Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Dublin (DUB)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska w Dublinie do centrum miasta, czy w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Sposób jazdy

 • Taxi1-4

  Łatwe zamawianie taksówki

 • Black1-4

  Dyskretny luksus

Zamawianie przejazdu z Uberem z lotniska

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wskazówki dotyczące miejsca odbioru otrzymasz bezpośrednio w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Dublinie — porady i wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Dublinie

Na lotnisku w Dublinie korzystanie z sieci Wi-Fi jest darmowe — bez ograniczeń. Wystarczy połączyć się z siecią, aby rozpocząć przeglądanie. Niewymagana jest rejestracja ani logowanie.

Parkowanie na lotnisku w Dublinie

Parking na lotnisku w Dublinie oferuje opcje krótko- i długoterminowego parkowania. Parking krótkoterminowy znajduje się zaledwie kilka minut od hal przylotów i odlotów. Parking długoterminowy oferuje ok. 18 600 miejsc parkingowych.

Przechowywanie bagażu na lotnisku w Dublinie

Możesz zostawić bagaż w przechowalni, która znajduje się w hali przelotów w terminalu 1, i zabezpieczyć swoje rzeczy na czas podróży z lotniska. Możesz tam również skorzystać z usługi owijania bagaży.

Najczęstsze pytania od pasażerów

Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Dublinie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Dublinie mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Do całkowitej ceny przejazdu mogą zostać doliczone opłaty lotniskowe i parkingowe.

Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników. Po zamówieniu przejazdu przejdź do miejsca odbioru wskazanego w aplikacji.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.
Znajdź lotnisko

Terminale na lotnisku w Dublinie

Przejazd z aplikacją Uber jest idealnym wyborem dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Dublinie lub odlatujących z niego. Port lotniczy Dublin to międzynarodowe lotnisko, które obsługuje ponad 20 milinów pasażerów rocznie, co czyni je jednym z najbardziej ruchliwych węzłów transportowych w Europie. Lotnisko to znajduje są około 10 kilometrów (6 mil) na północ od centrum Dublina, w pobliżu autostrad M1 i M50. Łatwo się do niego dostać samochodem, autobusem, taksówką, busem lub przejazdem z aplikacją Uber.

Terminale na lotnisku w Dublinie

Lotnisko to ma dwa główne terminale: terminal 1 i 2. Terminal 2 jest istotny, ponieważ możliwa jest tam prowadzona amerykańska wstępna odprawa celna, co pozwala na przejście przez amerykańskie kontrole celne i kontrolę paszportową jeszcze w Dublinie. Dzięki temu przylot do USA będzie przypominał ten do lotów krajowych, co oszczędzi Ci ogromną ilość czasu i stresu związaną z długim oczekiwaniem na wjazd do Stanów Zjednoczonych

Terminal 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminal 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Restauracje na lotnisku w Dublinie

Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć relaksujące miejsce przed lotem, czy też potrzebujesz swojej codziennej dawki kawy, na lotnisku w Dublinie czeka Cię mnóstwo restauracji. W terminalu 1 można spróbować doskonałego irlandzkiego jedzenia w Wrights of Howth, podczas gdy Gourmet Burger Kitchen w terminalu 2 jest idealnym miejscem na posiłek przed lotem. Pasażerowie lotniska w Dublinie mogą również odwiedzić mnóstwo barów.

Poruszanie się po lotnisku w Dublinie

Po lotnisku łatwo poruszać się pieszo. Z jednego terminalu na drugi można dostać się bezpłatnym busem.

Atrakcje na lotnisku w Dublinie

Dzięki ponad 100 markom dostępnym w sklepach na lotnisku w Dublinie, nawet najbardziej wymagający kupujący ma wiele możliwości wyboru. The Loop w terminalu 1 i 2 oferuje ogromny asortyment światowych marek, począwszy od Jo Malone i Chanel, a na Diorze i MAC kończąc. Lotnisko jest obszarem bezcłowym, dzięki czemu kupujący mogą liczyć na duże zniżki, przy czym niektóre towary są do 40% tańsze niż poza lotniskiem.

Prysznice na lotnisku w Dublinie

Prysznice nie są dostępne dla większości pasażerów, jednak jeden z salonów lotniskowych zapewnia dostęp do nich, co pozwala na odświeżenie przed lotem lub po nim.

Hotele w pobliżu lotniska w Dublinie

Goście mogą znaleźć kilka hoteli w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, co czyni je idealnym wyborem dla osób przybywających do Irlandii we wczesnych godzinach porannych. Na tych, którzy jadą do Dublina, czeka szeroki wachlarz ekonomicznych i ekskluzywnych miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Dublinie

Jeśli na lotnisku w Dublinie masz przerwę w podróży, możesz zwiedzić lub zrobić całkiem sporo. Warto jednak zauważyć, że ze względu na czas dojazdu (od około 40 minut do godziny) najlepiej jest poświęcić na to dłuższą przerwę. W centrum Dublina jest wiele historycznych i kulturowych miejsc wartych odwiedzenia, w tym

 • Zamek Dubliński
 • Guinness Storehouse
 • Irish Whiskey Museum
 • Kilmainham Gaol
 • Richmond Barracks

Więcej informacji o międzynarodowym lotnisku w Dublinie znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter