Przejdź do głównej zawartości
Uber
Uber

Port lotniczy Paryż-Charles de Gaulle (CDG)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska CDG do Paryża, czy w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Berline1-4

  Premium rides in luxury cars

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wskazówki dotyczące miejsca odbioru otrzymasz bezpośrednio w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Wi-Fi na lotnisku Charles de Gaulle

Dostęp do sieci Wi-Fi na lotnisku CDG jest darmowy, bez limitów. Wersja premium jest dostępna dla osób potrzebujących szybszego połączenia internetowego.

Parkowanie na lotnisku Charles de Gaulle

Lotnisko Charles de Gaulle oferuje różne możliwości parkowania, w tym parking krótko- i długoterminowy, a także obszar odbioru i dowozu pasażerów. Ponadto lotnisko CDG oferuje dojazd z parkingu na lotnisko.

Przechowywanie bagażu na lotnisku Charles de Gaulle

Przechowalnie bagażu na lotnisku CDG pobierają opłaty za godzinę lub za dzień, w zależności od harmonogramu lub planu podróży.

Usługi Ubera są dostępne na lotnisku Charles de Gaulle, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Charles de Gaulle mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko CDG lub odlatujących z niego. Lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a – znane również jako lotnisko Roissy – jest największym międzynarodowym lotniskiem we Francji. Niezależnie, czy jedziesz do Disneylandu, czy do samego Paryża, jest ono wygodnym wyborem dla międzynarodowych i krajowych podróżnych. Lotnisko im. Charles’a de Gaulle'a znajduje się około 25 kilometrów (15 mil) na północ od Paryża, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla odwiedzających historyczną stolicę Francji, jak również dla tych, którzy odwiedzają większy obszar metropolitalny Paryża.

Terminale na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a

Lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a ma trzy terminale pasażerskie: T1, T2 i T3.

Terminal 1 CDG

Z terminalu 1 latają następujące linie lotnicze:

 • Aegean
 • Malaysia
 • Qatar

Terminal 2 CDG

Terminal 2 jest podzielony na 7 podterminali, od 2A do 2G i mieści stację kolejową TGV-RER Aéroport Charles de Gaulle 2 Z terminalu 2 latają następujące linie lotnicze:

 • Air France
 • British Airways
 • Cathay Pacific

Terminal 3 CDG

Ta linia lotnicza lata m.in. z terminalu 3

 • Jordan Aviation

Posiłki na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a

Od fast wyśmienitych foodów po kawę, restauracje na lotnisku CDG są pełne francuskich pyszności i światowej klasyki. Niezależnie od tego, jakich doznań kulinarnych szukasz, restauracje na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a na pewno mają coś dla Ciebie.

Poruszanie się po lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a

CDGVAL, jak również busy, może przewieźć Cię między różnymi terminalami lotniska i na jego oba parkingi, jak również na dworzec autobusowy. Możesz również pojechać bezpośrednio do Paryża liniami RER B z Terminali 2 i 3.

Atrakcje na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a

Niezależnie od tego, czy szukasz wina, alkoholi wysokoprocentowych, produktów kosmetycznych, czy pamiątek z podróży do Paryża, sklepy na lotnisku CDG z pewnością mają to, czego szukasz. Udaj się do Chanel lub Swarovskiego po biżuterię i zegarki, lub poznaj najnowsze trendy ze świata mody u Prady, Diora, Gucciego i w wielu innych wiodących światowych sklepach z modą. Lotnisko im. Charles’a de Gaulle'a oferuje również wiele interaktywnych miejsc zabaw dla dzieci lub stref sieci telewizyjnej Gulli, a także sale modlitewne i salony relaksacyjne.

Hotele na lotnisku im. Charles de Gaulle

W obrębie terminalu 2 są dwa hotele, które są idealnym wyborem dla osób przybywających późno lub bardzo wcześnie rano. Dalej na terenie Roissy, gdzie znajduje się lotnisko im. Charles’a de Gaulle'a, można skorzystać z szerokiej gamy ekonomicznych i ekskluzywnych hoteli. W samym Paryżu jest ogromny wybór miejsc noclegowych zaprojektowanych z myślą o każdym podróżniku, niezależnie od stanu jego portfela.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska im. Charles’a de Gaulle’a

Jeśli masz przerwę w podróży na lotnisku im. Charles’a de Gaulle'a i masz wystarczająco dużo czasu, aby dostać się do centrum Paryża – potrzebujesz przynajmniej 6 godzin – znajdziesz tu wiele zabytków wartych zobaczenia. Regularnie jeżdżące busy łączą CDG z centrum Paryża.

 • Łuk Triumfalny
 • Pola Elizejskie
 • Wieża Eiffla
 • Luwr
 • Katedra Notre-Dame
 • Wersal

Więcej informacji o lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a znajdziesz tutaj.