Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Hartsfield-Jackson w Atlancie (ATL)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska ATL do oceanarium Georgia, czy z ogrodu botanicznego w Atlancie w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Hartsfield-Jackson w Atlancie

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy Hartsfield-Jackson w Atlancie - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/06.

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Zniżka nawet do 15 USD

Otrzymaj 5 USD zniżki na każdy z pierwszych trzech przejazdów. Użyj kodu promocyjnego NEWRIDER15. Wygasa po upływie 30 dni od zastosowania kodu promocyjnego na koncie Uber.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

 • UberX

  1-3

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • Comfort

  1-3

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-5

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 5 osób

 • Pool

  1-2

  Przejazdy wspólne to najtańsza opcja

1/5

Zamawianie przejazdu z portu lotniczego ATL

Wyjdź na dolnym poziomie hali przylotów

Jeśli przebywasz w terminalu krajowym, przejdź ze strefy odbioru bagażu na dół, do hali przylotów. Opuść teren lotniska, przejdź przez strefę dla pieszych i podążaj za znakami prowadzącymi do strefy wspólnych przejazdów.

Jeśli wychodzisz z terminalu międzynarodowego, kierowca będzie czekał przy zewnętrznym krawężniku.

Zamów przejazd, kiedy znajdziesz się w strefie odbioru wspólnych przejazdów

Odbiór pasażerów z terminalu krajowego odbywa się w strefie odbioru dla wspólnych przejazdów. Po dotarciu na miejsce zamów przejazd. Prosimy nie zamawiać przejazdów z wyprzedzeniem – kierowca będzie musiał uiścić opłatę parkingową, jeśli czas oczekiwania przekroczy 15 minut.

Spotkaj się z kierowcą w wyznaczonym miejscu odbioru

Sprawdź swój terminal i miejsce odbioru, aby spotkać się z kierowcą. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, użyj jednej z opcji kontaktu w aplikacji.

Stawki za parkowanie na lotnisku Port lotniczy w Atlancie

Jeżeli wybierasz się na lotnisko Port lotniczy w Atlancie i chcesz prowadzić, sprawdź stawki za parkowanie, które tam obowiązują.
Stawki za parkowanie na lotnisku Port lotniczy w Atlancie

Stawka

36 USD dziennie
19 USD dziennie
14 USD dziennie
14 USD dziennie
10 USD dziennie
Nie zawsze stawki za parkowanie są aktualne. Te informacje zostały zmienione dnia 20 listopada 2018 r..

Port lotniczy w Atlancie – mapa

Hale od A do E przyjmują loty krajowe, hala F obsługuje ruch międzynarodowy. Wokół hali T znajdują się miejsca parkingowe.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko ATL (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy w Atlancie – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko Atlanta Hartsfield-Jackson jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie, które codziennie obsługuje średnio 275 000 podróżnych. Jest położone zaledwie 16 km (dziesięć mil) od centrum Atlanty i wewnątrz obszaru metropolitarnego wielkości Massachusetts. To dobry punkt startowy zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów.

Terminale lotniska w Atlancie

Hartsfield ma dwa terminale: krajowy i międzynarodowy. Terminale znajdują się na przeciwległych końcach lotniska, a pomiędzy nimi znajduje się siedem hal.

 • Hala T sąsiaduje z terminalem krajowym.
 • Hala F znajduje się w terminalu międzynarodowym.
 • Hale A, B, C, D i E zlokalizowane są w porządku alfabetycznym pomiędzy terminalem krajowym a terminalem międzynarodowym, przy czym Hala A znajduje się najbliżej terminalu krajowego.

W obu terminalach można znaleźć wiele poczekalni, w tym American Airlines Admirals Club, Delta Sky Club i United Club. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal krajowy lotniska w Atlancie

W terminalu północnym możesz wsiąść na pokład samolotów następujących linii:

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

W terminalu południowym możesz wsiąść na pokład samolotów linii Delta.

Terminal międzynarodowy lotniska w Atlancie

Terminal międzynarodowy ma trzy poziomy. W hali F mieszczą się bramki od F1 do F14. Poziom odlotów łączy się bezpośrednio z godzinowym parkingiem i poziomem przylotów. Terminal międzynarodowy obsługuje ponad 75 miejsc docelowych w 50 krajach. Latają z niego takie międzynarodowe linie lotnicze jak British Airways i KLM.

Posiłki na lotnisku w Atlancie

Na międzynarodowym lotnisku Atlanta Hartsfield-Jackson znajduje się ponad 110 lokali gastronomicznych, od międzynarodowych sieci fast food po wysokiej klasy restauracje z obsługą stołową. Restauracje i inne lokale znajdują się w halach i atrium.

Poruszanie się lotnisku w Atlancie

Lotnisko w Atlancie ma własny transport podziemny, zwany Plane Train, który łączy wszystkie hale z terminalami krajowymi i międzynarodowymi. Te 4-wagonowe pociągi jeżdżą co dwie minuty po 5-kilometrowej pętli. Średnio pociągi przewożą ponad 200 000 pasażerów dziennie. Pasażerowie mogą również korzystać z pociągu SkyTrain, który biegnie poza lotniskiem, łącząc Georgia International Convention Center z niektórymi z wiodących hoteli lotniskowych.

Atrakcje na lotnisku w Atlancie

Hartsfield oferuje wiele atrakcji, w tym wystawy pokazywane w różnych częściach lotniska. Niektóre wystawy są stałe, a inne czasowe. Na lotnisku, w atrium, odbywają się cztery doroczne koncerty. Dla miłośników zwierząt przygotowano park dla psów o powierzchni 1000 stóp kwadratowych. Jeśli masz czas na zakupy, na lotnisku Atlanta Airport znajduje się wiele lokali handlowych, od kiosków po butiki.

Wymiana walut na lotnisku w Atlancie

Kilkanaście punktów wymiany walut znajduje się w halach A, B, D, E i F, a także w atrium.

Hotele w pobliżu lotniska w Atlancie

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska ATL, w okolicy znajdziesz ponad 60 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Atlancie

 • Ogród botaniczny w Atlancie
 • Centennial Olympic Park
 • Zoo w Atlancie

Więcej informacji o lotnisku ATL znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.