Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Hartsfield-Jackson w Atlancie (atl)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w Atlancie? Czy chcesz dojechać z lotniska ATL do akwarium w Georgii, czy z ogrodu botanicznego w Atlancie na lotnisko ATL, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko ATL i z powrotem.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Hartsfield-Jackson w Atlancie

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy Hartsfield-Jackson w Atlancie - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/01.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Odbiór z: Port lotniczy w Atlancie (ATL)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska w Atlancie odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Kieruj się oznaczeniami informującymi o strefach odbioru dla wspólnych przejazdów przy każdym terminalu lotniska ATL.

Wyjdź z terminalu

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku ATL znajdziesz w aplikacji.

Wszystkie miejsca odbioru obok terminalu krajowego na lotnisku w Atlancie znajdują się przy wyjściu z dolnego poziomu.

Wszystkie miejsca odbioru obok terminalu międzynarodowego na lotnisku w Atlancie znajdują się przy wyjściu z hali przylotów.

Potwierdź swoją lokalizację

Wybierz terminal i miejsce odbioru na lotnisku ATL zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia.

Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Atlancie – mapa

Hale od A do E przyjmują loty krajowe, hala F obsługuje ruch międzynarodowy. Wokół hali T znajdują się miejsca parkingowe.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko ATL (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy w Atlancie – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko Atlanta Hartsfield-Jackson jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie, które codziennie obsługuje średnio 275 000 podróżnych. Jest położone zaledwie 16 km (dziesięć mil) od centrum Atlanty i wewnątrz obszaru metropolitarnego wielkości Massachusetts. To dobry punkt startowy zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów.

Terminale lotniska w Atlancie

Hartsfield ma dwa terminale: krajowy i międzynarodowy. Terminale znajdują się na przeciwległych końcach lotniska, a pomiędzy nimi znajduje się siedem hal.

 • Hala T sąsiaduje z terminalem krajowym.
 • Hala F znajduje się w terminalu międzynarodowym.
 • Hale A, B, C, D i E zlokalizowane są w porządku alfabetycznym pomiędzy terminalem krajowym a terminalem międzynarodowym, przy czym Hala A znajduje się najbliżej terminalu krajowego.

W obu terminalach można znaleźć wiele poczekalni, w tym American Airlines Admirals Club, Delta Sky Club i United Club. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal krajowy lotniska w Atlancie

W terminalu północnym możesz wsiąść na pokład samolotów następujących linii:

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

W terminalu południowym możesz wsiąść na pokład samolotów linii Delta.

Terminal międzynarodowy lotniska w Atlancie

Terminal międzynarodowy ma trzy poziomy. W hali F mieszczą się bramki od F1 do F14. Poziom odlotów łączy się bezpośrednio z godzinowym parkingiem i poziomem przylotów. Terminal międzynarodowy obsługuje ponad 75 miejsc docelowych w 50 krajach. Latają z niego takie międzynarodowe linie lotnicze jak British Airways i KLM.

Posiłki na lotnisku w Atlancie

Na międzynarodowym lotnisku Atlanta Hartsfield-Jackson znajduje się ponad 110 lokali gastronomicznych, od międzynarodowych sieci fast food po wysokiej klasy restauracje z obsługą stołową. Restauracje i inne lokale znajdują się w halach i atrium.

Poruszanie się lotnisku w Atlancie

Lotnisko w Atlancie ma własny transport podziemny, zwany Plane Train, który łączy wszystkie hale z terminalami krajowymi i międzynarodowymi. Te 4-wagonowe pociągi jeżdżą co dwie minuty po 5-kilometrowej pętli. Średnio pociągi przewożą ponad 200 000 pasażerów dziennie. Pasażerowie mogą również korzystać z pociągu SkyTrain, który biegnie poza lotniskiem, łącząc Georgia International Convention Center z niektórymi z wiodących hoteli lotniskowych.

Atrakcje na lotnisku w Atlancie

Hartsfield oferuje wiele atrakcji, w tym wystawy pokazywane w różnych częściach lotniska. Niektóre wystawy są stałe, a inne czasowe. Na lotnisku, w atrium, odbywają się cztery doroczne koncerty. Dla miłośników zwierząt przygotowano park dla psów o powierzchni 1000 stóp kwadratowych. Jeśli masz czas na zakupy, na lotnisku Atlanta Airport znajduje się wiele lokali handlowych, od kiosków po butiki.

Wymiana walut na lotnisku w Atlancie

Kilkanaście punktów wymiany walut znajduje się w halach A, B, D, E i F, a także w atrium.

Hotele w pobliżu lotniska w Atlancie

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska ATL, w okolicy znajdziesz ponad 60 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Atlancie

 • Ogród botaniczny w Atlancie
 • Centennial Olympic Park
 • Zoo w Atlancie

Więcej informacji o lotnisku ATL znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.