Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Dublin (dub)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Dublin? Czy chcesz dojechać z lotniska w Dublinie do centrum miasta, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko DUB i z powrotem.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Dublin

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Dublin - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/19.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Taxi

  Cashless trip by the taximeter

 • Black

  Dyskretny luksus

1/2

Odbiór z: Port lotniczy Dublin (DUB)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska DUB odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Dublin znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Dublin.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku DUB zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Dublinie — porady i wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Dublinie

Na lotnisku w Dublinie korzystanie z sieci Wi-Fi jest darmowe — bez ograniczeń. Wystarczy połączyć się z siecią, aby rozpocząć przeglądanie. Niewymagana jest rejestracja ani logowanie.

Parkowanie na lotnisku w Dublinie

Parking na lotnisku w Dublinie oferuje opcje krótko- i długoterminowego parkowania. Parking krótkoterminowy znajduje się zaledwie kilka minut od hal przylotów i odlotów. Parking długoterminowy oferuje ok. 18 600 miejsc parkingowych.

Przechowywanie bagażu na lotnisku w Dublinie

Możesz zostawić bagaż w przechowalni, która znajduje się w hali przelotów w terminalu 1, i zabezpieczyć swoje rzeczy na czas podróży z lotniska. Możesz tam również skorzystać z usługi owijania bagaży.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Dublinie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Dublinie mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Do całkowitej ceny przejazdu mogą zostać doliczone opłaty lotniskowe i parkingowe.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników. Po zamówieniu przejazdu przejdź do miejsca odbioru wskazanego w aplikacji.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale na lotnisku w Dublinie

Przejazd z aplikacją Uber jest idealnym wyborem dla podróżnych przylatujących na lotnisko w Dublinie lub odlatujących z niego. Port lotniczy Dublin to międzynarodowe lotnisko, które obsługuje ponad 20 milinów pasażerów rocznie, co czyni je jednym z najbardziej ruchliwych węzłów transportowych w Europie. Lotnisko to znajduje są około 10 kilometrów (6 mil) na północ od centrum Dublina, w pobliżu autostrad M1 i M50. Łatwo się do niego dostać samochodem, autobusem, taksówką, busem lub przejazdem z aplikacją Uber.

Terminale na lotnisku w Dublinie

Lotnisko to ma dwa główne terminale: terminal 1 i 2. Terminal 2 jest istotny, ponieważ możliwa jest tam prowadzona amerykańska wstępna odprawa celna, co pozwala na przejście przez amerykańskie kontrole celne i kontrolę paszportową jeszcze w Dublinie. Dzięki temu przylot do USA będzie przypominał ten do lotów krajowych, co oszczędzi Ci ogromną ilość czasu i stresu związaną z długim oczekiwaniem na wjazd do Stanów Zjednoczonych

Terminal 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminal 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Restauracje na lotnisku w Dublinie

Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć relaksujące miejsce przed lotem, czy też potrzebujesz swojej codziennej dawki kawy, na lotnisku w Dublinie czeka Cię mnóstwo restauracji. W terminalu 1 można spróbować doskonałego irlandzkiego jedzenia w Wrights of Howth, podczas gdy Gourmet Burger Kitchen w terminalu 2 jest idealnym miejscem na posiłek przed lotem. Pasażerowie lotniska w Dublinie mogą również odwiedzić mnóstwo barów.

Poruszanie się po lotnisku w Dublinie

Po lotnisku łatwo poruszać się pieszo. Z jednego terminalu na drugi można dostać się bezpłatnym busem.

Atrakcje na lotnisku w Dublinie

Dzięki ponad 100 markom dostępnym w sklepach na lotnisku w Dublinie, nawet najbardziej wymagający kupujący ma wiele możliwości wyboru. The Loop w terminalu 1 i 2 oferuje ogromny asortyment światowych marek, począwszy od Jo Malone i Chanel, a na Diorze i MAC kończąc. Lotnisko jest obszarem bezcłowym, dzięki czemu kupujący mogą liczyć na duże zniżki, przy czym niektóre towary są do 40% tańsze niż poza lotniskiem.

Prysznice na lotnisku w Dublinie

Prysznice nie są dostępne dla większości pasażerów, jednak jeden z salonów lotniskowych zapewnia dostęp do nich, co pozwala na odświeżenie przed lotem lub po nim.

Hotele w pobliżu lotniska w Dublinie

Goście mogą znaleźć kilka hoteli w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, co czyni je idealnym wyborem dla osób przybywających do Irlandii we wczesnych godzinach porannych. Na tych, którzy jadą do Dublina, czeka szeroki wachlarz ekonomicznych i ekskluzywnych miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Dublinie

Jeśli na lotnisku w Dublinie masz przerwę w podróży, możesz zwiedzić lub zrobić całkiem sporo. Warto jednak zauważyć, że ze względu na czas dojazdu (od około 40 minut do godziny) najlepiej jest poświęcić na to dłuższą przerwę. W centrum Dublina jest wiele historycznych i kulturowych miejsc wartych odwiedzenia, w tym

 • Zamek Dubliński
 • Guinness Storehouse
 • Irish Whiskey Museum
 • Kilmainham Gaol
 • Richmond Barracks

Więcej informacji o międzynarodowym lotnisku w Dublinie znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.