Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Stambulo Sabichos Gekčen tarptautinis oro uostas (SAW)

Nesvarbu, ar keliaujate iš SAW oro uosto į Stambulą, ar iš Stambulo į SAW oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Sanayi Mh., 34906 Pendik/Istanbul, Turkey
+90 216-588-88-88

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • Taxi Yellow1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Stambulo oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Stambulo oro uoste

Nors nemokama „Wi-Fi“ paslauga Sabichos Gekčen oro uoste neteikiama, lankytojai gali gauti prieigą prie belaidžio interneto už mažą fiksuotą kainą. Sabichos Gekčen oro uoste yra 8 kioskai, kuriuose galite įsigyti prieigą prie interneto.

Automobilių statymas Stambulo Sabichos Gekčen oro uoste

Sabichos Gekčen tarptautiniame oro uoste yra daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, į kurią galima ateiti pėsčiomis iš terminalo pastato, – joje siūloma įvairių automobilių statymo galimybių.

Bagažo saugykla Sabichos Gekčen oro uoste

Tarptautinių skrydžių salėje yra 24 val. per parą veikiantis bagažo saugojimo punktas, kuriame už mažą užmokestį galite saugoti papildomą bagažą. Sabichos Gekčen oro uoste teikiamos durininkų paslaugos.

Aktualiausi keleivių klausimai

„Uber“ veikia SAW oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Even if a trip is not very long, Uber rates to and from Sahiba Gökçen Airport may still be affected by time, traffic, and other factors. Check the Uber price estimator for approximate trip prices.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.
Raskite oro uostą

Ką veikti Stambulo oro uosto terminaluose

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į SAW oro uostą arba iš jo išvyksta. Sabichos Gekčen oro uostas yra vienas judriausių Stambulo oro uostų, kuriame aptarnaujami daugiau kaip 25 milijonai keleivių per metus, ir jis puikiai tinka asmenims, keliaujantiems į rytinę miesto pusę. Sabichos Gekčen oro uostas yra įsikūręs azijinėje Stambulo dalyje ir yra maždaug 50 kilometrų (31 mylios) atstumu nutolęs nuo miesto centro. Tai puikus pasirinkimas, jei keliaujate į azijinę miesto dalį arba į Daridzos miestą, ypač dėl to, kad jame yra modernus 320 000 kvadratinių metrų (3,4 milijono kvadratinių pėdų) keleivių kompleksas.

Stambulo oro uosto terminalai

Sabichos Gekčen oro uoste yra vienas terminalo pastatas, kuriame organizuojami tarptautiniai bei vietiniai skrydžiai ir įrengta 112 registracijos punktų. Oro uoste ir jo teritorijoje taip pat yra konferencijų centras, VIP pastatas, automobilių stovėjimo aikštelė, viešbutis ir maisto kvartalas. Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš Sabichos oro uosto.

 • Emirates
 • flydubai
 • Qatar
 • SunExpress
 • Turkish Airlines

Judėjimas DXB oro uoste

SAW oro uoste yra tik vienas terminalo pastatas, todėl iš vieno terminalo į kitą keliauti oro uosto autobusais nereikia. Žmonės, keliaujantys į oro uostą arba iš jo, gali rinktis iš daugybės transporto paslaugų variantų, įskaitant taksi, autobusus, traukinius ir „Uber“. Be to, Stambulo Sabichos Gekčen oro uoste automobilius išsinuomoję žmonės TEM greitkeliu gali lengvai patekti į Stambulo miesto centrą. Automobilių stovėjimo aikštelę sudaro 4 aukštai ir ji puikiai tinka keleiviams, kurie į oro uostą atvyksta nuosavais automobiliais.

Ką veikti Sabichos Gekčen oro uoste

SAW oro uoste gausu įvairių parduotuvių, kurios dirba visus metus, todėl čia visada ką nors rasite, nesvarbu, ar norite įsigyti kelionės reikmenų prieš skrydį, ar išsirinkti suvenyrų draugams ir šeimos nariams. Jo neapmuitintų prekių zona yra itin didelė ir užima 4 500 kvadratinių metrų (48 400 kvadratinių pėdų).

Poilsio kambariai Sabichos Gekčen oro uoste

SAW oro uosto vietinių skrydžių ir tarptautinių skrydžių salėse yra gausu poilsio kambarių, kuriuose galite pailsėti ir pasislėpti nuo oro uosto šurmulio.

Viešbučiai šalia Sabichos Gekčen oro uosto

Sabichos oro uoste yra vienas viešbutis, puikiai tinkantis keleiviams, kurie laukia jungiamojo skrydžio arba atvyksta į Stambulą anksti ryte. Šis 3 aukštų bei 128 kambarių viešbutis atitinka visus keleivių poreikius ir iš jo galima pasiekti kontroliuojamą bei nekontroliuojamą zonas. 30 minučių kelio atstumu nuo oro uosto keleiviai gali rasti daugybę teikiamų pigių apgyvendinimo paslaugų ir daugiau aukštesnės klasės viešbučių. Daugelyje šių viešbučių taip pat įrengti verslo centrai ir posėdžių salės, kuriais gali pasinaudoti keliaujantys verslininkai.

Lankytinos vietos šalia SAW oro uosto

Jei Sabichos oro uoste turite ilgai laukti jungiamojo skrydžio, galite pamatyti daug įdomių objektų ir lankytinų vietų (ypač – jei turite laiko nuvykti į istorinį Stambulo miesto centrą), įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Mėlynoji mečetė
 • Galatos bokštas
 • Didysis turgus
 • Sofijos soboras
 • Topkapio rūmai

Daugiau informacijos apie Stambulo SAW oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter