Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Paryžiaus-Orli oro uostas (ORY)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Orli oro uosto į Paryžių, ar iš Paryžiaus į Orli oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

94390 Orly, France
+33 1-49-75-45-12

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Berline1-4

  Premium rides in luxury cars

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje pateikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

„Wi-Fi“ Orly oro uoste

Orli oro uoste keleiviai gali pasiekti „Wi-Fi“ naudodami „Paris Aéroport“; standartinės ryšio kainos – nuo 2,90 EUR už 20 minučių iki 5,90 EUR už vieną valandą; stipresnio ryšio paslaugos kaina – 9,90 EUR už 24 valandas.

Automobilių statymas Paryžiaus-Orli oro uoste

There are 7 car parks at Paris-Orly Airport, all open 24/7. Options include short-stay, long-stay, and special lanes and spaces for motorcycles and people with reduced mobility, as well as subscriber and reservation-only parking.

Valiutos keitimas Orli oro uoste

Orli oro uosto pietinio terminalo A salėje yra „Travelex“ valiutos keitykla. Galite iš anksto užsisakyti valiutos internetu ir atsiimti ją padalinyje, gauti išankstinio mokėjimo banko kortelę arba pasinaudoti vienu iš valiutos keitimo bankomatų, kurių yra abiejuose terminaluose.

„Uber“ veikia ORY oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

„Uber“ paėmimo vietos oro uostuose gali keistis, todėl, norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsisakę kelionę visada patikrinkite „Uber“ programėlę.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Orli oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

„Uber“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie išvyksta iš Paryžiaus-Orli (ORY) oro uosto. Tik 19 kilometrų (12 mylių) atstumu į pietus nuo Paryžiaus nutolęs Orli oro uostas yra antras judriausias tarptautinių skrydžių oro uostas Prancūzijoje po Šarlio de Golio oro uosto, kuris taip pat įsikūręs Paryžiuje ir yra pagrindinis šalies oro transporto mazgas. Tačiau Orli oro uostas yra judriausias vietinių skrydžių oro uostas Prancūzijoje ir jame aptarnaujama daugiau kaip 32 milijonai keleivių per metus. „Uber“ suteikia patogų ir rūpesčių nekeliantį sprendimą, skirtą keleiviams, keliaujantiems į Orli oro uostą arba iš jo; kelionė į Paryžių trunka maždaug pusvalandį.

ORY terminalai

Orli oro uostą sudaro 2 terminalai: vakarinis („Ouest“) ir pietinis („Sud“). Pietinį terminalą sudaro 6 aukštai ir jame dažniau organizuojami trumpo atstumo skrydžiai, o vakarinį terminalą sudaro 3 aukštai ir jis skirtas ilgų atstumo skrydžiams. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

Vakarinis ORY terminalas

 • Air France
 • British Airways

Pietinis ORY terminalas

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • Zénith Lounge

Paryžiaus-Orli oro uosto restoranai

Paryžiaus-Orli oro uosto pietiniame ir vakariniame terminaluose gausu kavinių, prancūziškų restoranų ir kt. Jei laukiate skrydžio ir turite lauko, galite rinktis iš daugybės restoranų neperėję per saugos patikrinimo punktą. Be to, dar daugiau restoranų rasite abiejų terminalų neapmuitintų prekių zonose.

Judėjimas ORY oro uoste

Iš vieno terminalo į kitą galite patekti nemokamu „Orlyval“ oro uosto autobusu, kurio maršrutas yra sujungtas su „Antony RER“ stotimi, suteikiančia prieigą prie Paryžiaus metro sistemos. „Orlyval“ gali jus nuvežti iš vieno terminalo į kitą greičiau nei per minutę, o metro traukiniai išvyksta kas 6 minutes. Be to, abu terminalai sujungti su automobilių stovėjimo aikštele oro uosto autobuso maršrutu,o autobusai išvyksta kas 9 minutes.

Ką veikti ORY oro uoste

Paryžiaus-Orli oro uoste gausu prabangių parduotuvių – tai juk Paryžius, – o daugelį aukščiausios kategorijos prekių ženklų galima įsigyti abiejų terminalų neapmuitintų prekių apsipirkimo zonose Vaikams patiks vaikų žaidimo zonos (arba „Gulli“ zonos), įrengtos pietų terminalų tarptautinių skrydžių poilsio kambariuose ir 1 vakarų terminalo salėje. Jose vaikai gali išlieti savo energiją prieš tolimą skrydį. Be to, vakarų terminale gausu konkrečių oro linijų oro uosto poilsio kambarių, kuriuose galite pailsėti prieš skrydį, taip pat jame yra žaidimų kambarys, kuriame galima žaisti pulą, kinišką biliardą ir kitus žaidimus.

Viešbučiai šalia ORY oro uosto

Trys viešbučiai įrengti Orli oro uosto teritorijoje, bet dar daugiau viešbučių rasite nuvykę į gretimus Renžiso ir Atis Monso rajonus. Daugelyje viešbučių įrengtos verslo patalpos. Be to, jei turite laiko, „Orlyval“ traukiniu galite nusigauti į Paryžiaus centrą, kuriame rasite galybę apgyvendinimo variantų.

Lankytinos vietos šalia Orli oro uosto

Kaip galima tikėtis, šalia Paryžiuje esančio oro uosto galima pamatyti daug lankytinų vietų, įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Paryžiaus katakombos
 • Siusi an Bri tvirtovė
 • Paryžiaus nacionalinė biblioteka
 • Orsė muziejus
 • Monparnaso bokštas

Daugiau informacijos apie Paryžiaus-Orli oro uostą žr. čia.