Pereiti prie pagrindinio turinio

Tarptautinis Vilniaus oro uostas (VNO)

„Uber“ pasirūpins, kad kelionė iš Vilniaus oro uosto į miesto centrą būtų lengva ir rami.

Rodūnios kl. 10A, Vilnius, 02189, Lithuania
+370 612-44442

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Tap a button and get airport transportation at more than 500 major hubs.

Keliaukite kaip vietiniai

Let the app and your driver handle the details, so you don’t have to navigate an unfamiliar city.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Find your favorite features, including real-time pricing and cash-free payment, even if you’re in a new place.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • Pasirinkti

  1-4

  Aukštos klasės kasdienės kelionės

1/3

Kaip užsisakyti kelionę su „Uber“ iš tarptautinio Vilniaus oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Paėmimo vietų nurodymus gausite tiesiai programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Go to your assigned pickup location as specified by the app. Please note, this location may not always be at your nearest exit. If you can’t find your driver, contact them through the app.

VNO oro uosto patarimai

Vilniaus oro uosto „Wi-Fi“

Oro uoste galima naudotis „Wi-Fi“ iki 6 valandų per dieną „Free WiFi Vilnius Airport“ tinkle – puikiai tinka norint pasitikrinti el. paštą arba pasikalbėti su draugais.

Vilniaus oro uosto valiutos keitykla

Jei neturėjote galimybės išsikeisti pinigų į eurus, valiutą galėsite išsikeisti atvykimo salėje ir pagrindinėje išvykimo salėje.

Automobilių statymas Vilniaus oro uoste

Vietą automobiliui pastatyti galite iš anksto rezervuoti oro uosto svetainėje. Galimi ilgalaikio ir trumpalaikio statymo variantai.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip, „Uber“ gali padėti, kad kelionės iš VNO oro uosto ir į jį nekeltų rūpesčių.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo partnerio vairuotojo pasiekiamumo, paros laiko ir kitų veiksnių – negalime nurodyti tikslaus laukimo laiko.

 • Paėmimo vietos gali keistis, todėl geriausia užsisakius kelionę pasitikrinti savo „Uber“ programėlėje, kad žinotumėte, kur laukti partnerio vairuotojo.

 • Kainos gali skirtis atsižvelgiant į įvairius veiksnius, įskaitant eismą ir paros metą, net jei kelionės trumpos. Mūsų kainų apskaičiavimo įrankis gali parodyti, kiek maždaug galima tikėtis sumokėti.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Informacija Vilniaus oro uosto lankytojams

Vilniaus oro uoste galite naudoti „Uber“ ir keliauti itin sklandžiai – į viešbutį ir visur, kur jums reikia. Nors VNO yra tik vienas kilimo ir tūpimo takas, tai didžiausias Lietuvos oro uostas ir svarbus tarptautinių kelionių mazgas – 2018 m. jame aptarnauti beveik 5 milijonai keleivių. VNO yra už 6 km į pietus nuo miesto centro, t. y. 20 minučių kelionė automobiliu.

Vilniaus oro uosto terminalai

VNO yra gana nedidelis oro uostas – jame yra vienas pagrindinis terminalas, kuriame rasite visas atvykimo ir išvykimo zonas. Vilniaus oro uosto atvykimo zona yra pirmame pagrindinio terminalo pastato aukšte, o VNO išvykimo zoną galima rasti 2 ir 3 aukštuose.

Maistas ir gėrimai VNO

Oro uoste yra keletas vietų pavalgyti, įskaitant greitojo maisto užkandines, restoranus ir kavines.

Judėjimas oro uoste

Oro uoste visur galite nueiti pėsčiomis, todėl be rūpesčių pateksite ten, kur jums reikia. Oro uosto svetainėje pateiktas terminalo žemėlapis, kad lengviau rastumėte, kur teikiamos įvairios paslaugos. Šalia oro uosto rasite traukinių ir autobusų stoteles, taip pat į norimą vietą galite keliauti naudodami „Uber“.

Viešbučiai šalia Vilniaus oro uosto

Keleivių patogumui vienas viešbutis įrengtas oro uosto teritorijoje, todėl anksti išvykstantiems ir vėlai atvykstantiems keliauti yra paprasčiau. Kadangi oro uostas yra taip arti miesto centro, taip pat paprasta patekti į miestą ir pasinaudoti jame teikiamomis nakvynės paslaugomis – nuo madingų prabangių viešbučių iki pigių nakvynės namų.

Vilniaus oro uosto poilsio kambarys

Jei norite patogiai praleisti laiką laukdami savo skrydžio, galite apsilankyti išvykimo zonoje esančiame verslo klasės poilsio kambaryje. Patalpoje, kurioje veikia oro kondicionavimo sistema, rasite užkandžių, gėrimų, palydovinę televiziją ir 2 kompiuterizuotas darbo vietas. Poilsio kambariu nemokamai gali naudotis verslo klasės keleiviai (išskyrus „Scandinavian Airlines“ keleivius). Ekonominės klasės keleiviai gali įsigyti vienkartinio apsilankymo leidimą oro uosto svetainėje.

Vilniaus oro uosto parduotuvės

Oro uoste turite paskutinę galimybę gauti atostogų suvenyrų arba kažką nusipirkti prieš skrisdami į kitą vietą, o VNO yra kelios mažmeninės prekybos parduotuvės, kuriose galite tai padaryti. Oro uoste rasite neapmuitintų prekių zoną, knygyną ir vaistinę – šiose vietose rasite būtiniausių keliavimo reikmenų.

Netoliese esančios lankytinos vietos

Kadangi miesto centras yra labai arti oro uosto, į visas Lietuvos sostinės lankytinas vietas galima greitai nuvykti „Uber“ automobiliu. Kai kurie objektai, kuriuos galėtumėte pamatyti

 • Aušros vartai
 • Senamiestis
 • Šv. Onos bažnyčia
 • Trakų salos pilis

Daugiau apie Vilniaus oro uostą sužinokite čia.

Facebook

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.