Przejdź do głównej zawartości

Lotnisko Berlin-Tegel (txl)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska w Berlinie do centrum miasta, czy w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

Zufahrt zum Flughafen Tegel, 13405 Berlin, Germany
+49 30-60-91-11-50

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Lotnisko Berlin-Tegel

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Lotnisko Berlin-Tegel - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/28.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Comfort

  1-3

  Extra legroom and top rated drivers

 • Assist

  1-4

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is 1€ higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. 1€ from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the International Rescue Committee.

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Premium

  1-4

  Wysokiej klasy samochody i doświadczeni kierowcy

 • UberXL

  1-6

  Fits 5 riders or 3 riders with luggage

 • Green

  1-4

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

 • Taxi

  1-4

  Nie musisz iść na postój – jedź z nami

1/8

Zamawianie przejazdu z Uberem z lotniska

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska TXL odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Lotnisko Tegel znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Lotnisko Berlin-Tegel.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku TXL zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko TXL — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku Berlin-Tegel

Na lotnisku TXL dostępna jest całodobowo darmowa sieć Wi-Fi. Możesz łatwo się z nią połączyć ze swojego laptopa, tabletu lub innego urządzenia mobilnego.

Parking na lotnisku Berlin-Tegel

Lotnisko Berlin-Tegel posiada ponad 2500 miejsc parkingowych. Oprócz wielopoziomowego parkingu długoterminowego istnieje możliwość skorzystania z opcji krótkoterminowej, zarówno dla odbiorów, jak i dowozów.

Przechowywanie bagażu na lotnisku Tegel

Za przechowywanie bagażu na lotnisku w Berlinie pobierane są opłaty godzinowe lub dzienne w zależności od tego, czy jesteś tam przejazdem, czy chcesz zwiedzić miasto. Ponadto w centrum obsługi terminalu A znajdziesz usługi pocztowe i bagażowe.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku Berlin-Tegel, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Tegel mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru może zależeć od pory dnia, liczby kierowców na drodze i innych czynników.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale Berlin-Tegel — usługi

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Berlinie lub odlatujących z niego. Berlin Tegel jest czwartym co do wielkości lotniskiem w Niemczech, które co roku obsługuje ponad 20 milionów pasażerów. Lotnisko TXL znajduje się około 8 kilometrów (5 mil) od centrum Berlina, na północ od miasta, co ułatwia dostęp podróżnym przybywającym do stolicy Niemiec lub z niej wyjeżdżających. Lotnisko obsługuje kilka obszarów metropolitalnych w Europie i niektóre trasy międzykontynentalne.

Terminale na lotnisku Berlin-Tegel

Lotnisko Berlin Tegel ma trzy terminale pasażerskie: Terminal A/B, terminal C i terminal D. Chociaż niższy poziom obszaru przylotów w terminalu D nazywany jest terminalem E, nie jest on uważany za oddzielny terminal. Szeroki wachlarz usług na terminalach Tegel w Berlinie obejmuje kabiny sypialne, przechowalnie bagażu oraz pocztę. Wśród wielu linii lotniczych latających z Tegel znajdują się:

 • Aer Lingus
 • Croatian Airlines
 • easyJet
 • Turkish Airlines

Restauracje na lotnisku Tegel

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej dawki kofeiny przed porannym lotem, czy też masz ochotę na ostatni kęs prawdziwej kuchni niemieckiej, na lotnisku Berlin Tegel znajdziesz wiele restauracji wartych odkrycia.

Poruszanie się w pobliżu lotniska Tegel

Kilka autobusów i pociągów szybko i łatwo przewozi podróżnych między lotniskiem Berlin Tegel i innymi lokalizacjami. Przykładowo 4 przystanki BVG można znaleźć tuż przy terminalu A/B, natomiast autobus do Drezna zatrzymuje się w pobliżu terminalu E. Ponadto liczne wypożyczalnie samochodów mają swoje biura na lotnisku. Znajdują się one w centrum wynajmu samochodów, zlokalizowanym na dolnym piętrze lotniska TXL, w pobliżu terminalu E.

Atrakcje na lotnisku Tegel

Niezależnie czego szukasz – od odzieży, przez gadżety, po książki – sklepy na lotnisku Berlin Tegel mają wszystko, czego potrzebujesz do relaksujących zakupów przed lotem. Sklepy wolnocłowe na lotnisku Tegel to idealne miejsce, aby kupić prezent dla przyjaciół i rodziny, a wiele sklepów turystycznych oferuje wszystkie podstawowe artykuły niezbędne w długiej podróży samolotem.

Salony na lotnisku Tegel

Lotnisko Berlin Tegel oferuje wiele salonów, idealnych do pracy i wypoczynku. Salon Lufthansy jest idealnym miejscem na odpoczynek od zgiełku i szumu na lotnisku, podczas gdy salon C-Lounge oferuje napoje, międzynarodowe gazety i dostęp do Wi-Fi. Salony na lotnisku Berlin Tegel Airport są idealne dla każdego, kto przed lotem musi wykonać jakąś pracę.

Hotele w pobliżu berlińskiego lotniska

Niezależnie od tego, czy szukasz noclegu na krótki czy dłuższy pobyt, w pobliżu lotniska Tegel w Berlinie znajduje się wiele hoteli, w tym tanie sieci działające przy lotniskach i bardziej wyszukane przybytki. Możesz więc znaleźć wygodne miejsce do odpoczynku po locie lub wybrać się na krótką wycieczkę do centrum Berlina, gdzie znajduje się wiele innych hoteli.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska Berlin Tegel

Jeśli masz na berlińskim lotnisku TLX przerwę w podróży, możesz zobaczyć lub zrobić wiele rzeczy w okolicy. Centrum Berlina znajduje się w odległości krótkiego przejazdu z aplikacją Uber, więc można wybrać się na szybką wycieczkę po mieście, obejmującą niektóre z tych słynnych na całym świecie miejsc historycznych:

 • Brama Brandenburska
 • Pałac Charlottenburg
 • Checkpoint Charlie
 • Reichstag

Więcej informacji o lotnisku Berlin TXL znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.