Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy w Pittsburghu (pit)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w Pittsburghu? Czy chcesz dojechać z lotniska w Pittsburghu do zoo, czy z centrum miasta do PIT, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko PIT i z powrotem.

1000 Airport Boulevard, Pittsburgh, PA 15231
+1 412-472-3525

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy w Pittsburghu

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy w Pittsburghu - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/06.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Odbiór z: Port lotniczy w Pittsburghu (PIT)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska PIT odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Przejdź do wyjścia ze strefy odbioru bagażu

You’ll get directions about Pittsburgh Airport pickup points directly in the app. From Door 4, find the purple commercial pickup curb.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku PIT zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Pittsburghu – mapa

Lotnisko Pittsburgh składa się z dwóch głównych budynków: terminalu od strony płyty lotniska (Landside Terminal) i od strony ulicy (Airside Terminal). Airside Terminal posiada cztery hale. Hala C obsługuje wszystkie przyloty międzynarodowe.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko PIT (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Pittsburghu – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko w Pittsburghu (PIT) jest 47. najbardziej ruchliwym lotniskiem w USA, obsługującym ponad osiem milionów pasażerów rocznie. Znajduje się około 29 km (18 mil) od centrum Pittsburgha – około 20 minut jazdy przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale na lotnisku w Pittsburghu

Lotnisko PIT składa się z dwóch głównych terminali: Terminal po stronie ogólnodostępnej i terminal po stronie zastrzeżonej. W terminalu po stronie ogólnodostępnej znajduje się strefa odbioru bagażu, sprzedaż biletów, kontrola bezpieczeństwa i transport naziemny. Terminal po stronie zastrzeżonej składa się z czterech hal (A, B, C i D), z 75 bramkami. Poczekalnie na lotnisku w Pittsburghu znajdują się w terminalach B i C. Możesz zaplanować swoją podróż korzystając z poniższych informacji.

Terminal po stronie zastrzeżonej lotniska PIT, hala A

 • Air Canada
 • Boutique
 • Southwest
 • United

Terminal po stronie zastrzeżonej lotniska PIT, hala B

 • Alaska
 • American
 • Southern Airways Express
 • Spirit
 • American Airlines Admirals Club

Terminal po stronie zastrzeżonej lotniska PIT, hala C

 • Allegiant
 • British Airways
 • Condor
 • WOW
 • The Club Lounge

Terminal po stronie zastrzeżonej lotniska PIT, hala D

 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue

Terminal międzynarodowy PIT

Loty międzynarodowe na lotnisku w Pittsburghu są obsługiwane w terminalu po stronie zastrzeżonej w hali C, z bramkami od C51 do C61. Lotnisko PIT oferuje loty bez międzylądowania do ponad 20 zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku w Pittsburghu

Lotnisko PIT oferuje ponad 30 lokali gastronomicznych zarówno w terminalu po stronie ogólnodostępnej, jak i zastrzeżonej, w tym bary, kawiarnie, sklepy z przekąskami i restauracje z obsługą stołową. Punkty gastronomiczne na lotnisku w Pittsburghu serwują tradycyjne amerykańskie dania i przysmaki oraz dania kuchni międzynarodowej.

Poruszanie się po lotnisku w Pittsburghu

Podróżni w PIT mogą korzystać z People Mover, w pełni zautomatyzowanego podziemnego systemu kolejowego łączącego terminal po stronie ogólnodostępnej z terminalem po stronie zastrzeżonej. Dodatkowo w każdej hali lotniska w Pittsburghu są zamontowane ruchome chodniki dla wygody pasażerów.

Atrakcje na lotnisku w Pittsburghu

Program artystyczny lotniska w Pittsburghu obejmuje wystawy prac artystów lokalnych, regionalnych, krajowych i międzynarodowych. Wystawy są prezentowane w terminalu po stronie ogólnodostępnej i w terminalu po stronie zastrzeżonej w hali C. Poczekalnia dla dzieci znajduje się w terminalu po stronie operacyjnej w hali C, gdzie mieszczą się interaktywne instalacje i sprzęt do zabawy. Spa znajdują się w hali B i w centrum terminalu po stronie zastrzeżonej.

Wymiana walut na lotnisku w Pittsburghu

Kantory wymiany walut dla pasażerów znajdują się w terminalu po stronie ogólnodostępnej, na poziomie tranzytowym.

Hotele w pobliżu lotniska w Pittsburghu

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska PIT, w okolicy znajdziesz ponad 25 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Pittsburghu

 • Cathedral of Learning
 • Grandview Overlook
 • Ogrody Conservatory and Botanical Gardens w Pittsburghu
 • Raccoon Creek State Park, Hookstown

Więcej informacji o lotnisku PIT znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.