Pereiti prie pagrindinio turinio

Londono Stanstedo oro uostas (stn)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Stanstedo oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Stansted oro uosto į Londoną, ar iš Londono į Stansted oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į STN vienu bakstelėjimu.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • Uber Exec

  1-4

  High end cars with top-rated drivers

 • LUX

  1-4

  Prabangūs automobiliai su aukščiausio lygio vairuotojais

 • Green

  1-4

  Tvarumo principus atitinkančios kelionės elektriniais automobiliais

 • Komfortas

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • „Uber“ skirta Ukrainai

  1-4

  Help to buy ambulances for Ukraine's Ministry of Health via UNITED24's partner registered charity. Uber will send £1 from each 'Uber for Ukraine' trip to the Ukraine House DC Foundation. Any additional difference between the stated 'Uber for Ukraine' fare and UberX will be sent to the same charity.

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

1/8

Paėmimas iš Stanstedo oro uostas (STN)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama STN oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Stanstedo oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Londono Stanstedo oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į STN oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Stanstedo oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Stanstedo oro uoste

Stanstedo oro uoste galite nemokamai naudotis „Wi-Fi“ 4 valandas per dieną viename registruotame įrenginyje. Papildomą prieigą galite įsigyti kaip 24 valandų paketą arba 6 ar 12 mėnesių paketą, skirtą dažniems keliautojams.

Automobilių statymas Stanstedo oro uoste

Londono Stanstedo oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo, vidutinio ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles. „JetParks“ automobilių aikštelės yra pigesnis pasirinkimas.

Valiutos keitimas Stanstedo oro uoste

Londono Stanstedo oro uoste bankomatai įrengti prieš saugumo patikros punktą ir už jo – galite gauti svarų sterlingų, eurų ir JAV dolerių. Londono Stanstedo oro uosto išvykimo ir atvykimo zonose yra 7 „Moneycorp“ valiutos keityklos.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia STN oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Stanstedo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Ką veikti Londono Stanstedo terminale

„Uber“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie atvyksta į STN oro uostą arba iš jo išvyksta. Londono Stanstedo oro uoste aptarnaujama daugiau kaip 27 milijonus keleivių per metus ir jis yra pagrindinis Londono mazgas, skirtas kelionėms į Europos šalis ir atgal. Tai yra 3 judriausias Londono oro uostas ir 4 judriausias Jungtinės Karalystės oro uostas. Londono Stanstedo oro uostas yra Stansted Mauntfičete, Esekse, maždaug 55 kilometrų (34 mylių) atstumu į šiaurės rytus nutolęs nuo Londono – tai yra 1,5 valandos kelionė automobiliu, priklausomai nuo eismo sąlygų. Universitetinis Kembridžo miestas taip pat yra netoli – už 45 kilometrų (28 mylių) į šiaurę nuo Stanstedo.

Stanstedo terminalas

Londono Stanstedo oro uoste yra tik vienas terminalas, kurį iš viso sudaro 88 išvykimo vartai. Stanstede aptarnaujama daugiau kaip 30 oro linijų, įskaitant toliau nurodytas oro linijas.

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Stanstedo oro uosto restoranai

Londono Stanstedo oro uoste yra daug vietų, kuriose galima pavalgyti ir atsigerti. Kontroliuojamoje ir nekontroliuojamoje zonose galėsite patenkinti bet kokią užgaidą – nuo išsineštinio greitojo iki klasikinio vietinio maisto.

Judėjimas Londono Stanstedo oro uoste

STN oro uostas yra mažas ir po jį galima lengvai vaikščioti pėsčiomis, todėl jums nereikės ieškoti vidinių autobusų arba traukinių, kurie jus nuvežtų prie vartų.

Ką veikti Stanstedo oro uoste

Daugybėje Stanstedo oro uosto parduotuvių galite rasti visus geriausius pasaulinius kosmetikos, aksesuarų, technologijos, alkoholinių gėrimų ir kt. prekių ženklus. Visas parduotuves rasite perėję per registracijos punktą išvykimo zonoje, o pagrindinio terminalo atvykimo zonoje už bagažo atsiėmimo skyriaus ir plataus vartojimo parduotuvių yra neapmuitintų prekių parduotuvė. Be to, Stanstedo oro uoste teikiama išankstinio užsakymo paslauga, kuria naudojantis produktus galima užsisakyti prieš skrydį ir atsiimti atvykus į oro uostą.

Stanstedo oro uosto pamaldų patalpos

Vieną pamaldų patalpą rasite priešais A registracijos zoną, o kitą patalpą rasite perėję per saugos patikrinimo punktą, netoli pagrindinėje išvykimo zonoje esančio poilsio kambario „Escape Lounge“. Pamaldų patalpos yra atviros visą parą ir jos skirtos visų tikėjimų žmonėms.

Viešbučiai šalia Londono Stanstedo oro uosto

Aplink Londono Stanstedo oro uostą yra daug viešbučių, kuriuos nuo terminalo skiria vos kelios minutės kelio, todėl prieš svarbų skrydį galite pailsėti ir atsipalaiduoti. Galbūt laukiate skrydžio anksti ryte ir norėtumėte apsistoti netoliese bei išsimiegoti, o gal visą naktį laukiate jungiamojo skrydžio ir nenorite nuklysti toli nuo oro uosto. Stanstedo oro uoste gausu įvairiausių apgyvendinimo variantų, o užsisakę tiesiogiai naudodamiesi oro uosto paslaugomis galite sutaupyti iki 40 %. Be to, daugelyje netoliese esančių viešbučių įrengtos posėdžių salės (įskaitant centrą „United Business Centre“, kuris įsikūręs šiek tiek toliau pavažiavus nuo terminalo). Žinoma, kadangi Stanstedas yra arti pačio Londono, daug apgyvendinimo paslaugų galite užsisakyti pavažiavę kelias valandas nuo oro uosto.

Lankytinos vietos šalia Stanstedo oro uosto

 • Hatfildo miškas
 • Žaislų muziejus
 • Mauntfičeto pilis

Daugiau informacijos apie STN oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.