Przejdź do głównej zawartości

Lotnisko Waszyngton-Reagan-National (dca)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Lotnisko DCA? Czy chcesz dojechać z lotniska DCA do National Mall, czy na zakupy w Old Town Alexandria, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko DCA i z powrotem.

2401 Smith Boulevard, Arlington, VA 22202
+1 703-417-8000

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Lotnisko Waszyngton-Reagan-National

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Lotnisko Waszyngton-Reagan-National - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/16.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

1/6

Odbiór: Lotnisko DCA

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska DCA odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

For Terminal A pickups, head outside and meet your driver curbside.

If you’re arriving at Terminal B/C, exit baggage claim and meet your driver at the outer curb (Arrivals level). Be sure to meet your driver outside the correct Door number.

Spotkaj się z kierowcą

Go to your assigned DCA pickup location as specified by the app. Your driver’s name, license plate, and car color will show in the app. Verify your ride before you get in. If you can’t find your driver, contact them through the app.

Lotnisko DCA – mapa

Port lotniczy im. Reagana to główne lotnisko Waszyngtonu. DCA posiada cztery terminale, przy czym B i C są najnowsze i największe.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko DCA (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

 • Kod DCA to skrót od Waszyngton, DC (Dystrykt Kolumbii), USA.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko DCA – informacje dla odwiedzających

Krajowe lotnisko im. Ronalda Reagana w Waszyngtonie (DCA) to główny port lotniczy obsługujący Waszyngton, D.C., i ponad 21 milionów pasażerów rocznie. Jest położone osiem kilometrów (pięć mil) od centrum Waszyngtonu. To najbliższy komercyjny port lotniczy stolicy USA. Lotnisko znajduje się 25 minut jazdy od centrum miasta przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale lotniska DCA

Lotnisko DCA ma trzy terminale A, B i C – łącznie 44 bramki. Poczekalnie znajdują się we wszystkich terminalach. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal A lotniska DCA

 • Air Canada
 • Frontier
 • Southwest
 • Poczekalnia USO

Terminal B lotniska DCA

 • Alaska
 • Delta
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • United Club

Terminal C lotniska DCA

 • American
 • American Airlines Admirals Club

Terminal międzynarodowy lotniska DCA

Lotnisko DCA nie oferuje lotów międzynarodowych (z wyjątkiem Kanady).

Posiłki na lotnisku DCA

Podróżni mogą wybierać spośród ponad 40 lokali gastronomicznych, które serwują różnorodne potrawy, w tym fast foody, przekąski i dania kuchni międzynarodowej. Większość lokali gastronomicznych na lotnisku DCA znajduje się w terminalach, ale niektóre z nich można znaleźć w holu krajowym, przed bramkami bezpieczeństwa.

Poruszanie się po lotnisku w DCA

Lotniskowe autobusy wahadłowe przewożą pasażerów pomiędzy terminalami A, B i C, parkingiem i wypożyczalniami samochodów. Informacje o miejscu docelowym można znaleźć z przodu i z boku autobusu wahadłowego. Autobusy na lotnisku DCA jeżdżą przez całą dobę.

Atrakcje na lotnisku DCA

Lotnisko DCA jest gospodarzem programu artystycznego, prezentującego regionalne, krajowe i międzynarodowe wystawy tymczasowe. W galerii, mieszczącej się w historycznym terminalu A, między historycznym lobby a obecnym holem z kasami biletowymi, znajdują się eksponaty w gablotach i ekspozycje ścienne prac lokalnych artystów. Dodatkowo na lotnisku występują muzycy, piosenkarze, tancerze i inni artyści. Na lotnisku DCA znajduje się wiele sklepów i butików, od kiosków po sklepy odzieżowe.

Wymiana walut na lotnisku DCA

Kantor wymiany walut znajduje się na poziomie hal w pobliżu terminalu C, przed bramkami bezpieczeństwa.

Hotele w pobliżu lotniska DCA

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu DCA, w okolicy znajdziesz ponad 20 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska DCA

 • Georgetown
 • Mauzoleum Abrahama Lincolna i inne zabytki DC
 • National Mall i pobliskie muzea
 • Biały Dom

Więcej informacji o lotnisku DCA znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.