Przejdź do głównej zawartości

Lima: zamów przejazd. Podróżuj. Odkrywaj.

Planowanie przejazdu z Uberem jest proste. Porównuj sposoby podróżowania i sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

Wybierasz się w inne miejsce? Zobacz wszystkie miasta, w których działa Uber.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem w mieście Lima

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem w mieście Lima – rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/09/26.

Lima: wybierz przejazd

 • Premium

  1-4

  We współpracy z CMV

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Uber Planet

  1-4

  Zmniejsz tu huella de carbono

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • uberX VIP

  1-4

  Wygodne przejazdy z najwyżej ocenianymi kierowcami

1/5

Ta sama aplikacja, gdziekolwiek jesteś

Korzystaj w podróży z tych samych funkcji, z których korzystasz w domu. Także tych związanych z bezpieczeństwem, jak całodobowa pomoc, śledzenie przez GPS i wsparcie w sytuacjach awaryjnych.

Dania z restauracji dostarczane za pośrednictwem Uber Eats w mieście Lima

Przekonaj się, jakie najlepsze dania ma do zaoferowania Lima i zamów jedzenie z dostawą przez internet za pomocą kilku dotknięć.

Nasza współpraca z miastami

Nasza relacja z Tobą może zacząć się za dotknięciem ekranu Twojego urządzenia, ale z miastami współpracujemy w bardziej dogłębny sposób. Chcemy, by w przyszłości inni wzorowali się na nas w kwestii poprawy jakości życia oraz budowania bardziej inteligentnych i wydajnych miast.

Bezpieczeństwo na drodze

Pomoc w zapobieganiu niewłaściwemu zachowaniu na drodze poprzez zachęcanie ludzi do podejmowania bezpieczniejszych decyzji może wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa dróg dla wszystkich uczestników ruchu.

Wsparcie dla miast

We współpracy z lokalnymi władzami staramy się tworzyć lepsze miasta, pomagając zmniejszyć emisję dwutlenku węgla czy wspierając transport publiczny.

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.

Firma Uber działa z Holandii, więc w kraju, w którym korzystasz z usług bankowych, mogą być stosowane opłaty za przewalutowania. Kwota wyświetlana w aplikacji Uber nie uwzględnia tych opłat.