Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy w Kapsztadzie (cpt)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Kapsztad? Czy chcesz dojechać z lotniska w Kapsztadzie do centrum miasta, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko CPT i z powrotem.

Matroosfontein, Kapsztad, 7490, South Africa
+27 21-937-1200

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy w Kapsztadzie

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy w Kapsztadzie - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/18.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Connect Car

  1-4

  Send and receive large packages

 • Comfort

  1-3

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberX

  1-3

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

1/4

Odbiór z: Port lotniczy Kapsztad (CPT)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska CPT odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Kapsztad znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy w Kapsztadzie.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku CPT zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Kapsztadzie — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Kapsztadzie

Lotnisko w Kapsztadzie oferuje darmową sieć Wi-Fi dla pasażerów w punktach odprawy. Możesz z niej korzystać przez 4 godziny lub wykorzystać 1 GB danych za darmo. Jeżeli potrzebujesz wyższego limitu, możesz skorzystać z systemu płatności na bieżąco.

Parkowanie na lotnisku w Kapsztadzie

Lotnisko w Kapsztadzie oferuje różne możliwości parkowania, w tym parking krótko- i długoterminowy, a także parking do odbioru i dowozu pasażerów oraz usługę parkowania przez szofera.

Przechowywanie bagażu na lotnisku w Kapsztadzie

Niezależnie od rozmiaru bagażu, możesz go przechować w biurze rzeczy znalezionych znajdującym się w sekcji przylotów krajowych głównego terminalu. Usługa wiąże się z drobną opłatą.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Kapsztadzie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Kapsztadzie mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale na lotnisku w Kapsztadzie

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko CPT lub odlatujących z niego. Międzynarodowe lotnisko w Kapsztadzie jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Afryce, obsługującym rocznie około 10 milionów pasażerów. Lotnisko CPT znajduje się około 20 kilometrów (12 mil) od centrum Kapsztadu, co sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem dla osób podróżujących do i z obszaru metropolitalnego Kapsztadu. CPT to najlepszy wybór dla każdego, kto odwiedza Kapsztad – to jedyne lotnisko, które świadczy usługi pasażerskie w okolicy. Ponadto dostęp na nie jest łatwy dzięki autobusom, busom, taksówkom i przejazdom z aplikacją Uber – wszystkie te usługi są łatwo dostępne, zapewniając podróżnym transport między lotniskiem a miastem.

Terminale lotniska w Kapsztadzie

Lotnisko w Kapsztadzie ma jeden główny terminal, który jest podzielony na loty krajowe i międzynarodowe. Mają one wspólny obszar odprawy. Terminal międzynarodowy znajduje się na północnym krańcu obiektu, natomiast terminal krajowy na południowym. Terminal międzynarodowego lotniska w Kapsztadzie ma trzy poziomy: parter (przyloty), drugi poziom (odloty) i trzeci poziom, na którym znajdują się restauracje. Liczne linie latają z CPT, w tym:

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Restauracje na międzynarodowym lotnisku w Kapsztadzie

Na lotnisku w Kapsztadzie jest wiele restauracji wartych odkrycia. Od barów i fast foodów po restauracje i kawiarnie – wybór restauracji na lotnisku w Kapsztadzie z pewnością zaoferuje coś, co idealnie wpasuje się w Twoje zachcianki.

Poruszanie się po lotnisku CPT

Ponieważ lotnisko w Kapsztadzie ma tylko jeden główny budynek terminalu, łatwo jest poruszać się samodzielnie.

Atrakcje na lotnisku w Kapsztadzie

Niezależnie od tego, czy szukasz globalnych marek, czy produktów lokalnych, sklepy na lotnisku w Kapsztadzie są miejscem, gdzie można zrobić zakupy kojarzące się z RPA. Od książek i bagażu po musujące wino południowoafrykańskie – lotnisko CPT oferuje możliwość zrobienia zakupów, które zaspokoją każdy gust. Ponadto sklepy wolnocłowe na lotnisku są idealne dla osób, które chcą przywieźć pamiątki swoim bliskim.

Salony na lotnisku w Kapsztadzie

Na lotnisku międzynarodowym w Kapsztadzie do wyboru jest szereg salonów, więc przed lotem możesz pracować lub odpoczywać w ciszy. Bidvest Premier Lounges, zlokalizowane w terminalach międzynarodowych i krajowych, oferują komfortowe miejsca siedzące, połączenie Wi-Fi i doskonałe jedzenie, natomiast SAA Voyager Platinum Lounge, SAA Baobab Premium Class Lounge i SLOW Lounge stanowią doskonałe schronienie pośród zgiełku i szumu lotniska.

Hotele w pobliżu lotniska w Kapsztadzie

Na terenie międzynarodowego lotniska w Kapsztadzie znajdują się dwa hotele, co czyni je idealnym wyborem dla pasażerów przylatujących we wczesnych godzinach porannych. W samym Kapsztadzie jest wiele różnych hoteli do wyboru, niezależnie od tego, czy szukasz niedrogiego zakwaterowania, rustykalnych domków czy luksusowych hoteli.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska CPT

Jeśli masz przerwę w podróży w Kapsztadzie, możesz odwiedzić wiele różnych miejsc. Wybierz się na wycieczkę, aby zobaczyć jedne z najbardziej efektownych obiektów przyrodniczych w regionie, w tym:

 • Kolonię pingwinów na plaży Boulders
 • Robben Island
 • Górę Stołową
 • Przylądek Dobrej Nadziei

Więcej informacji o lotnisku w Kapsztadzie znajdziesz tutaj.

Facebook
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.