Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Charlotte Douglas (clt)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Charlotte? Czy chcesz dojechać z lotniska CLT do Freedom Park, czy na stadion, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko CLT i z powrotem.

5501 Josh Birmingham Parkway, Charlotte, NC 28208
+1 704-359-4013

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Charlotte Douglas

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy Charlotte Douglas - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/01.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Odbiór z: Port lotniczy Charlotte (CLT)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska CLT odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wyjdź na poziomie przylotów

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku w Charlotte znajdziesz w aplikacji. Drzwi D to miejsce odbioru na lotnisku CLT. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów można też znaleźć na lotnisku Charlotte Douglas.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku CLT zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Charlotte – mapa

Lotnisko CLT dysponuje pięcioma halami, przy czym hala D funkcjonuje jako terminal międzynarodowy.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko CLT (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko CLT – informacje dla odwiedzających

Lotnisko międzynarodowe im. Charlotte Douglas to 7. najbardziej ruchliwe pod względem ruchu lotniczego lotnisko na świecie, obsługujące rocznie ponad 44 miliony pasażerów. Jest położone około 11 km (7 mil) na zachód od centrum Charlotte – około 15 minut jazdy od centrum miasta przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale lotniska CLT

Lotnisko międzynarodowe im. Charlotte Douglas ma jeden terminal podzielony na sześć hal: A, A (północna), B, C, D i E. Hala D służy jako hala międzynarodowa. W halach znajdują się także liczne poczekalnie. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Hala A

 • American
 • Delta

Hala A (północna)

 • Air Canada
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • United
 • Via Air

Hala B

 • American
 • American Airlines Admirals Club

Hala C

 • American
 • American Eagle

Hala D

 • American
 • Lufthansa

Hala E

 • American Eagle

Hala przylotów i odlotów międzynarodowych lotniska CLT

Pasażerowie lotów międzynarodowych wchodzą na pokład samolotów z hali D, między bramkami D1 i D13. CLT oferuje loty bez międzylądowania do 36 zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku CLT

Podróżni mogą wybierać z ponad 50 lokali gastronomicznych serwujących różne potrawy, w tym śniadania, słodycze, przekąski i dania kuchni międzynarodowej. Wiele punktów gastronomicznych znajduje się w atrium, usytuowanym przed stanowiskami odprawy, oraz we wszystkich halach.

Poruszanie się po lotnisku CLT

Lotnisko im. Charlotte Douglas jest niewielkie, dlatego do hal można dojść pieszo. Hale od A do E otaczają terminal główny. Specjalnej pomocy udzieli Ci na żądanie Twoja linia lotnicza.

Atrakcje na lotnisku CLT

Na lotnisku im. Charlotte Douglas znajduje się wiele atrakcji, w tym publiczny program artystyczny, który promuje miasto Charlotte i otaczający je region. Dodatkowo na lotnisku w Charlotte znajduje się wiele sklepów i butików. Masaże i spa można znaleźć w obszarze łączników A/B i D/E.

Wymiana walut na lotnisku CLT

Kantory dla pasażerów znajdują się w atrium, w hali D oraz w strefie sprzedaży biletów D

Hotele w pobliżu lotniska CLT

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska CLT, w okolicy znajdziesz wiele hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska CLT

 • Freedom Park
 • Jezioro Wylie
 • UNC Charlotte Botanical Gardens
 • US National Whitewater Center

Więcej informacji o lotnisku CLT znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.