium i bardziej ekonomiczne opcje. W kilku prostych krokach możesz zamówić przejazd już teraz lub zarezerwować go na później.

POZ airline terminals

Pamiętaj, że niektóre linie lotnicze korzystają z wielu terminali. Odwiedź oficjalną stronę internetową lotniska, aby sprawdzić, czy nie nastąpiły zmiany w usługach.

Your car options to POZ

Odbiór na lotnisku Port lotniczy Poznań–Ławica im. Henryka Wieniawskiego (POZ)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska POZ odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy w Poznaniu znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Poznań–Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku POZ zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Top questions about POZ Airport

  • W przypadku lotów międzynarodowych zalecamy przybycie na lotnisko 3 godziny wcześniej. Pamiętaj, aby sprawdzić przybliżony czas przejazdu podczas planowania odbioru, aby dotrzeć na lotnisko na czas.

  • Kierowca wysadzi Cię przed wejściem do hali odlotów wybranego terminalu.

  • Koszt przejazdu na lotnisko POZ lub w drugą stronę zależy od wielu czynników, takich jak typ, szacowana odległość oraz czas trwania przejazdu, opłaty drogowe i bieżące zapotrzebowanie na przejazdy.

    Aby zobaczyć przybliżoną cenę przed złożeniem zamówienia, przejdź tutaj i wpisz miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Podczas zamawiania przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

  • Nie, ale możesz wyświetlić inne opcje przejazdu do miejsca docelowego, gdy podasz powyżej informacje o przejeździe.

  • Kierowca wie, dokąd chcesz się udać, i zna najkrótszą trasę, ale zawsze możesz wybrać inną. Mogą zostać naliczone opłaty drogowe.

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta.