Pereiti prie pagrindinio turinio

Berlyno Tėgelio oro uostas (txl)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Berlyno oro uosto į miesto centrą, ar iš miesto centro į Berlyno oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Zufahrt zum Flughafen Tegel, 13405 Berlynas, Germany
+49 30-60-91-11-50

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Berlyno Tėgelio oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Berlyno Tėgelio oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/25.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Komfortas

  1-3

  Extra legroom and top rated drivers

 • Assist

  1-4

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine kelionės įkainis yra 1€ didesnis nei „UberX“ kelionės įkainis tuo pačiu paros metu ir maršrutu. 1€ nuo kiekvienos Uber for Ukraine kelionės nėra kelionės įkainis, bet suma, kurią Uber B.V. skiria Tarptautiniam Pagalbos Komitetui.

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Aukšta klasė

  1-4

  Prabangios kelionės su profesionaliais vairuotojais

 • UberXL

  1-6

  Fits 5 riders or 3 riders with luggage

 • Green

  1-4

  Elektrinės ir hibridinės transporto priemonės

 • Taksi

  1-4

  Taksi paslaugos nestabdant automobilių

1/8

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama TXL oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Tėgelis bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Berlyno Tėgelio oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į TXL oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

TXL oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Tėgelio oro uoste

TXL oro uoste „Wi-Fi“ tinklo ryšys nemokamas visą parą ir visą savaitę, tad paprasta prisijungti naudojantis nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu arba mobiliuoju įrenginiu.

Automobilių statymas Berlyno Tėgelio oro uoste

Berlyno Tėgelio oro uoste įrengta daugiau nei 2 500 automobilių stovėjimo vietų. Daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje automobilius galima palikti ilgą laikotarpį, taip pat įrengtos trumpo sustojimo vietos, skirtos išlaipinti ir paimti keleivius.

Bagažo saugykla Tėgelio oro uoste

Berlyno oro uosto bagažo saugyklos patalpose savo krepšių saugojimo paslaugą galite apmokėti už valandas arba už dieną, priklausomai nuo to, ar trumpai laukiate jungiamojo skrydžio, ar norite apsilankyti mieste. Be to, A terminalo aptarnavimo centre teikiamos pašto ir bagažo apvyniojimo plėvele paslaugos.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Berlyno Tėgelio oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Tėgelio oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Ką veikti Berlyno Tėgelio oro uosto terminaluose

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Berlyno oro uostą arba iš jo išvyksta. Berlyno Tėgelio oro uostas yra 4 judriausias Vokietijos oro uostas, kuriame aptarnaujama daugiau kaip 20 milijonų keleivių per metus. TXL oro uostas yra maždaug 8 kilometrų (5 mylių) atstumu į šiaurę nutolęs nuo Berlyno miesto centro, todėl keleiviai, skrendantys į Vokietijos sostinę arba iš jos, gali lengvai įveikti šį atstumą. Oro uostas aptarnauja kelias metropolines zonas Europoje, taip pat jame kyla ir leidžiasi tarpžemyninių maršrutų lėktuvai.

Berlyno Tegelio oro uosto terminalai

Berlyno Tėgelio oro uoste yra 3 keleivių terminalai: A / B terminalas, C terminalas ir D terminalas. Nors apatinis D terminalo atvykimo zonos aukštas vadinamas E terminalu, tai nėra atskiras terminalas. Berlyno Tėgelio oro uoste teikiama daug įvairių paslaugų: miegamosios kajutės, bagažo saugykla, pašto skyrius ir t. t. Toliau nurodytos kelios iš daugelio oro linijų, organizuojančių skrydžius iš TXL oro uosto.

 • Aer Lingus
 • Croatian Airlines
 • easyJet
 • Turkish Airlines

Tėgelio oro uosto restoranai

Nesvarbu, ar prieš ankstyvą rytinį skrydį norite išgerti kavos, ar norite paskutinį kartą paragauti autentiškų vokiškos virtuvės patiekalų, Berlyno Tėgelio oro uoste galite rinktis iš daugybės restoranų.

Judėjimas Tėgelio oro uoste

Berlyno Tėgelio oro uostas greitai ir lengvai pasiekiamas autobusais bei traukiniais. Pavyzdžiui, 4 BVG sustojimai įrengti šalia A / B terminalo, o į Dresdeną važiuojantis autobusas sustoja šalia E terminalo. Be to, Berlyno Tėgelio oro uoste galima rasti daug automobilių nuomos įmonių. Jos įsikūrusios automobilių nuomos centre, kuris yra apatiniame TXL oro uosto aukšte šalia E terminalo.

Ką veikti TXL oro uoste

Ko beieškotumėte – nuo drabužių iki įrenginių arba knygų, – prieš skrydį galite atsipalaiduoti apsipirkdami Berlyno Tėgelio oro uosto parduotuvėse, kuriose rasite visko. Tėgelio oro uosto neapmuitintų prekių zonos parduotuvės yra puiki vieta išsirinkti dovaną draugams arba šeimos nariams, o daugelyje kelionių parduotuvių rasite svarbiausių prekių, kurių gali prireikti ilgoje kelionėje lėktuvu.

Poilsio kambariai Tėgelio oro uoste

Berlyno Tėgelio oro uoste yra įvairių poilsio kambarių, kuriuose galima padirbėti ir pailsėti. „Lufthansa“ poilsio kambarys puikiai tinka norintiems pasislėpti nuo įprasto oro uosto šurmulio, o „C-Lounge“ galima gauti gėrimų, tarptautinių laikraščių ir prieigą prie „Wi-Fi“. Berlyno Tėgelio oro uosto poilsio kambariai puikiai tinka bet kam, kas nori padirbėti prie skrydį.

Viešbučiai šalia Berlyno oro uosto

Nesvarbu, ar planuojate apsistoti trumpą, ar ilgą laiką, šalia Berlyno Tėgelio oro uosto rasite daug įvairių viešbučių – tiek pigių oro uosto tinklo, tiek prabangesnių viešbučių. Todėl galėsite rasti patogią vietą ir pailsėti po skrydžio arba įveikti trumpą atstumą iki Berlyno miesto centro, kuriame yra daug daugiau viešbučių.

Lankytinos vietos šalia Berlyno Tėgelio oro uosto

Jei Berlyno Tėgelio oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio, aplinkinėje zonoje galite daug ką pamatyti arba nuveikti. Berlyno miesto centras nutolęs trumpos „Uber“ kelionės atstumu, todėl galėtumėte pasirinkti trumpą kelionę po miestą ir galbūt apsilankyti keliose iš toliau nurodytų pasaulinio garso istorinių objektų.

 • Brandenburgo vartai
 • Šarlotenburgo rūmai
 • Čarlio kontrolės punktas
 • Reichstagas

Daugiau informacijos apie Berlyno TXL oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.