Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Stambuł (ist)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Stambuł? Czy chcesz dojechać z lotniska IST do Stambułu, czy z miasta na lotnisko w Stambule, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko IST i z powrotem.

Tayakadın District Terminal Street No.1, 34283 Arnavutköy/Stambuł, Turkey
+90 4441442

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Stambuł

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Stambuł - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/27.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Odbiór z: Port lotniczy Stambuł (IST)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska IST odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Stambuł znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Stambuł.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku IST zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Stambule — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku Atatürk

Darmowa sieć Wi-Fi jest dostępna na lotnisku IST przez 2 godziny. By z niej korzystać, potrzebujesz numeru komórkowego odbierającego SMS-y w Turcji. W przeciwnym wypadku możesz skorzystać z płatnej usługi Wi-Fi.

Parkowanie na lotnisku w Stambule

Lotnisko w Stambule oferuje różne strefy parkowania, zarówno do szybkich dowozów, jak i do postoju długoterminowego. Po zaparkowaniu dostaniesz się na IST lotniskowym autobusem.

Przechowywanie bagażu na lotnisku IST

Zarówno w terminalu krajowym, jak i międzynarodowym, znajdują się przechowalnie bagażu, które pozwalają podróżnym bezpiecznie zostawić rzeczy i wybrać się na wycieczkę po Stambule.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Stambule, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Stambule mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy w Stambule – informacje dla podróżnych

Przejazd z aplikacją Uber jest idealny dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Stambule lub odlatujących z niego. Lotnisko IST to największe pod względem całkowitej liczby pasażerów lotnisko w Turcji z drugą co do wielkości liczbą lotów bezpośrednich na świecie. Dojazd z centrum Stambułu do lotniska IST zajmuje około 40 minut, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto wybiera się do Stambułu lub z niego wraca. Podróżni niedysponujący samochodem mogą się łatwo dostać na międzynarodowe lotnisko w Stambule metrem, autobusem, autokarem lub korzystając z przejazdu z Uberem.

Terminale lotniska w Stambule

Lotnisko im. Atatürka ma dwa terminale pasażerskie: krajowy i międzynarodowy. Jak można się spodziewać, Terminal krajowy obsługuje loty na terenie Turcji, natomiast Terminal międzynarodowy obsługuje loty międzynarodowe i międzykontynentalne. Oba terminale są połączone, zatem transfery krajowe na terenie międzynarodowego lotniska w Stambule są stosunkowo proste w porównaniu z niektórymi innymi portami lotniczymi o podobnej wielkości. Wi-Fi jest dostępne w obu terminalach, a na lotnisku można również znaleźć mobilne stacje ładowania.

Terminal krajowy

 • Turkish Airlines
 • Primeclass Lounge

Terminal międzynarodowy

 • Air France
 • Emirates
 • Inne loty międzykontynentalne i międzynarodowe
 • HSBC Premier Lounge

Gastronomia na lotnisku w Stambule

Na lotnisku IST można znaleźć wiele rozmaitych restauracji oferujących niemal wszystko: od świeżych, tradycyjnych tureckich dań po fast foody. Niezależnie od tego, czy wolisz jeść w formie bufetu, czy też zjeść coś szybko, masz do wyboru wiele opcji – na pewno znajdziesz coś, co zadowoli Twoje podniebienie.

Poruszanie się po lotnisku w Stambule

Terminale krajowy i międzynarodowy są położone bardzo blisko siebie, więc możesz szybko przejść z jednego do drugiego. Jeśli się spieszysz, skorzystaj z ruchomych chodników.

Atrakcje na lotnisku w Stambule

Główną rozrywką na lotnisku w Stambule są świetnie zaopatrzone punkty handlowe, od dużego sklepu wolnocłowego po Old Bazaar, gdzie można znaleźć autentyczne tureckie wyroby takie jak przyprawy, szkło i biżuterię. Sklepy wolnocłowe na lotnisku w Stambule to idealne miejsce na zakup pamiątek dla przyjaciół i rodziny, z ogromnym wyborem alkoholi, kosmetyków, perfum i produktów cukierniczych. Inne atrakcje obejmują spa i masaże – doskonałe, aby zrelaksować się przed lotem – podczas gdy niektóre z najlepszych poczekalni oferują również prysznice.

Hotele w pobliżu lotniska w Stambule

Na terenie międzynarodowego lotniska w Stambule znajduje się jeden hotel, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie wiele innych, idealnych dla osób, które przybywają na lotnisko we wczesnych godzinach porannych. W hotelach tych można znaleźć typowe udogodnienia biznesowe, sale konferencyjne, restauracje i siłownie. Najlepiej poszukać szczegółów na stronie internetowej danego hotelu, aby upewnić się, że jest tam wszystko, czego potrzebujesz.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Stambule

W pobliżu lotniska IST znajduje się, rzecz jasna, kilka interesujących miejsc historycznych, m.in.:

 • Błękitny Meczet
 • Wieża Galata
 • Wielki Bazar
 • Hagia Sophia
 • Pałac Topkapi

Więcej informacji o międzynarodowym lotnisku w Stambule znajdziesz tutaj.

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.