Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Home > Ride > Airports > KTW

Zaplanuj przejazd na Katowice International Airport

(Międzynarodowy port lotniczy w Katowicach)

Give us a few details, and we’ll find you a ride to the airport.

search
Skąd?
Navigate right up
search
Dokąd jedziemy?

Getting to KTW Airport

Masz lot z lotniska Międzynarodowy port lotniczy w Katowicach? Z aplikacją Uber nie musisz martwić się organizacją dojazdu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na lot krajowy, czy międzynarodowy, Uber ma opcje dla Ciebie – od prywatnych przejazdów po auta klasy premium i bardziej ekonomiczne opcje. W kilku prostych krokach możesz zamówić przejazd już teraz lub zarezerwować go na później.

KTW airline terminals

Pamiętaj, że niektóre linie lotnicze korzystają z wielu terminali. Odwiedź oficjalną stronę internetową lotniska, aby sprawdzić, czy nie nastąpiły zmiany w usługach.

Your car options to KTW

Odbiór na lotnisku Międzynarodowy port lotniczy w Katowicach (KTW)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska KTW odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Katowice znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Międzynarodowy port lotniczy w Katowicach.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku KTW zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Top questions about KTW Airport

  • W przypadku lotów międzynarodowych zalecamy przybycie na lotnisko 3 godziny wcześniej. Pamiętaj, aby sprawdzić przybliżony czas przejazdu podczas planowania odbioru, aby dotrzeć na lotnisko na czas.

  • Kierowca wysadzi Cię przed wejściem do hali odlotów wybranego terminalu.

  • Koszt przejazdu na lotnisko KTW lub w drugą stronę zależy od wielu czynników, takich jak typ, szacowana odległość oraz czas trwania przejazdu, opłaty drogowe i bieżące zapotrzebowanie na przejazdy.

    Aby zobaczyć przybliżoną cenę przed złożeniem zamówienia, przejdź tutaj i wpisz miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Podczas zamawiania przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

  • Nie, ale możesz wyświetlić inne opcje przejazdu do miejsca docelowego, gdy podasz powyżej informacje o przejeździe.

  • Kierowca wie, dokąd chcesz się udać, i zna najkrótszą trasę, ale zawsze możesz wybrać inną. Mogą zostać naliczone opłaty drogowe.

See other airports near KTW

Twój samolot nie odlatuje z lotniska KTW? Zobacz informacje o innych lotniskach w okolicy.

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta.