Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Londono Stanstedo oro uostas (STN)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Stanstedo oro uosto į Londoną, ar iš Londono į Stanstedo oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

  • UberX1-4

    Nebrangios kasdienės kelionės

  • VYKD.1-4

    Aukštos klasės kasdienės kelionės

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Stanstedo oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Stanstedo oro uoste

Stanstedo oro uoste galite nemokamai naudotis „Wi-Fi“ 4 valandas per dieną viename registruotame įrenginyje. Papildomą prieigą galite įsigyti kaip 24 valandų paketą arba 6 ar 12 mėnesių paketą, skirtą dažniems keliautojams.

Automobilių statymas Stanstedo oro uoste

Londono Stanstedo oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo, vidutinio ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles. „JetParks“ automobilių aikštelės yra pigesnis pasirinkimas.

Valiutos keitimas Stanstedo oro uoste

Londono Stanstedo oro uoste bankomatai įrengti prieš saugumo patikros punktą ir už jo – galite gauti svarų sterlingų, eurų ir JAV dolerių. Londono Stanstedo oro uosto išvykimo ir atvykimo zonose yra 7 „Moneycorp“ valiutos keityklos.

Aktualiausi keleivių klausimai

„Uber“ veikia STN oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Stanstedo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

Ką veikti Londono Stanstedo terminale