Przejdź do głównej zawartości

Lozanna: zamów przejazd. Podróżuj. Odkrywaj.

Planowanie przejazdu z Uberem jest proste. Porównuj sposoby podróżowania i sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

Wybierasz się w inne miejsce? Zobacz wszystkie miasta, w których działa Uber.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem w mieście Lausanne

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem w mieście Lausanne – rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/09/28.

Lozanna: wybierz przejazd

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  Opłata za przejazd z Uberem dla Ukrainy jest o 2 CHF wyższa w porównaniu z przejazdem UberX zamówionym w tym samym czasie na tej samej trasie. 2 CHF za każdy przejazd z Uberem na rzecz Ukrainy nie jest częścią opłaty, ale jest to kwota, którą Uber BV wysyła do Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego.

 • UberXL

  1-5

  Więcej miejsc, więcej miejsca

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Black

  1-4

  Przejazdy premium w luksusowych samochodach

 • Green

  1-4

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

1/6

Ta sama aplikacja, gdziekolwiek jesteś

Korzystaj w podróży z tych samych funkcji, z których korzystasz w domu. Także tych związanych z bezpieczeństwem, jak całodobowa pomoc, śledzenie przez GPS i wsparcie w sytuacjach awaryjnych.

Nasza współpraca z miastami

Nasza relacja z Tobą może zacząć się za dotknięciem ekranu Twojego urządzenia, ale z miastami współpracujemy w bardziej dogłębny sposób. Chcemy, by w przyszłości inni wzorowali się na nas w kwestii poprawy jakości życia oraz budowania bardziej inteligentnych i wydajnych miast.

Bezpieczeństwo na drodze

Pomoc w zapobieganiu niewłaściwemu zachowaniu na drodze poprzez zachęcanie ludzi do podejmowania bezpieczniejszych decyzji może wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa dróg dla wszystkich uczestników ruchu.

Wsparcie dla miast

We współpracy z lokalnymi władzami staramy się tworzyć lepsze miasta, pomagając zmniejszyć emisję dwutlenku węgla czy wspierając transport publiczny.

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.