Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy im. Normana Y. Mineta w San Jose (sjc)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w San Jose? Czy chcesz dojechać z lotniska SJC do San Francisco, czy do centrum San Jose, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko SJC i z powrotem.

1701 Airport Boulevard, San Jose, CA 95110
+1 408-392-3600

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy im. Normana Y. Mineta w San Jose

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy im. Normana Y. Mineta w San Jose - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/27.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

1/3

Odbiór z: Port lotniczy w San Jose (SJC)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska SJC odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wyjdź na zewnątrz i kieruj się oznaczeniami prowadzącymi do miejsca odbioru dla wspólnych przejazdów.

Odbiór pasażerów z Terminalu A odbywa się na zewnątrz strefy odbioru bagażu, na przystanku nr 1. Pasażerowie przychodzący z Terminalu B mogą oczekiwać na kierowcę na wysepce przy przystanku nr 9.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku SJC zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w San Jose – mapa

Międzynarodowy port lotniczy w San Jose posiada dwa terminale: A i B, które są połączone płytą lotniska. Obydwa terminale obsługują przyloty międzynarodowe.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko SJC (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w San Jose – informacje dla odwiedzających

Lotnisko międzynarodowe Mineta San Jose (SJC) jest najszybciej rozwijającym się lotniskiem w USA pod względem liczby pasażerów, obsługującym rocznie ponad 12,5 mln podróżnych. Jest położone około sześciu kilometrów (czterech mil) od centrum San Jose – to około ośmiu minut jazdy samochodem przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale lotniska w San Jose

Lotnisko SJC podzielone jest na dwa terminale, A i B, z łączną liczbą 31 bramek w obu terminalach. Poczekalnie na lotnisku San Jose można znaleźć w terminalu A. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal A na lotnisku SJC

 • Aeroméxico
 • Air Canada
 • American
 • ANA
 • California Pacific
 • Delta
 • Frontier
 • Hawaiian
 • JetBlue
 • United
 • Volaris
 • The Club na SJC

Terminal B lotniska SJC

 • Alaska
 • British Airways
 • Hainan
 • Southwest

Terminal międzynarodowy lotniska SJC

Oba terminale lotniska San Jose obsługują loty międzynarodowe. Lotnisko SJC oferuje loty bez międzylądowania do 16 zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku w San Jose

Podróżni mogą wybierać spośród ponad 30 lokali gastronomicznych w SJC, w tym sieci fast food, barów i restauracji z obsługą stołową. Jedzenie i napoje na lotnisku San Jose można kupić w obu terminalach.

Poruszanie się po lotnisku San Jose

Podróżujący mogą korzystać z międzyterminalowych autobusów wahadłowych. Autobusy na lotnisku San Jose jeżdżą po pętli obejmującej terminal A, terminal B i parkingi. Autobusy odjeżdżają co 7 do 10 minut z każdego terminalu, wypożyczalni samochodów i parkingu nr 4

.

Atrakcje na lotnisku San Jose

Lotnisko SJC prowadzi program artystyczny, który odzwierciedla rolę regionu jako globalnego centrum technologii i innowacji. Dzieła sztuki znajdują się w hali przylotów terminalu B, hali południowej i na antresoli. Pianina można znaleźć w terminalu A w obszarze Blue Dot i w strefie odbioru bagażu w terminalu B. Podróżni na lotnisku w San Jose znajdą 24 lokale handlowe w obu terminalach, w tym sklepy z kosmetykami, biżuterią i elektroniką. Na lotnisku pracują również 23 psy, które pomagają pasażerom ukoić nerwy przed lotem.

Wymiana walut na lotnisku San Jose

Kantory znajdują się w terminalu A przy bramce 15 oraz w strefie odbioru bagażu.

Hotele w pobliżu lotniska San Jose

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska SJC, w okolicy znajdziesz ponad 25 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w San Jose

 • Guadalupe River Park and Gardens
 • Mexican Heritage Plaza
 • Muzea historii i techniki San Jose

Więcej informacji o lotnisku w San Jose znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.