Pereiti prie pagrindinio turinio

Paryžiaus-Orli oro uostas (ory)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Orli oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Orli oro uosto į Paryžių, ar iš Paryžiaus į Orli oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į ORY vienu bakstelėjimu.

94390 Orly, France
+33 1 70 36 39 50
0892 56 39 50

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Paryžiaus-Orli oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Paryžiaus-Orli oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/03/29.

5:33 PM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • „UberX“ pirmenybė

  1-4

  Greitesnis paėmimas

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Berline

  1-4

  High end cars with top-rated drivers

 • Komfortas

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • Van

  1-6

  High end cars for 6 with top-rated drivers

 • Green

  1-4

  Elektrinės ir hibridinės transporto priemonės

1/6

Paėmimas iš Orli oro uostas (ORY)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama ORY oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Orli oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Paryžiaus-Orli oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į ORY oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Orli oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Orly oro uoste

Orli oro uoste keleiviai gali pasiekti „Wi-Fi“ naudodami „Paris Aéroport“; standartinės ryšio kainos – nuo 2,90 EUR už 20 minučių iki 5,90 EUR už vieną valandą; stipresnio ryšio paslaugos kaina – 9,90 EUR už 24 valandas.

Automobilių statymas Paryžiaus-Orli oro uoste

Paryžiaus-Orli oro uoste yra 7 automobilių stovėjimo aikštelės, jos visos veikia visą parą ir visą savaitę. Galite automobilį pastatyti trumpam ar ilgam, yra specialios juostos ir vietos motociklams bei riboto judumo asmenims, taip pat stovėjimo aikštelės prenumeratoriams bei tik vietą rezervavusiems asmenims.

Valiutos keitimas Orli oro uoste

Orli oro uosto pietinio terminalo A salėje yra „Travelex“ valiutos keitykla. Galite iš anksto užsisakyti valiutos internetu ir atsiimti ją padalinyje, gauti išankstinio mokėjimo banko kortelę arba pasinaudoti vienu iš valiutos keitimo bankomatų, kurių yra abiejuose terminaluose.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia ORY oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • „Uber“ paėmimo vietos oro uostuose gali keistis, todėl, norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsisakę kelionę visada patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Orli oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Orli oro uosto terminalai

„Uber“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie išvyksta iš Paryžiaus-Orli (ORY) oro uosto. Tik 19 kilometrų (12 mylių) atstumu į pietus nuo Paryžiaus nutolęs Orli oro uostas yra antras judriausias tarptautinių skrydžių oro uostas Prancūzijoje po Šarlio de Golio oro uosto, kuris taip pat įsikūręs Paryžiuje ir yra pagrindinis šalies oro transporto mazgas. Tačiau Orli oro uostas yra judriausias vietinių skrydžių oro uostas Prancūzijoje ir jame aptarnaujama daugiau kaip 32 milijonai keleivių per metus. „Uber“ suteikia patogų ir rūpesčių nekeliantį sprendimą, skirtą keleiviams, keliaujantiems į Orli oro uostą arba iš jo; kelionė į Paryžių trunka maždaug pusvalandį.

ORY terminalai

Orli oro uostą sudaro 2 terminalai: vakarinis („Ouest“) ir pietinis („Sud“). Pietinį terminalą sudaro 6 aukštai ir jame dažniau organizuojami trumpo atstumo skrydžiai, o vakarinį terminalą sudaro 3 aukštai ir jis skirtas ilgų atstumo skrydžiams. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

Vakarinis ORY terminalas

 • Air France
 • British Airways

Pietinis ORY terminalas

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • Zénith Lounge

Paryžiaus-Orli oro uosto restoranai

Paryžiaus-Orli oro uosto pietiniame ir vakariniame terminaluose gausu kavinių, prancūziškų restoranų ir kt. Jei laukiate skrydžio ir turite lauko, galite rinktis iš daugybės restoranų neperėję per saugos patikrinimo punktą. Be to, dar daugiau restoranų rasite abiejų terminalų neapmuitintų prekių zonose.

Judėjimas ORY oro uoste

Iš vieno terminalo į kitą galite patekti nemokamu „Orlyval“ oro uosto autobusu, kurio maršrutas yra sujungtas su „Antony RER“ stotimi, suteikiančia prieigą prie Paryžiaus metro sistemos. „Orlyval“ gali jus nuvežti iš vieno terminalo į kitą greičiau nei per minutę, o metro traukiniai išvyksta kas 6 minutes. Be to, abu terminalai sujungti su automobilių stovėjimo aikštele oro uosto autobuso maršrutu,o autobusai išvyksta kas 9 minutes.

Ką veikti ORY oro uoste

Paryžiaus-Orli oro uoste gausu prabangių parduotuvių – tai juk Paryžius, – o daugelį aukščiausios kategorijos prekių ženklų galima įsigyti abiejų terminalų neapmuitintų prekių apsipirkimo zonose Vaikams patiks vaikų žaidimo zonos (arba „Gulli“ zonos), įrengtos pietų terminalų tarptautinių skrydžių poilsio kambariuose ir 1 vakarų terminalo salėje. Jose vaikai gali išlieti savo energiją prieš tolimą skrydį. Be to, vakarų terminale gausu konkrečių oro linijų oro uosto poilsio kambarių, kuriuose galite pailsėti prieš skrydį, taip pat jame yra žaidimų kambarys, kuriame galima žaisti pulą, kinišką biliardą ir kitus žaidimus.

Viešbučiai šalia ORY oro uosto

Trys viešbučiai įrengti Orli oro uosto teritorijoje, bet dar daugiau viešbučių rasite nuvykę į gretimus Renžiso ir Atis Monso rajonus. Daugelyje viešbučių įrengtos verslo patalpos. Be to, jei turite laiko, „Orlyval“ traukiniu galite nusigauti į Paryžiaus centrą, kuriame rasite galybę apgyvendinimo variantų.

Lankytinos vietos šalia Orli oro uosto

Kaip galima tikėtis, šalia Paryžiuje esančio oro uosto galima pamatyti daug lankytinų vietų, įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Paryžiaus katakombos
 • Siusi an Bri tvirtovė
 • Paryžiaus nacionalinė biblioteka
 • Orsė muziejus
 • Monparnaso bokštas

Daugiau informacijos apie Paryžiaus-Orli oro uostą žr. čia.

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.