Pereiti prie pagrindinio turinio

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (mad)

Looking for an alternative to the traditional Madrido oro uostas shuttle or taxi? Whether you’re going from Madrid Airport to city center or from Museo del Prado to Madrid Airport, get where you’re going with the Uber app you already know. Request a ride to and from MAD at the tap of a button.

Av de la Hispanidad, s/n, Madridas 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/03.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Green

  1-4

  100% electric rides at the same price as UberX

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • Uber for Ukraine

  1-4

  Uber for Ukraine kelionės įkainis yra 1€ didesnis nei „UberX“ kelionės įkainis tuo pačiu paros metu ir maršrutu. 1€ nuo kiekvienos Uber for Ukraine kelionės nėra kelionės įkainis, bet suma, kurią Uber B.V. skiria Tarptautiniam Pagalbos Komitetui.

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares with VTC and Taxi

 • UberX

  1-4

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-4

  Luxury rides with professional drivers

 • Komfortas

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  PIGIOS KELIONĖS DIDELĖMS GRUPĖMS

1/8

Paėmimas iš Madrido oro uostas (MAD)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama MAD oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Madrido oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į MAD oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Madrido oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ ryšys Madrido oro uoste

Madrido oro uoste visi keleiviai gali nemokamai naudotis „Wi-Fi“ ryšiu. Norėdami prisijungti, atlikite nurodytus veiksmus. - Ieškokite tinklo AIRPORT FREE WIFI AENA. - Užsiregistruokite per „Facebook“, „LinkedIn“, el. paštą arba platformą „Aena Club Cliente“.

Madrido oro uosto bagažo saugykla

MAD oro uoste yra paliekamo bagažo skyrius, už mokestį keleivių bagažas saugomas iki 14 dienų. Bagažo skyriuje taip pat siūlomi kelionių reikmenys, dviračių dėžės ir spausdinimo paslaugos.

Transporto priemonių statymas Madrido oro uoste

MAD oro uoste rasite trumpalaikio ir ilgalaikio automobilių statymo aikšteles, spartaus išlaipinimo ir paėmimo vietas, VIP automobilių statymo aikštelę, pirmosios klasės automobilių statymo aikštelę ir nebrangią automobilių statymo aikštelę. Taip pat yra atskiros aikštelės motociklams ir dviračiams pastatyti.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ paslaugos teikiamos Madrido oro uoste, todėl galite mėgautis patogiomis kelionėmis ir vykti, kur jums reikia.

 • „Uber“ paėmimo vietos oro uostuose gali keistis, todėl, norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsisakę kelionę visada patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • „Uber“ kelionių į Madrido oro uostą ir iš jo įkainiams įtakos gali turėti paros metas, eismo sąlygos bei kiti veiksniai. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ programėlėje esančiame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Ketinant užsakyti kelionę, programėlė nurodys numatomą partnerio vairuotojo atvykimo į paėmimo vietą trukmę.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Madrido oro uosto lankytojų informacija

Pirmieji komerciniai skrydžiai iš Madrido oro uosto įvyko 1933 m. Nuo tada šis oro uostas užaugo ir tapo vienu pagrindinių oro vartų, pro kuriuos turistai atvyksta į Ispaniją. Kiekvienais metais MAD oro uostas aptarnauja maždaug 58 milijonus keleivių ir daugiau kaip 400 000 skrydžių. Madrido Barachaso oro uostas nuo Madrido centro nutolęs maždaug 15 km (9 myl.) į šiaurės rytus. Kelionės trunka apie 20 minučių, tad „Uber“ yra puikus pasirinkimas prireikus ten nuvykti.

Madrido oro uosto terminalai

Madrido oro uostą sudaro 5 terminalai: T1, T2, T3, T4 ir T4S. Visuose terminaluose aptarnaujami tarptautiniai, vietiniai, Šengeno erdvės ir ne Šengeno erdvės skrydžiai. Iš vieno terminalo į kitą keleivius veža nemokami maršrutiniai autobusai.

Madrido oro uosto restoranai

MAD oro uostas išties didelis, tad čia keleiviai ras daugybę vietų pasistiprinti: galite sočiai pavalgyti, išgerti turėdami laisvo laiko arba greitai užkąsti prieš skrydį ar po jo. Oro uoste veikia ne vienas gurmanų restoranas, klientams siūlantis viso pasaulio virtuvių patiekalus, įskaitant japoniškus, prancūziškus patiekalus ir, žinoma, tapas bei kitus ispaniškus delikatesus. Jei neturite laiko sėdėti restorane, rinkitės iš daugybės išsinešti paruoštų variantų, įskaitant sumuštinius, kepinius, salotas ir kitus skanius užkandžius, arba greitojo maisto, pvz., suvalgykite mėsainį ir bulvyčių. Be to, baruose siūlomas alus, vynas, stiprieji gėrimai ir kokteiliai.

Madrido oro uosto parduotuvės

Mėgstantiems apsipirkti Madrido oro uostas padarys puikų įspūdį, juk čia yra didžiausia Ispanijoje neapmuitinamų prekių alėja, stebinanti didžiuliu visame pasaulyje garsių ženklų prekių pasirinkimu ir puikiomis kainomis. Visoje oro uosto teritorijoje rasite parduotuvių, prekiaujančių madingais aksesuarais, drabužiais, papuošalais, laikrodžiais, elektronika, technika, būtiniausiais kelionių reikmenimis ir suvenyrais. Futbolo gerbėjai sporto prekių parduotuvėse ras oficialios Madrido „Real“ klubo atributikos.

Madrido oro uosto poilsio zonos

Jei turite šiek tiek laisvo laiko iki skrydžio, MAD oro uoste rasite daugybę poilsio zonų, kuriose galite šiek tiek padirbėti arba pasimėgauti ramybe. Visuose terminaluose yra po mokamą poilsio zoną visiems keleiviams, įskaitant šeimas su vaikais. Šiose zonose rasite karšto ir šalto maisto bei gėrimų, laikraščių ir žurnalų, dušus, patogius krėslus ir galėsite naudotis nemokamu „Wi-Fi“ ryšiu.

MAD oro uoste teikiamos paslaugos

Madrido oro uoste keleiviams teikiama daugybė paslaugų, kad kelionės vyktų sklandžiai ir maloniai. Su mažais vaikais keliaujančioms šeimoms patiks žaidimų erdvės, žindymo zona, skolinami vežimėliai ir pirmenybė laukiant saugos patikrų. Riboto judumo asmenims teikiama pagalba, bet ją reikia užsakyti likus mažiausiai 48 valandoms iki skrydžio. Verslo reikalais keliaujantys asmenys gali naudotis darbo zonomis, susirinkimų ir pristatymų salėmis.

Madrido oro uosto viešbučiai

Šalia oro uosto rasite daugybę galimybių apsistoti. Jei nereikia anksti ryte skubėti į skrydį, apsigyvenkite viename iš šimtų Madrido viešbučių, o į juos keliaukite užsisakę patogią „Uber“ kelionę iš oro uosto.

Lankytinos vietos šalia Madrido oro uosto

Madridas yra Ispanijos sostinė, tad lankytojai gali tyrinėti daugybę miesto bulvarų, aikščių ir parkų. Šiame mieste įsikūręs vienas iš populiariausių pasaulyje futbolo klubų, be to, Madridą garsina meno galerijos, architektūra ir restoranai. Toliau nurodytos kelios vietos, kuriose verta apsilankyti.

 • Museo del Prado
 • Parque del Buen Retiro
 • Real Academia de Bellas Artes de San Fernando
 • „Teatro Real“ operos teatras

Sužinokite daugiau apie MAD čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.

Nuorodos į išorines svetaines pateikiamos tik lankytojų patogumui. Atidarydami nuorodas į kitas svetaines, visą riziką prisiimate patys. „Uber“ neprisiima atsakomybės už jokias susietas svetaines ar jų turinį.