Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Rolio-Daramo tarptautinis oro uostas (RDU)

Nesvarbu, ar keliaujate iš RDU oro uosto į Šiaurės Karolinos meno muziejų, ar iš Daramo centro į RDU oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • UberXL1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Select1-4

  Aukštos klasės kasdienės kelionės

Kaip užsisakyti kelionę iš RDU oro uosto

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Tada pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Išeikite atvykimo aukšte

Būdami 1 terminale išeikite į lauką iš bagažo atsiėmimo skyriaus ir eikite į 1 keleivių paėmimo zoną. Būdami 2 terminale, išeikite iš bagažo atsiėmimo skyriaus ir eikite į 17 zoną. Čia visi „Uber“ partneriai vairuotojai paima keleivius RDU oro uoste.

Pasitikite savo vairuotoją prie šaligatvio krašto

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę ir patvirtinkite savo buvimo vietą.

RDU oro uostas žemėlapis

Rolio-Daramo tarptautinį oro uostą sudaro 2 terminalai ir 3 salės. 2 terminale yra 4 tarptautinių skrydžių vartai.

Aktualiausi keleivių klausimai

Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

„Uber“ kelionės į (arba iš) RDU kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą remiantis realiais išoriniais veiksniais.

Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

RDU oro uosto lankytojų informacija

Rolio-Daramo tarptautinis oro uostas (RDU) yra 39 judriausias JAV oro uostas pagal keleivių skaičių – jame aptarnaujama daugiau kaip 11 milijonų keleivių per metus. Veiko apygardoje (Šiaurės Karolina) esantis RDU oro uostas yra maždaug 14 mylių (23 kilometrų) arba 20 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Rolio, valstijos sostinės, ir Daramo miesto. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

RDU oro uosto terminalai

RDU oro uostą sudaro 2 keleivių terminalai – 1 terminalas ir 2 terminalas, – kuriuose įrengti 45 vartai. RDU oro uosto poilsio kambariai įrengi 2 terminale. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

1 RDU terminalas

 • Southwest

2 RDU terminalas

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • USO Lounge

Tarptautinis RDU terminalas

Keleiviai į tarptautinių skrydžių lėktuvus įlaipinami RDU oro uosto 2 terminale. RDU oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 8 kryptimis.

Maistas RDU oro uoste

RDU oro uoste keleiviai gali rinktis iš daugiau kaip 20 vietų pavalgyti, įskaitant kavines, barus, kuriuose parduodamas išsineštinis maistas, ir tradicinius restoranus. Vietų, kuriose galima pavalgyti arba atsigerti, rasite abiejuose RDU oro uosto terminaluose.

Judėjimas RDU oro uoste

Šie du oro terminalai nėra sujungti bendra kontroliuojama zona. Keleiviai, norintys iš vieno terminalo patekti į kitą, gali vykti RDU oro uosto autobusu arba pasinaudoti judančia perėja, kuri driekiasi per padengtą stovėjimo aikštelę tarp terminalų.

Ką veikti RDU oro uoste

Rolio-Daramo galite daug ką nuveikti ir pamatyti, įskaitant meno parodą, kurią sudaro nuolatinės ir laikinos meno instaliacijos visame oro uoste. SPA centrus rasite 1 terminale prie A7 vartų ir 2 terminale prie C3 vartų.

Valiutos keitimas RDU oro uoste

RDU oro uoste keleiviams skirtos valiutos keityklos yra įrengtos 2 terminale: prie bilietų tikrinimo punkto ir prie bagažo atsiėmimo skyriaus.

Viešbučiai netoli RDU oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli RDU, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 20 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia RDU oro uosto

 • Čapel Hilio planetariumas
 • Rolio meno ir istorijos muziejai
 • Tyrimų centrų trikampio universitetai
 • Džonsono ežeras

Daugiau informacijos apie RDU oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter