Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Londyn-Stansted (stn)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Londyn-Stansted? Czy chcesz dojechać z lotniska Stansted do Londynu, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko STN i z powrotem.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • Exec

  1-4

  Wysokiej klasy samochody z najlepszymi kierowcami

 • Lux

  1-4

  Luksusowe samochody z najwyżej ocenianymi kierowcami

 • Green

  1-4

  Zrównoważone przejazdy pojazdami elektrycznymi

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  Help to buy ambulances for Ukraine's Ministry of Health via UNITED24's partner registered charity. Uber will send £1 from each 'Uber for Ukraine' trip to the Ukraine House DC Foundation. Any additional difference between the stated 'Uber for Ukraine' fare and UberX will be sent to the same charity.

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

1/8

Odbiór z: Port lotniczy Londyn-Stansted (STN)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska STN odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Londyn-Stansted znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Londyn-Stansted.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku STN zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Londyn-Stansted — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku Londyn-Stansted

Lotnisko Londyn-Stansted oferuje 4 godziny darmowej sieci Wi-Fi dziennie dla każdego zarejestrowanego urządzenia. Możesz dokupić dodatkowy pakiet 24-godzinny lub pakiety 6- i 12-miesięczne dla osób podróżujących częściej.

Port lotniczy Londyn-Stansted — parkowanie

Lotnisko Londyn-Stansted oferuje różne możliwości parkowania, w tym parking krótko-, średnio- i długoterminowy. Pobliskie parkingi JetParks to tańsza alternatywa.

Wymiana walut na lotnisku Londyn-Stansted

Bankomaty są dostępne zarówno przed, jak i za bramką ochrony lotniska Londyn-Stansted i oferują waluty GBP, EUR i USD. Na lotnisku Londyn-Stansted znajduje się siedem kantorów Moneycorp w halach przylotów i odlotów.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku STN, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Londyn-Stansted mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Do całkowitej ceny przejazdu mogą zostać doliczone opłaty lotniskowe i parkingowe.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Czas odbioru może zależeć od pory dnia, liczby kierowców na drodze i innych czynników. Po zamówieniu przejazdu przejdź do miejsca odbioru wskazanego w aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminal na lotnisku Londyn-Stansted — usługi

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla osób przylatujących na lotnisko STN lub odlatujących z niego. Londyńskie lotnisko Stansted obsługuje rocznie ponad 27 milionów pasażerów i jest głównym węzłem komunikacyjnym Londynu, jeśli chodzi o podróże do i z krajów europejskich. Jest to trzecie co do ilości obsługiwanego ruchu lotnisko w Londynie i czwarte w Wielkiej Brytanii. Lotnisko Stansted znajduje się w Stansted Mountfitchet, Essex, około 55 kilometrów (34 mile) na północny wschód od Londynu – około 1,5 godziny jazdy samochodem, w zależności od ruchu. W pobliżu jest również uniwersyteckie miasto Cambridge, nieco ponad 45 km (28 mil) na północ od Stansted.

Terminal na Stansted

Na lotnisku Stansted znajduje się tylko jeden terminal z 88 bramkami. Stansted obsługuje ponad 30 linii lotniczych, w tym:

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Restauracje na lotnisku Stansted

Na lotnisku London Stansted można znaleźć szeroką ofertę napojów i jedzenia. Zarówno w strefie operacyjnej, jak i ogólnodostępnej jest dużo miejsc, w których można zaspokoić wszelakie zachcianki, od fast foodów do zjedzenia w biegu, po lokalną klasykę.

Poruszanie się po lotnisku London Stansted

Lotnisko Stansted jest małe i łatwo jest się po nim poruszać pieszo, więc nie musisz martwić się o znalezienie wewnętrznych busów lub pociągów, które dowiozą Cię do właściwej bramki.

Atrakcje na lotnisku Stansted

Najlepsze światowe marki mody, kosmetyków, akcesoriów, technologii, alkoholi i wielu innych są dostępne w licznych sklepach na lotnisku. Wszystkie sklepy znajdują się za odprawą po stronie wylotów, natomiast po stronie przylotów jest sklep wolnocłowy za strefą odbioru bagażu oraz sklepy wielobranżowe w terminalu głównym. Lotnisko Stansted oferuje również opcję click-and-collect – możesz zamówić produkty, zanim jeszcze dotrzesz na lotnisko, i odebrać je po przybyciu.

Udogodnienia związane z modlitwą i kultem na lotnisku Stansted

Sala modlitewna znajduje się na przeciwko stanowiska odprawy A, a następna po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa, obok drogi ewakuacyjnej w głównej strefie odlotów. Sale modlitewne są otwarte przez całą dobę dla każdego niezależnie od wyznania lub jego braku.

Hotele w pobliżu lotniska London Stansted

Wiele hoteli w pobliżu lotniska Stansted znajduje się kilka minut drogi od terminalu, więc możesz trochę odpocząć przed długą podróżą. Być może masz lot wcześnie rano i wolisz zostać w pobliżu, aby móc się wyspać, a może masz nocną przerwę w podróży i nie chcesz oddalać się od lotniska. Stansted oferuje wiele opcji dopasowanych do Twoich potrzeb, a jeśli dokonujesz rezerwacji bezpośrednio na lotnisku, możesz zaoszczędzić nawet do 40%. W wielu pobliskich hotelach są sale konferencyjne, jak np. United Business Centre tuż obok terminalu. Lotnisko Stansted jest blisko samego Londynu, dzięki czemu wiele rodzajów zakwaterowania znajduje się w odległości kilku godzin od lotniska.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska Stansted

 • Hatfield Forest
 • House on the Hill Toy Museum
 • Mountfitchet Castle

Więcej informacji o STN znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.