Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Londyn-City (lcy)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Londyn-City? Czy chcesz dojechać z lotniska London City do Londynu, czy z centrum na lotnisko, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko LCY i z powrotem.

Hartmann Road, London E16 2PX, United Kingdom
+44 20-7646-0000

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • EXEC

  1-4

  Codzienne przejazdy o podwyższonym komforcie

 • Lux

  1-4

  Najwyższy poziom luksusu i dobrego smaku

 • Green

  1-4

  Zrównoważone przejazdy pojazdami elektrycznymi

 • Comfort

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

1/7

Odbiór z: Port lotniczy Londyn-City (LCY)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska LCY odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Londyn-City znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Londyn-City.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku LCY zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Londyn-City — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku Londyn-City

Lotnisko LCY zapewnia darmową sieć Wi-Fi dla wszystkich pasażerów w obrębie budynku terminalu. Wystarczy zalogować się do darmowej sieci i zweryfikować adres e-mail.

Port lotniczy London City — parkowanie

Lotnisko LCY oferuje różne możliwości parkowania, w tym parking krótko- i długoterminowy, a także usługę parkowania przez szofera. Parking mieści się w pobliżu budynku głównego terminalu.

Przechowywanie bagażu na lotnisku Londyn-City

Pasażerowie mają do dyspozycji przechowalnię bagażu, gdzie opłaty są naliczane co 24 godziny. Aby skorzystać z usługi przechowywania, zgłoś bagaż przy stanowisku informacyjnym, zanim wejdziesz do przechowalni.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku LCY, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Londyn-City mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Do całkowitej ceny przejazdu mogą zostać doliczone opłaty lotniskowe i parkingowe.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników. Po zamówieniu przejazdu przejdź do miejsca odbioru wskazanego w aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale na lotnisku Londyn-City — informacje dla podróżnych

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko Londyn-City (LCY) lub odlatujących z niego. Lotnisko LCY obsługuje rocznie około 5 milionów pasażerów, głównie podróże służbowe do Europy i Nowego Jorku .

Terminal LCY

Lotnisko Londyn-City jest stosunkowo małym lotniskiem w porównaniu z bardziej znanymi lotniskami w Londynie, takimi jak Heathrow, Gatwick i Stansted. Ma tylko jeden terminal pasażerski, który jest podzielony na 2 piętra. Na parterze znajdują się stanowiska odpraw i kilka punktów usługowych, a na górnym poziomie znajdują się sklepy, poczekalnie, salony i restauracje. Z lotniska LCY latają następujące linie:

 • Alitalia
 • British Airways
 • British Airways obsługiwane przez SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

Restauracje na LCY

Szeroka gama restauracji, kawiarni i barów na londyńskim lotnisku City jest dostępna zarówno przed bramkami bezpieczeństwa, jak i za nimi. Niezależnie od tego, czy szukasz świeżo przyrządzonych potraw, czy też fast fooda do zjedzenia w biegu, znalezienie świetnego posiłku przed lotem jest łatwe.

Dojazd na lotnisko LCY

Lotnisko LCY znajduje się 10 kilometrów (6 mil) na wschód od centrum Londynu, a zaledwie 5 kilometrów (3 mile) od Canary Wharf, co czyni je jednym z najłatwiej dostępnych lotnisk w mieście. Istnieje wiele możliwości transportu dla osób podróżujących na lotnisko LCY lub z niego – centrum Londynu jest oddalone o zaledwie 30 minut. Kolejka Docklands Light Railway (DLR) jest głównym środkiem transportu publicznego, ale liczne autobusy obsługują również lotnisko. Dla osób podróżujących na lotnisko LCY samochodem, dostępne są miejsca parkingowe, a Uber jest również świetnym rozwiązaniem. Jeśli planujesz zaparkować samochód na lotnisku, zalecana jest wcześniejsza rezerwacja.

Sklepy na LCY

Od niezbędnych artykułów podróżnych kupowanych w ostatniej chwili po luksusowe pamiątki – LCY oferuje szeroki wybór. Ponadto sklepy wolnocłowe na londyńskim lotnisku City Airport – zlokalizowane w strefie odlotów po przejściu przez bramki bezpieczeństwa – idealnie nadają się na małą rozpustę zakupową przed długim lotem, niezależnie od tego, czy szukasz luksusowych zegarków, czy wysokiej jakości kosmetyków.

Wymiana walut na lotnisku LCY

Na lotnisku LCY można wymieniać waluty; można też zamówić wcześniej walutę lub przedpłacone karty walutowe w zaledwie 4 godziny przed odbiorem.

Hotele w pobliżu lotniska LCY

W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska LCY jest ponad 10 hoteli, dzięki czemu osoby, które nie chcą oddalać się od lotniska mają duży wybór. Ze względu na niewielką odległość od centrum Londynu możesz również wybierać spośród licznych ekskluzywnych i ekonomicznych rozwiązań, idealnych dla gości przybywających w sprawach zawodowych. Wiele hoteli oferuje sale konferencyjne i centra biznesowe dla profesjonalistów w podróży.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska LCY

Położone w pobliżu Canary Wharf, głównej dzielnicy finansowej Londynu, lotnisko LCY jest blisko pozostałej części Londynu i dobrze z nią połączone – jeśli masz wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie przed lotem. Najciekawsze atrakcje, wśród których jest oddalone o zaledwie kilka kilometrów Greenwich, to między innymi:

 • The Cutty Sark
 • Greenwich Park
 • The National Maritime Museum
 • Królewskie Obserwatorium Astronomiczne

Więcej informacji o lotnisku LCY znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.