Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Home > Ride > Airports > VNO

Planuokite kelionę į Vilnius International Airport

(Tarptautinis Vilniaus oro uostas)

Give us a few details, and we’ll find you a ride to the airport.

search
Iš kur važiuosite?
Navigate right up
search
Kur važiuosite?

Getting to VNO Airport

Skrendate iš Tarptautinis Vilniaus oro uostas? „Uber“ pasirūpins, kad nuvyktumėte be rūpesčių. Nesvarbu, ar skrendate šalies viduje, ar į užsienį, „Uber“ jums siūlo įvairių variantų – nuo privačių kelionių iki aukščiausios klasės automobilių ir ekonomiškesnių variantų. Atlikę kelis trumpus veiksmus galite užsakyti kelionę dabar arba rezervuoti ją vėlesniam laikui.

VNO airline terminals

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios oro linijos skraidina iš kelių terminalų. Apsilankykite ir pasitikrinkite, ar nėra jokių pakeitimų.

Your car options to VNO

Paėmimas iš Tarptautinis Vilniaus oro uostas (VNO)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Paėmimo vietų nurodymus gausite tiesiai programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Top questions about VNO Airport

  • Vykstant į tarptautines keliones rekomenduojame atvykti į oro uostą iki skrydžio likus bent 3 valandomis. Suplanuodami paėmimą būtinai patikrinkite numatomą kelionės laiką, kad į oro uostą atvyktumėte laiku.

  • „Uber“ vairuotojas jus nuveš prie jūsų pasirinkto išvykimo terminalo įėjimo.

  • „Uber“ kelionės iš VNO oro uosto kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą paklausą.

    Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą. Tereikia čia įvesti paėmimo ir atvykimo vietas. Faktinę kainą – apskaičiuotą remiantis realiais veiksniais – matysite jau užsisakydami kelionę.

  • Ne, bet kai pateiksite pirmiau nurodytą kelionės informaciją, galėsite peržiūrėti kitus išlaipinimo variantus.

  • Jūsų vairuotojas žino, kaip nuvykti iki jūsų norimos vietos (įskaitant greičiausią maršrutą), bet jūs visada galite paprašyti važiuoti konkrečiu maršrutu. Gali būti taikomi kelių mokesčiai.

Šiame puslapyje pateikiama informacija iš „Uber“ nekontroliuojamų trečiųjų šalių svetainių, kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Su „Uber“ arba jos operacijomis tiesiogiai nesusijusi informacija šiame puslapyje pateikiama tik informaciniais tikslais ir ja jokiu būdu negalima remtis ar ją suprasti ir interpretuoti kaip tiesiogiai ar netiesiogiai išreikštą garantiją dėl šiame dokumente pateiktos informacijos. Skirtingose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos taip pat skiriasi.