Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen (SAW)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska SAW do Stambułu, czy w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

Sanayi Mh., 34906 Pendik/Istanbul, Turkey
+90 216-588-88-88

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Sposób jazdy

 • Taxi Yellow1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

Zamawianie przejazdu z Uberem z lotniska

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację, aby zamówić przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wskazówki dotyczące miejsca odbioru otrzymasz bezpośrednio w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Stambule — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Stambule

Co prawda na lotnisku Sabiha nie ma darmowej sieci Wi-Fi, jednak podróżni mogą uzyskać dostęp do bezprzewodowego internetu za niewielką stałą opłatą. Na terenie lotniska Sabiha Gökçen znajduje się osiem kiosków internetowych.

Parkowanie na lotnisku Sabiha Gökçen

Port lotniczy Sabiha Gökçen posiada wielopiętrowy parking, do którego można dojść pieszo z budynku terminalu. Parking oferuje różne opcje dla podróżnych.

Przechowywanie bagażu na lotnisku Sabiha Gökçen

Przechowalnia bagażu znajduje się w hali lotów międzynarodowych i jest dostępna przez 24 godziny na dobę, za niewielką opłatą. Lotnisko Sabiha oferuje również usługi bagażowego.

Najczęstsze pytania od pasażerów

Usługi Ubera są dostępne na lotnisku SAW, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

Even if a trip is not very long, Uber rates to and from Sahiba Gökçen Airport may still be affected by time, traffic, and other factors. Check the Uber price estimator for approximate trip prices.

Czas odbioru może zależeć od pory dnia, liczby kierowców na drodze i innych czynników.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.
Znajdź lotnisko

Usługi na lotnisku w Stambule

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko SAW lub odlatujących z niego. Obsługujące ponad 25 milionów pasażerów rocznie lotnisko in. Sabihy Gökçen jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Stambule, idealnie nadającym się dla podróżujących do wschodniej części miasta. Lotnisko im. Sabihy Gökçen znajduje się po azjatyckiej stronie Stambułu, około 50 km (31 mil) od centrum miasta. To świetny wybór dla każdej osoby, która podróżuje do azjatyckiej części miasta, jak również do miasta Darica, zwłaszcza dzięki nowoczesnemu kompleksowi pasażerskiemu o powierzchni 320 000 metrów kwadratowych (3,4 mln stóp kwadratowych).

Terminal lotniska w Stambule

Lotnisko im. Sabihy Gökçen ma jeden budynek terminalu, który obsługuje zarówno loty międzynarodowe, jak i krajowe i zawiera 112 stanowisk odprawy. Na terenie lotniska i jego dalszych budynków jest również centrum konferencyjne i budynek VIP, a także parking, hotel i restauracje. Linie latające z lotniska im. Sabihy Gökçen to między innymi:

 • Emirates
 • flydubai
 • Qatar
 • SunExpress
 • Turkish Airlines

Poruszanie się po lotnisku SAW

Lotnisko SAW ma tylko jeden budynek terminalu, dzięki czemu nie trzeba martwić się o transport między terminalami. Na lotnisko można dostać się i wrócić z niego korzystając z wielu środków transportu, w tym z taksówek, autobusów, pociągów i przejazdów z aplikacją Uber. Istnieje również bezpośrednie połączenie z autostradą TEM, co zapewnia łatwy dostęp do centrum Stambułu osobom korzystającym z wynajmu samochodów na lotnisku im. Sabihy Gökçen. Parking jest 4-piętrowy i idealny dla pasażerów, którzy przyjechali na lotnisko własnym samochodem.

Atrakcje na lotnisku im. Sabihy Gökçen

Na lotnisku SAW jest mnóstwo sklepów otwartych przez cały rok, więc niezależnie od tego, czy musisz zaopatrzyć się w niezbędne artykuły podróżne przed lotem, czy też chcesz kupić pamiątki dla przyjaciół i rodziny, na pewno coś znajdziesz. Atrakcyjna jest także ogromna oferta bezcłowa, zajmująca 4500 metrów kwadratowych (48 400 stóp kwadratowych).

Salony na lotnisku im. Sabihy Gökçen

Na lotnisku SAW Airport zarówno w hali przylotów krajowych, jak i międzynarodowych, można skorzystać z wielu salonów, które są wspaniałą przestrzenią do relaksu z dala od zgiełku i szumu lotniska.

Hotele w pobliżu lotniska im. Sabihy Gökçen

Na lotnisku im. Sabihy Gökçen jest jeden hotel, który jest świetnym wyborem dla każdego, kto na przerwę w podróży lub przyjeżdża do Stambułu we wczesnych godzinach porannych. Ten trzypiętrowy, 128-pokojowy hotel jest w sprostać potrzebom pasażerów i jest dostępny zarówno po stronie operacyjnej, jak i ogólnodostępnej. W odległości 30 minut od lotniska podróżni mogą znaleźć wiele niedrogich noclegów, a także bardziej ekskluzywne hotele. W wielu ze wspomnianych hoteli są sale konferencyjne oraz centra biznesowe, co powinno ucieszyć każdego podróżującego biznesmena.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska SAW

Jeśli masz dłuższą przerwę w podróży na lotnisku im. Sabiha Gökçen, możesz odkryć wiele atrakcji i zabytków, szczególnie jeśli wystarczy Ci czasu, aby udać się do historycznego centrum Stambułu i zobaczyć między innymi:

 • Błękitny Meczet
 • Wieża Galata
 • Kryty Bazaar
 • Hagia Sophia
 • Pałac Topkapi

Więcej informacji o stambulskim lotnisku SAW znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter