Przejdź do głównej zawartości
Uber
Uber

Międzynarodowy port lotniczy w Nashville (BNA)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska BNA na Broadway, czy z centrum Nashville na lotnisko, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Rozsądne podróżowanie

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Zniżka nawet do 15 USD

Otrzymaj 5 USD zniżki na każdy z pierwszych trzech przejazdów. Użyj kodu promocyjnego NEWRIDER15. Wygasa po upływie 30 dni od zastosowania kodu promocyjnego na koncie Uber.

Zarejestruj się, aby zamówić przejazd

Zniżka nawet do 15 USD

Otrzymaj 5 USD zniżki na każdy z pierwszych trzech przejazdów. Użyj kodu promocyjnego NEWRIDER15. Wygasa po upływie 30 dni od zastosowania kodu promocyjnego na koncie Uber.

Zarejestruj się, aby zamówić przejazd

Sposób jazdy

 • Pool1-2

  Przejazdy wspólne to najtańsza opcja

 • UberX1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • UberXL1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

Zamawianie przejazdu z portu lotniczego w Nashville

Gdy przygotujesz się do wyjścia na zewnątrz, zamów przejazd

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Podążaj za oznaczeniami, aby dotrzeć do Centrum transportu lądowego

Miejsce odbioru z lotniska BNA znajduje się na poziomie nr 1 Centrum transportu lądowego. Rozglądaj się za znakami „Ride App Pickup”.

Spotkaj się z kierowcą przy krawężniku

Kierowca będzie czekał przy pierwszym krawężniku w Centrum transportu lądowego (strefy od A1 do B3).

Mapa lotniska Port lotniczy w Nashville

Lotnisko w Nashville składa się z czterech hal. Terminal dla lotów międzynarodowych znajduje się w hali A.

Najczęstsze pytania od pasażerów

Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

Koszt przejazdu Uberem na lotnisko BNA (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe czy aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Kod BNA to skrót od Berry Field Nashville.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Nashville – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko w Nashville jest obecnie obsługiwane przez 20 linii lotniczych i oferuje 575 lotów dziennie. Lotnisko w Nashville, brama do Tennessee, znajduje się około 15 minut jazdy samochodem przy idealnych warunkach drogowych z centrum Nashville, stolicy stanu, która leży około 14 km (9 mil) od lotniska.

Terminale lotniska w Nashville

Lotnisko BNA składa się z jednego głównego terminala im. Roberta C.H. Mathewsa Jr . Terminal składa się z czterech hal, od A do D, z 44 bramkami łącznie. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Hala A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Hala B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Hala C

 • American
 • Southwest

Terminal międzynarodowy lotniska BNA

Lotnisko BNA oferuje loty bez międzylądowania na Bahamy, Dominikanę, Jamajkę, do Kanady i Meksyku, jak również bezpośredni lot do Londynu Heathrow. Loty międzynarodowe są obsługiwane w halach A i B.

Posiłki na lotnisku w Nashville

Ponad 24 lokale gastronomiczne w terminalu im. Mathewsa serwują różnorodne potrawy i napoje, w tym kawę, sushi, fast foody i kanapki. Główna hala restauracyjna na lotnisku w Nashville znajduje się w hali C, ale we wszystkich halach można znaleźć lokale gastronomiczne.

Poruszanie się po lotnisku w Nashville

Lotnisko BNA ma jeden główny terminal pasażerski. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy na lotnisku, udzieli Ci jej Twoja linia lotnicza.

Atrakcje na lotnisku w Nashville

Na lotnisku BNA odbywają się liczne wystawy sztuki, wszystkie organizowane w ramach programu „Sztuka na lotnisku”, na których prezentowane są prace artystów lokalnych, regionalnych i krajowych. Wystawy mają na celu uatrakcyjnienie podróżującym pobytu na lotnisku. Sztuka na lotnisku BNA nie ogranicza się jednak tylko do sztuk wizualnych. Muzyka jest integralną częścią kultury Nashville, a na lotnisku codziennie odbywają się koncerty na żywo.

W halach B i C można znaleźć salony masażu. W hali C mieści się salon oferujący usługi pielęgnacji paznokci i włosów. Dwa place zabaw dla dzieci znajdują się w halach A i B.

Wymiana walut na lotnisku w Nashville

Kantory wymiany walut na międzynarodowym lotnisku w Nashville można znaleźć w banku znajdującym się pomiędzy halami A i B, a także w centrum podróży pomiędzy halami C i D.

Hotele w pobliżu lotniska w Nashville

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska BNA, w okolicy znajdziesz wiele hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Nashville

 • Cumberland Park
 • Muzyka na żywo w okolicy Music Row i Lower Broadway
 • Muzea sztuki i historii Nashville

Więcej informacji o międzynarodowym lotnisku w Nashville znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter