Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy w Oslo (osl)

Przejazdy z Uberem na lotnisko Port lotniczy w Oslo i z powrotem. Zamiast czekać na taksówkę lub transfer autobusem lotniskowym OSL, możesz zamówić przejazd bezpośrednio w aplikacji i ruszyć w drogę.

Edvard Munchs veg, 2061 Gardermoen, Norway
+47 64-81-20-00

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy w Oslo

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy w Oslo - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/06.

5:20 AM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Van

  1-6

  Przejazdy dla grup do sześciu osób w przestronnych samochodach

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  Opłata za przejazd z Uberem dla Ukrainy jest o 15 koron wyższa w porównaniu z przejazdem z UberX zamówionym w tym samym czasie na tej samej trasie. 15 NOK za każdy przejazd z Uberem na rzecz Ukrainy nie jest częścią opłaty, ale jest to kwota, którą Uber BV wysyła do Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego.

 • Comfort

  1-4

  Nowsze samochody z najlepiej ocenianymi kierowcami

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Green

  1-4

  Zrównoważone przejazdy pojazdami elektrycznymi

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX Saver

  1-4

  Poczekaj chwilę, aby zaoszczędzić

1/7

Odbiór z: Port lotniczy w Oslo (OSL)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru znajdziesz w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Oslo – wskazówki

Port lotniczy w Oslo – Wi-Fi

W porcie lotniczym OSL dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Aby z niego skorzystać:

 1. Wybierz sieć bezprzewodową o nazwie „AIRPORT”.
 2. Otwórz przeglądarkę, w której zostanie uruchomiona strona startowa.
 3. Wybierz „Free”.
 4. Zaloguj się.

Poczekalnie w porcie lotniczym w Oslo

W porcie lotniczym w Oslo są dostępne cztery poczekalnie. Trzy z nich znajdują się nad sklepami przed halą odlotów międzynarodowych, a ostatnia – obok hali wylotów krajowych. Po uiszczeniu opłaty wejściowej możesz zrelaksować się przed lotem.

Port lotniczy w Oslo – wymiana walut

Przejdź do placówki DNB w porcie lotniczym w Oslo, aby skorzystać z bankomatów, zasięgnąć porady lub wymienić walutę, która przyda Ci się podczas wakacji lub podróży służbowej.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak, możesz zamówić wygodny przejazd z Uberem na lotnisko i w drugą stronę.

 • Miejsca odbioru Ubera mogą się zmienić. Po zamówieniu przejazdu sprawdź w aplikacji, dokąd przyjedzie kierowca.

 • Stawki przejazdów z Uberem między lotniskiem a centrum miasta mogą znacznie się różnić – nawet w przypadku krótkich podróży – ze względu na natężenie ruchu, porę dnia i inne czynniki. Skorzystaj z kalkulatora opłat, aby dowiedzieć się, ile może kosztować podróż.

 • Czas odbioru może różnić się w zależności od czasu, natężenia ruchu, liczby dostępnych kierowców i innych czynników.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy w Oslo – informacje dla odwiedzających

Uber to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów, którzy chcą dostać się z portu lotniczego w Oslo do centrum miasta. To lotnisko, położone około 48 km (30 mil) na północny wschód od Oslo, obsługuje około 32 miliony pasażerów rocznie. Stanowi jeden z największych międzynarodowych węzłów komunikacyjnych w Norwegii i łączy stolicę z mniejszymi norweskimi miastami. Z Uberem dojazd z lotniska do hotelu i z powrotem przed lotem jest prostszy niż kiedykolwiek.

Terminale lotniska w Oslo

Port lotniczy w Oslo ma jeden główny terminal publiczny. Właśnie na nim są obsługiwane wszystkie loty krajowe i międzynarodowe. Znajdziesz w nim strefę wolnocłową, sklepy i restauracje, które umilą Ci czas oczekiwania na lot. Rezerwacja terminalu dla VIP-ów za pośrednictwem strony internetowej jest możliwa do 48 godzin przed planowanym przylotem lub wylotem.

Poruszanie się po lotnisku w Oslo

Wszystkie obiekty znajdują się w niewielkiej odległości od siebie, dlatego nie będziesz mieć problemów z poruszaniem się między sklepami wolnocłowymi, restauracjami i bramkami. Na stronie internetowej lotniska jest mapa, dzięki której odnajdziesz interesujące Cię miejsca. Do centrum miasta można dostać się pociągiem ze stacji Gardermoen lub autobusem, który zatrzymuje się tuż przy lotnisku. Możesz także zamówić przejazd z Uberem, aby udać się tam, gdzie chcesz.

Sklepy na lotnisku w Oslo

W porcie lotniczym w Oslo znajduje się mnóstwo sklepów, w których kupisz prezenty dla najbliższych i zaopatrzysz się w produkty w skandynawskim stylu. Przed powrotem do domu wydaj swoje ostatnie norweskie korony np. w sklepach wolnocłowych, odzieżowych lub księgarniach.

Restauracje na lotnisku w Oslo

Lotnisko OSL oferuje szeroki wybór dań, począwszy od tradycyjnych skandynawskich przysmaków, a kończąc na potrawach kuchni międzynarodowej. W ofercie są także dania wegańskie i wegetariańskie oraz lekkie posiłki i przekąski. Możesz przekąsić coś jeszcze przed przejściem kontroli bezpieczeństwa, jeśli nie goni Cię czas – restauracje znajdziesz również na terenie głównego terminalu.

Hotele w pobliżu lotniska w Oslo

W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska zlokalizowane są dwa hotele. By dostać się do kolejnych, wystarczy parę minut jazdy samochodem. Zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i rodziny znajdą dla siebie komfortowy nocleg przed lotem w odpowiadającej im cenie. Możesz także zamówić przejazd z Uberem do centrum miasta i skorzystać z bogatej oferty noclegowej, jaką dysponuje stolica Norwegii.

Pobliskie zabytki i atrakcje

Atrakcje, od których dzieli Cię krótki przejazd z Uberem, to między innymi:

 • twierdza Akershus,
 • katedra w Oslo,
 • opera w Oslo,
 • Pałac Królewski w Oslo,
 • Muzeum Łodzi Wikingów.

Więcej informacji na temat portu lotniczego w Oslo znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.