Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy w Nashville (bna)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w Nashville? Czy chcesz dojechać z BNA na Broadway, czy z centrum Nashville do BNA, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko BNA i z powrotem.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy w Nashville

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy w Nashville - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/05.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Odbiór z: Port lotniczy w Nashville (BNA)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska BNA odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Podążaj za oznaczeniami, aby dotrzeć do Centrum transportu lądowego

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku BNA znajdziesz w aplikacji. Miejsce odbioru przy lotnisku BNA znajduje się na poziomie nr 1 Centrum transportu lądowego. Rozglądaj się za znakami „Ride App Pickup”.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku BNA zgodnie ze wskazówkami w aplikacji: przy pierwszym krawężniku obok Centrum transportu lądowego (Ground Transportation Center) w strefach A1–B3. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Nashville – mapa

Lotnisko w Nashville składa się z czterech hal. Terminal dla lotów międzynarodowych znajduje się w hali A.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko BNA (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

 • Kod BNA to skrót od Berry Field Nashville.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Nashville – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko w Nashville jest obecnie obsługiwane przez 20 linii lotniczych i oferuje 575 lotów dziennie. Lotnisko w Nashville, brama do Tennessee, znajduje się około 15 minut jazdy samochodem przy idealnych warunkach drogowych z centrum Nashville, stolicy stanu, która leży około 14 km (9 mil) od lotniska.

Terminale lotniska w Nashville

Lotnisko BNA składa się z jednego głównego terminala im. Roberta C.H. Mathewsa Jr . Terminal składa się z czterech hal, od A do D, z 44 bramkami łącznie. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Hala A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Hala B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Hala C

 • American
 • Southwest

Terminal międzynarodowy lotniska BNA

Lotnisko BNA oferuje loty bez międzylądowania na Bahamy, Dominikanę, Jamajkę, do Kanady i Meksyku, jak również bezpośredni lot do Londynu Heathrow. Loty międzynarodowe są obsługiwane w halach A i B.

Posiłki na lotnisku w Nashville

Ponad 24 lokale gastronomiczne w terminalu im. Mathewsa serwują różnorodne potrawy i napoje, w tym kawę, sushi, fast foody i kanapki. Główna hala restauracyjna na lotnisku w Nashville znajduje się w hali C, ale we wszystkich halach można znaleźć lokale gastronomiczne.

Poruszanie się po lotnisku w Nashville

Lotnisko BNA ma jeden główny terminal pasażerski. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy na lotnisku, udzieli Ci jej Twoja linia lotnicza.

Atrakcje na lotnisku w Nashville

Na lotnisku BNA odbywają się liczne wystawy sztuki, wszystkie organizowane w ramach programu „Sztuka na lotnisku”, na których prezentowane są prace artystów lokalnych, regionalnych i krajowych. Wystawy mają na celu uatrakcyjnienie podróżującym pobytu na lotnisku. Sztuka na lotnisku BNA nie ogranicza się jednak tylko do sztuk wizualnych. Muzyka jest integralną częścią kultury Nashville, a na lotnisku codziennie odbywają się koncerty na żywo.

W halach B i C można znaleźć salony masażu. W hali C mieści się salon oferujący usługi pielęgnacji paznokci i włosów. Dwa place zabaw dla dzieci znajdują się w halach A i B.

Wymiana walut na lotnisku w Nashville

Kantory wymiany walut na międzynarodowym lotnisku w Nashville można znaleźć w banku znajdującym się pomiędzy halami A i B, a także w centrum podróży pomiędzy halami C i D.

Hotele w pobliżu lotniska w Nashville

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska BNA, w okolicy znajdziesz wiele hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Nashville

 • Cumberland Park
 • Muzyka na żywo w okolicy Music Row i Lower Broadway
 • Muzea sztuki i historii Nashville

Więcej informacji o międzynarodowym lotnisku w Nashville znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.