Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Detroit Metropolitan Wayne County (dtw)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w Detroit? Czy chcesz dojechać z lotniska w Detroit do zoo, czy z muzeum sztuki do DTW, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko DTW i z powrotem.

11050 Rogell Drive #602, Detroit, MI 48242
+1 734-247-7678

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Detroit Metropolitan Wayne County

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Detroit Metropolitan Wayne County - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/01.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Odbiór z: Port lotniczy w Detroit (DTW)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska DTW odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Podążaj za znakami do Centrum transportu lądowego (Ground Transportation Center, GTC)

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku znajdziesz w aplikacji. Poszukaj oznaczeń wspólnych przejazdów na lotnisku GTC.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku DTW zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Detroit – mapa

Port lotniczy w Detroit składa się z dwóch głównych terminali. Na terenie Terminalu McNamara mieszczą się hale od A do C, a terminalu północnego (North Terminal) — hala D.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko DTW (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Detroit – informacje dla odwiedzających

Lotnisko Detroit Metropolitan Wayne County (DTW) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem w Michigan i jednym z największych węzłów lotniczych w USA. Lotnisko DTW znajduje się około 32 kilometrów (20 mil) od centrum Detroit (około 30 minut jazdy przy idealnych warunkach drogowych). Jest ono dostępne dla podróżnych udających się do i z następujących lokalizacji: Detroit, jezioro Michigan i Toledo w sąsiednim stanie Ohio.

Terminale na lotnisku w Detroit

Lotnisko DTW ma dwa główne terminale: terminal im. Edwarda H. McNamary i terminal północny. Terminal im. Edwarda H. McNamary jest podzielony na trzy hale: A, B i C. Terminal północny ma jedną halę: D. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal im. Edwarda H. McNamary lotniska DTW

 • Aeroméxico
 • Air France
 • Delta

Terminal północny lotniska DTW

 • Air Canada
 • Alaska
 • American
 • Frontier
 • JetBlue
 • Lufthansa
 • Royal Jordanian
 • Southwest
 • Spirit
 • United
 • Wow
 • Lufthansa Club

Terminal międzynarodowy lotniska DTW

Loty międzynarodowe są obsługiwane zarówno w terminalu im. Edwarda H. McNamary, jaki i północnym. Terminal im. Edwarda H. McNamary ma 12 bramek używanych do obsługi odlotów i przylotów międzynarodowych, a terminal północny ma 26 bramek. Lotnisko DTW oferuje loty bez międzylądowania do ponad 30 zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku w Detroit

Opcje gastronomiczne na lotnisku w Detroit są różnorodne i obejmują ponad 100 punktów pomiędzy dwoma terminalami, w tym kawiarnie, sieci fast food i restauracje oferujące obsługę stołową. Dodatkowo w całym terminalu znajduje się wiele barów.

Poruszanie się po lotnisku w Detroit

Obydwa terminale są wyposażone w ruchome chodniki. W terminalu im. Edwarda H. McNamary, w hali A, znajduje się ExpressTram, system transportowy, który zabiera podróżnych wzdłuż kilometrowej trasy pomiędzy trzema stacjami, które znajdują się w następujących lokalizacjach:

 • Stacja terminalowa: zlokalizowana w centrum hali z łatwym dostępem do bramek od A29 do A55, odprawy, strefy odbioru bagażu, transportu naziemnego, tunelu do hal B i C;
 • Stacja południowa: zapewnia dostęp do bramek od A1 do A28;
 • Stacja północna: zapewnia dostęp do bramek od A56 do A78.

Dodatkowo pasażerowie mogą podróżować autobusami wahadłowymi pomiędzy terminalami północnym oraz im. Edwarda H. McNamary. Autobusy z lotniska Detroit odjeżdżają co dziesięć minut z centrów transportu naziemnego i wejścia do hotelu Westin.

Atrakcje na lotnisku w Detroit

Lotnisko DTW oferuje wiele ciekawych atrakcji i aktywności. Podróżni, którzy chcą się zrelaksować, mogą skorzystać z masażu, zabiegów na twarz, manicure i/lub pedicure. Sklepy na lotnisku Detroit Airport obejmują zarówno kioski z prasą, jak i drogerie oraz butiki. Świetlny tunel, znajdujący się w łączniku pomiędzy halami A, B i C, prezentuje skoordynowany pokaz świetlno-muzyczny.

Wymiana walut na lotnisku w Detroit

Kantory na lotnisku Detroit Airport można znaleźć w następujących miejscach: - terminal im. Edwarda H. McNamary: odloty (centralny łącznik obok bramki A38) i przyloty międzynarodowe; - terminal północny: odloty (naprzeciw bramki D9) i przyloty (obok strefy odbioru bagażu).

Hotele w pobliżu lotniska Detroit

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska DTW, w okolicy znajdziesz wiele hoteli i miejsc noclegowych – w tym w Dearborn i centrum Detroit.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Detroit

 • Belle Isle Park
 • Eastern Market
 • Ford Field
 • Muzeum w Detroit poświęcone muzyce z wytwórni Motown

Więcej informacji o lotnisku DTW znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.