Przejdź do głównej zawartości

San Luis Obispo: Zamów przejazd. Podróżuj. Odkrywaj.

San Luis Obispo: wybierz przejazd

  • UberX

    1-3

  • Comfort

    1-3

  • UberXL

    1-5

1/3

Odbiory z lotniska San Luis Obispo County Regional Airport

Ta sama aplikacja, gdziekolwiek jesteś

Więcej informacji

Nasza współpraca z miastami

Uber Movement

Bezpieczeństwo na drodze

Wsparcie dla miast

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, prześlij je do nas po zakończeniu przejazdu podczas dokonywania oceny kierowcy w aplikacji Uber, wysyłając e-maila na adres customercomplaints@uber.com, odwiedzając stronę help.uber.com lub dzwoniąc pod numer 800-664-1378.

Możesz też skontaktować się z Komisją ds. Użyteczności Publicznej Stanu Kalifornia (California Public Utilities Commission), dzwoniąc pod numer 800-894-9444 lub pisząc na adres CIU_intake@cpuc.ca.gov.

W stanie Kalifornia, zgodnie z wymogami komisji CPUC, nie można przewozić osób niepełnoletnich bez opieki podczas przejazdów zamówionych przez aplikację Uber. Należy pamiętać, że w stanie Kalifornia pasażer musi mieć ukończone 18 lat, aby założyć konto Uber. Jeżeli kierowca uważa, że pasażer może być osobą niepełnoletnią, może poprosić go o potwierdzenie jego wieku, informując jednocześnie, że przejazd zostanie odwołany, jeżeli pasażer nie ma ukończonych 18 lat. Dodatkowo kierowcy mogą zgłaszać zamówienia przejazdu przez osoby niepełnoletnie bez opieki poprzez przesłanie komentarza w aplikacji.

Do opłat za przejazdy UberX lub Assist z/do portu lotniczego SBP należy doliczyć dopłatę lotniskową 1,25 USD oraz wszelkie obowiązujące opłaty drogowe. Do opłaty za przejazd UberXL z/do portu lotniczego SBP należy doliczyć dopłatę lotniskową 1,75 USD oraz wszelkie obowiązujące opłaty drogowe.