Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Indira Gandhi (DEL)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska w Delhi do Qutub Minar, czy od Bram Indii na lotnisko, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Sposób jazdy

 • Auto1-3

  Auto rickshaws at the tap of a button

 • Intercity1-4

  Affordable outstation rides in compact cars

 • Moto1

  Affordable motorcycle rides

 • uberINTERCITY1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

Zamawianie przejazdu z portu lotniczego DEL

Sprawdzanie, gdzie kierowcy odbierają pasażerów

Miejsce odbioru na lotnisku w Delhi zależy od wybranego terminalu. Jeśli znajdujesz się w terminalu 1 lub 3, przejdź do osobnej strefy odbiorów Ubera. Jeśli przebywasz w terminalu 2, kierowca spotka się z Tobą w wybranym miejscu odbioru.

Szczegóły znajdziesz w aplikacji

Po zamówieniu przejazdu użyj aplikacji, aby dotrzeć do miejsca odbioru.

Terminal 1: przejdź do strefy odbiorów Ubera na parkingu.

Terminal 2: postępuj zgodnie ze wskazówkami aplikacji, aby dotrzeć do wybranego miejsca odbioru.

Terminal 3: przejdź do strefy odbiorów Ubera na parterze parkingu T3, który znajduje się naprzeciwko bramki nr 1 i 2 hali przylotów.

Spotkaj się z kierowcą

Kierowca przyjdzie na miejsce odbioru wskazane w aplikacji. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Delhi – mapa

Port lotniczy Indira Gandhi obsługuje 80 linii na dwóch głównych terminalach: 1 i 3. Terminal 1 składa się z czterech części: 1A, 1B, 1C i 1D. Wszystkie linie międzynarodowe korzystają z Terminalu 3.

Najczęstsze pytania od pasażerów

Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko DEL (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.
Znajdź lotnisko

Lotnisko w Delhi – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko im. Indiry Gandhi jest dziesiątym najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem ruchu pasażerskiego, obsługującym rocznie ponad 65 milionów podróżnych. Jest położone około 16 kilometrów (dziesięć mil) od centrum New Delhi – 16 minut jazdy samochodem przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale lotniska Delhi

Lotnisko DEL ma trzy główne terminale pasażerskie: terminal 1, terminal 2 i terminal 3. Poczekalnie znajdują się w różnych miejscach lotniska. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 1 lotniska DEL

 • IndiGo
 • SpiceJet

Terminal 2 lotniska DEL

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

Terminal 3 lotniska DEL (międzynarodowy)

Loty międzynarodowe na lotnisku w New Delhi są obsługiwane w terminalu 3. Lotnisko DEL oferuje loty bez międzylądowania do ponad 70 zagranicznych miejsc docelowych. Loty obsługują tacy przewoźnicy jak: American Airways, British Airways i Emirates. Poczekalnie na lotnisku im. Indiry Gandhi mieszczą się w pięciu obszarach w terminalu 3.

Posiłki na lotnisku w Delhi

Lotnisko międzynarodowe im. Indiry Gandhi oferuje szeroki wybór lokali gastronomicznych we wszystkich terminalach. Dzięki ponad 80 punktom gastronomicznym podróżni mają spory wybór miejsc, w których mogą nabyć jedzenie i napoje, w tym kawiarnie, restauracje typu fast food i sklepy z przekąskami na wynos. Podróżni poszukujący miejsc z obsługą stołową mogą wybrać jedną z restauracji.

Poruszanie się po lotnisku w Delhi

Bezpłatny autobus wahadłowy łączy terminal 1 z terminalem 3. Jeździ co 20 minut. Pasażerowie przesiadający się z linii lotniczych w którymkolwiek z terminali powinni udać się do międzyterminalowego stanowiska transferowego (w pobliżu filaru 10 w terminalu 3 i pod antresolą w terminalu 1). Terminal 2 i terminal 3 są bliżej siebie, a spacer między nimi zajmuje pięć minut.

Atrakcje na lotnisku Delhi

Podróżni mogą skorzystać z wielu aktywności i atrakcji oferowanych przez lotnisko DEL, w tym ze spa w sekcji odlotów w terminalach 3 i 1. Ponadto liczne sklepy na lotnisku w New Delhi oferują elektronikę, upominki, słodycze i biżuterię. Znajdujący się w strefie odlotów międzynarodowych terminalu 3 symulator lotów oferuje podróżującym możliwość pilotowania Boeinga 737.

Wymiana walut na lotnisku w Delhi

Kantory wymiany walut można znaleźć w strefie przylotów i odlotów międzynarodowych terminalu 3, w strefie przylotów i odlotów krajowych terminalu 3 i w strefie odlotów terminalu 1.

Hotele w pobliżu lotniska w Delhi

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska DEL, w okolicy znajdziesz ponad 40 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Delhi

 • Grobowiec Humajuna
 • Khari Baoli
 • Red Fort
 • Sunder Nursery

Więcej informacji o lotnisku DEL znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter