Przejdź do głównej zawartości

Dusseldorf: zamów przejazd. Podróżuj. Odkrywaj.

Planowanie przejazdu z Uberem jest proste. Porównuj sposoby podróżowania i sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

Wybierasz się w inne miejsce? Zobacz wszystkie miasta, w których działa Uber.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem w mieście Dusseldorf

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem w mieście Dusseldorf – rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/08.

6:39 AM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Dusseldorf: wybierz przejazd

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Premium

  1-4

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  Opłata za przejazd z Uberem dla Ukrainy jest o 1 EUR wyższa w porównaniu z przejazdem UberX zamówionym w tym samym czasie na tej samej trasie. 1 EUR za każdy przejazd z Uberem na rzecz Ukrainy nie jest częścią opłaty, ale jest to kwota, którą Uber BV wysyła do Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego.

 • Comfort

  1-4

  Extra legroom and top rated drivers

 • Green

  1-4

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

 • Taxi

  1-4

  Lokalne taksówki w zasięgu ręki

1/7

Ta sama aplikacja, gdziekolwiek jesteś

Korzystaj w podróży z tych samych funkcji, z których korzystasz w domu. Także tych związanych z bezpieczeństwem, jak całodobowa pomoc, śledzenie przez GPS i wsparcie w sytuacjach awaryjnych.

Nasza współpraca z miastami

Nasza relacja z Tobą może zacząć się za dotknięciem ekranu Twojego urządzenia, ale z miastami współpracujemy w bardziej dogłębny sposób. Chcemy, by w przyszłości inni wzorowali się na nas w kwestii poprawy jakości życia oraz budowania bardziej inteligentnych i wydajnych miast.

Bezpieczeństwo na drodze

Pomoc w zapobieganiu niewłaściwemu zachowaniu na drodze poprzez zachęcanie ludzi do podejmowania bezpieczniejszych decyzji może wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa dróg dla wszystkich uczestników ruchu.

Wsparcie dla miast

We współpracy z lokalnymi władzami staramy się tworzyć lepsze miasta, pomagając zmniejszyć emisję dwutlenku węgla czy wspierając transport publiczny.

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.

Uber przekazuje zamówienia przejazdów wyłącznie licencjonowanym, prywatnie wynajmowanym operatorom pojazdów. Wszystkie pojazdy spełniają wymogi standardów PBefG oraz BOKraft. Wszyscy kierowcy mają prawo jazdy uprawniające do przewozu osób. Każdy przejazd jest objęty ubezpieczeniem komunikacyjnym operatora.