Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Londono Stanstedo oro uostas (STN)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Stanstedo oro uosto į Londoną, ar iš Londono į Stanstedo oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

 • UberX1-4

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • VYKD.1-4

  Aukštos klasės kasdienės kelionės

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje pateikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

„Wi-Fi“ Stanstedo oro uoste

Stanstedo oro uoste galite nemokamai naudotis „Wi-Fi“ 4 valandas per dieną viename registruotame įrenginyje. Papildomą prieigą galite įsigyti kaip 24 valandų paketą arba 6 ar 12 mėnesių paketą, skirtą dažniems keliautojams.

Automobilių statymas Stanstedo oro uoste

Londono Stanstedo oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo, vidutinio ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles. „JetParks“ automobilių aikštelės yra pigesnis pasirinkimas.

Valiutos keitimas Stanstedo oro uoste

Londono Stanstedo oro uoste bankomatai įrengti prieš saugumo patikros punktą ir už jo – galite gauti svarų sterlingų, eurų ir JAV dolerių. Londono Stanstedo oro uosto išvykimo ir atvykimo zonose yra 7 „Moneycorp“ valiutos keityklos.

„Uber“ veikia STN oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Stanstedo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

„Uber“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie atvyksta į STN oro uostą arba iš jo išvyksta. Londono Stanstedo oro uoste aptarnaujama daugiau kaip 27 milijonus keleivių per metus ir jis yra pagrindinis Londono mazgas, skirtas kelionėms į Europos šalis ir atgal. Tai yra 3 judriausias Londono oro uostas ir 4 judriausias Jungtinės Karalystės oro uostas. Londono Stanstedo oro uostas yra Stansted Mauntfičete, Esekse, maždaug 55 kilometrų (34 mylių) atstumu į šiaurės rytus nutolęs nuo Londono – tai yra 1,5 valandos kelionė automobiliu, priklausomai nuo eismo sąlygų. Universitetinis Kembridžo miestas taip pat yra netoli – už 45 kilometrų (28 mylių) į šiaurę nuo Stanstedo.

Stanstedo terminalas

Londono Stanstedo oro uoste yra tik vienas terminalas, kurį iš viso sudaro 88 išvykimo vartai. Stanstede aptarnaujama daugiau kaip 30 oro linijų, įskaitant toliau nurodytas oro linijas.

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Stanstedo oro uosto restoranai

Londono Stanstedo oro uoste yra daug vietų, kuriose galima pavalgyti ir atsigerti. Kontroliuojamoje ir nekontroliuojamoje zonose galėsite patenkinti bet kokią užgaidą – nuo išsineštinio greitojo iki klasikinio vietinio maisto.

Judėjimas Londono Stanstedo oro uoste

STN oro uostas yra mažas ir po jį galima lengvai vaikščioti pėsčiomis, todėl jums nereikės ieškoti vidinių autobusų arba traukinių, kurie jus nuvežtų prie vartų.

Ką veikti Stanstedo oro uoste

Daugybėje Stanstedo oro uosto parduotuvių galite rasti visus geriausius pasaulinius kosmetikos, aksesuarų, technologijos, alkoholinių gėrimų ir kt. prekių ženklus. Visas parduotuves rasite perėję per registracijos punktą išvykimo zonoje, o pagrindinio terminalo atvykimo zonoje už bagažo atsiėmimo skyriaus ir plataus vartojimo parduotuvių yra neapmuitintų prekių parduotuvė. Be to, Stanstedo oro uoste teikiama išankstinio užsakymo paslauga, kuria naudojantis produktus galima užsisakyti prieš skrydį ir atsiimti atvykus į oro uostą.

Stanstedo oro uosto pamaldų patalpos

Vieną pamaldų patalpą rasite priešais A registracijos zoną, o kitą patalpą rasite perėję per saugos patikrinimo punktą, netoli pagrindinėje išvykimo zonoje esančio poilsio kambario „Escape Lounge“. Pamaldų patalpos yra atviros visą parą ir jos skirtos visų tikėjimų žmonėms.

Viešbučiai šalia Londono Stanstedo oro uosto

Aplink Londono Stanstedo oro uostą yra daug viešbučių, kuriuos nuo terminalo skiria vos kelios minutės kelio, todėl prieš svarbų skrydį galite pailsėti ir atsipalaiduoti. Galbūt laukiate skrydžio anksti ryte ir norėtumėte apsistoti netoliese bei išsimiegoti, o gal visą naktį laukiate jungiamojo skrydžio ir nenorite nuklysti toli nuo oro uosto. Stanstedo oro uoste gausu įvairiausių apgyvendinimo variantų, o užsisakę tiesiogiai naudodamiesi oro uosto paslaugomis galite sutaupyti iki 40 %. Be to, daugelyje netoliese esančių viešbučių įrengtos posėdžių salės (įskaitant centrą „United Business Centre“, kuris įsikūręs šiek tiek toliau pavažiavus nuo terminalo). Žinoma, kadangi Stanstedas yra arti pačio Londono, daug apgyvendinimo paslaugų galite užsisakyti pavažiavę kelias valandas nuo oro uosto.

Lankytinos vietos šalia Stanstedo oro uosto

 • Hatfildo miškas
 • Žaislų muziejus
 • Mauntfičeto pilis

Daugiau informacijos apie STN oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter