Pereiti prie pagrindinio turinio

Rolio-Daramo tarptautinis oro uostas (rdu)

Looking for an alternative to the traditional Rolio oro uostas shuttle or taxi? Whether you’re going from RDU Airport to the North Carolina Museum of Art or from downtown Durham to RDU Airport, get where you’re going with the Uber app you already know. Request a ride to and from RDU at the tap of a button.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Rolio-Daramo tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Rolio-Daramo tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/28.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • GoWake NE

  1-2

  Same day trips by GoWake SmartRide

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/7

Paėmimas iš Rolio oro uostas (RDU)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama RDU oro uoste.

Išeikite atvykimo aukšte

Informacija apie paėmimo vietas Raleigh-Durham oro uosto teritorijoje bus rodoma programėlėje. Jei esate 1 terminale, per bagažo atsiėmimo skyrių išeikite į lauką ir eikite į 1 keleivių paėmimo zoną. Jei esate 2 terminale, išeikite iš bagažo atsiėmimo skyriaus ir eikite į 17 zoną. Raleigh-Durham tarptautiniame oro uoste taip pat gali būti ženklų, žyminčių vietas, kur gali sustoti pavežėjai.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į RDU oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Rolio oro uostas žemėlapis

Rolio-Daramo tarptautinį oro uostą sudaro 2 terminalai ir 3 salės. 2 terminale yra 4 tarptautinių skrydžių vartai.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) RDU kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

RDU oro uosto lankytojų informacija

Rolio-Daramo tarptautinis oro uostas (RDU) yra 39 judriausias JAV oro uostas pagal keleivių skaičių – jame aptarnaujama daugiau kaip 11 milijonų keleivių per metus. Veiko apygardoje (Šiaurės Karolina) esantis RDU oro uostas yra maždaug 14 mylių (23 kilometrų) arba 20 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Rolio, valstijos sostinės, ir Daramo miesto. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

RDU oro uosto terminalai

RDU oro uostą sudaro 2 keleivių terminalai – 1 terminalas ir 2 terminalas, – kuriuose įrengti 45 vartai. RDU oro uosto poilsio kambariai įrengi 2 terminale. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

1 RDU terminalas

 • Southwest

2 RDU terminalas

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • USO Lounge

Tarptautinis RDU terminalas

Keleiviai į tarptautinių skrydžių lėktuvus įlaipinami RDU oro uosto 2 terminale. RDU oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 8 kryptimis.

Maistas RDU oro uoste

RDU oro uoste keleiviai gali rinktis iš daugiau kaip 20 vietų pavalgyti, įskaitant kavines, barus, kuriuose parduodamas išsineštinis maistas, ir tradicinius restoranus. Vietų, kuriose galima pavalgyti arba atsigerti, rasite abiejuose RDU oro uosto terminaluose.

Judėjimas RDU oro uoste

Šie du oro terminalai nėra sujungti bendra kontroliuojama zona. Keleiviai, norintys iš vieno terminalo patekti į kitą, gali vykti RDU oro uosto autobusu arba pasinaudoti judančia perėja, kuri driekiasi per padengtą stovėjimo aikštelę tarp terminalų.

Ką veikti RDU oro uoste

Rolio-Daramo galite daug ką nuveikti ir pamatyti, įskaitant meno parodą, kurią sudaro nuolatinės ir laikinos meno instaliacijos visame oro uoste. SPA centrus rasite 1 terminale prie A7 vartų ir 2 terminale prie C3 vartų.

Valiutos keitimas RDU oro uoste

RDU oro uoste keleiviams skirtos valiutos keityklos yra įrengtos 2 terminale: prie bilietų tikrinimo punkto ir prie bagažo atsiėmimo skyriaus.

Viešbučiai netoli RDU oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli RDU, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 20 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia RDU oro uosto

 • Čapel Hilio planetariumas
 • Rolio meno ir istorijos muziejai
 • Tyrimų centrų trikampio universitetai
 • Džonsono ežeras

Daugiau informacijos apie RDU oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.