Pereiti prie pagrindinio turinio

King Khalid International Airport (ruh)

Looking for an alternative to the traditional Riyadh Airport shuttle or taxi? Whether you need a ride to the center of Riyadh or a ride back to King Khalid Airport after a trip, get where you’re going with the Uber app you already know. Request a ride to and from RUH at the tap of a button.

Airport Road, King Khalid International Airport, Riyadh, 13463, Saudi Arabia
+966 9200-20090

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: King Khalid International Airport

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: King Khalid International Airport. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/10/25.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX Saver

  1-3

  A new trip option with lower fares

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-4

  Extra legroom and top rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Black

  1-4

  Aukštos klasės kelionės prabangiais automobiliais

1/5

Paėmimas iš Riyadh Airport (RUH)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama RUH oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Riyadh Airport bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys King Khalid International Airport.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į RUH oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Riyadh Airport tips

Riyadh Airport parking

Parking options are available at Riyadh Airport in front of the passenger terminals. The capacity is 11,600 vehicles, and the facility provides both long- and short-term parking options.

Money exchange at Riyadh Airport

Currency exchange counters can be found throughout Riyadh Airport in Terminals 1, 2, and 5.

Riyadh Airport lounge areas

King Khalid Airport has 4 lounge areas: the Wellcome Lounge, Alfursan Lounge, Plaza Premium Lounge, and naSmiles Lounge. They are all open 24/7, and access can be booked in advance of your visit.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Yes, Uber is available at RUH Airport and can connect you to a reliable ride in minutes.

 • Pickup locations can vary and are subject to change, so make sure you always check the Uber app after you request a ride to find your pickup point.

 • Prices can vary based on trip length, traffic, and other external factors. You may wish to check the Uber price estimator for approximate prices.

 • The time to secure a ride can vary based on the number of drivers on the road and time of day.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.
Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.