Przejdź do głównej zawartości

UPDATE: As of September 14, 2019 Uber pickups and dropoffs are not available at Ontario International Airport.

X small

Międzynarodowy port lotniczy w Ontario (ont)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w Ontario? Czy chcesz dojechać z lotniska w Ontario do muzeum Planes of Fame, czy z Parku Regionalnego Cucamonga-Guasti do ONT, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko ONT i z powrotem.

1923 East Avion Street, Ontario, CA 91761
+1 909-544-5300

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy w Ontario - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/05.

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

1/5

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu. Następnie określ miejsce odbioru w aplikacji.

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Kierowca będzie czekać przy krawężniku. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Międzynarodowy port lotniczy w Ontario posiada dwa terminale: terminal 2 i 4. Lotnisko obsługuje łącznie 19 miejsc docelowych dla pasażerów.
 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko ONT (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.
Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Międzynarodowe lotnisko w Ontario (ONT) obsługuje około cztery miliony pasażerów rocznie i znajduje się około sześciu kilometrów (czterech mil), lub ośmiu minut jazdy samochodem przy idealnych warunkach drogowych, od centrum miasta Ontario w Kalifornii. Jest to również około 61 km (38 mil) na wschód od centrum Los Angeles i 37 km (23 mile) na zachód od centrum San Bernardino.

Terminale lotniska w Ontario

Lotnisko w ONT ma dwa terminale: terminal 2 z 12 bramkami i terminal 4 z 14 bramkami. Istnieje również osobny, przylegający międzynarodowy terminal przylotów. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 2 lotniska ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

Terminal 4 lotniska ONT

 • American
 • Southwest

Terminal międzynarodowy lotniska ONT

Odloty międzynarodowe na lotnisku w Ontario są obsługiwane głównie w terminalu 2. Lotnisko ONT oferuje loty bez międzylądowania do dwóch zagranicznych miejsc docelowych: do Meksyku i na Tajwan.

Posiłki na lotnisku w Ontario

Lotnisko ONT ma łącznie osiem lokali gastronomicznych w obu terminalach. Podróżni mogą wybierać spośród kawiarni, barów i restauracji typu fast food. Oferowane posiłki i napoje obejmują kawę, pizzę dla smakoszy oraz przekąski na wynos. Lokale gastronomiczne na lotnisku w Ontario w terminalu 2 znajdują się głównie pomiędzy bramkami 204 i 209. W terminalu 4 znajdują się one głównie pomiędzy bramkami 404 i 410.

Poruszanie się po lotnisku w Ontario

Międzynarodowe lotnisko w Ontario zapewnia podróżującym bezpłatny transport pomiędzy terminalami pasażerskimi, parkingiem nr 5 i wypożyczalnią samochodów. Autobusy lotniska w Ontario są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Atrakcje na lotnisku w Ontario

Dla żołnierzy w poczekalni Ontario-USO znajdują się: salony telewizyjne z biblioteką filmów i programów telewizyjnych, bezpłatna biblioteka z książkami i czasopismami, komputery z dostępem do internetu, sala gier, przechowalnia bagażu oraz kącik dla dzieci i przedszkole. Bezpłatny autobus wahadłowy jest dostępny z terminali 2 i 4.

Wymiana walut na lotnisku Ontario

Na lotnisku międzynarodowym w Ontario nie ma kantoru wymiany walut.

Hotele w pobliżu lotniska w Ontario

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu ONT, w okolicy znajdziesz ponad 20 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Ontario

 • Cucamonga-Guasti Regional Park
 • Ontario Town Square
 • Planes of Fame Air Museum, Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

Więcej informacji o lotnisku Ontario znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.