Pereiti prie pagrindinio turinio

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)

Nesvarbu, ar iš Madrido oro uosto keliaujate į miesto centrą, ar iš Museo del Prado vykstate į Madrido oro uostą, – „Uber“ pasirūpins, kad ten patektumėte.

Av de la Hispanidad, s/n, Madrid 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/17.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-3

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-3

  Luxury rides with professional drivers

 • Van

  1-5

  PIGIOS KELIONĖS DIDELĖMS GRUPĖMS

1/3

Kaip užsisakyti kelionę iš Madrido oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip pasiekti paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Madrido oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ ryšys Madrido oro uoste

Madrido oro uoste visi keleiviai gali nemokamai naudotis „Wi-Fi“ ryšiu. Norėdami prisijungti, atlikite nurodytus veiksmus. - Ieškokite tinklo AIRPORT FREE WIFI AENA. - Užsiregistruokite per „Facebook“, „LinkedIn“, el. paštą arba platformą „Aena Club Cliente“.

Madrido oro uosto bagažo saugykla

MAD oro uoste yra paliekamo bagažo skyrius, už mokestį keleivių bagažas saugomas iki 14 dienų. Bagažo skyriuje taip pat siūlomi kelionių reikmenys, dviračių dėžės ir spausdinimo paslaugos.

Transporto priemonių statymas Madrido oro uoste

MAD oro uoste rasite trumpalaikio ir ilgalaikio automobilių statymo aikšteles, spartaus išlaipinimo ir paėmimo vietas, VIP automobilių statymo aikštelę, pirmosios klasės automobilių statymo aikštelę ir nebrangią automobilių statymo aikštelę. Taip pat yra atskiros aikštelės motociklams ir dviračiams pastatyti.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ paslaugos teikiamos Madrido oro uoste, todėl galite mėgautis patogiomis kelionėmis ir vykti, kur jums reikia.

 • „Uber“ paėmimo vietos oro uostuose gali keistis, todėl, norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsisakę kelionę visada patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • „Uber“ kelionių į Madrido oro uostą ir iš jo įkainiams įtakos gali turėti paros metas, eismo sąlygos bei kiti veiksniai. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ programėlėje esančiame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Ketinant užsakyti kelionę, programėlė nurodys numatomą partnerio vairuotojo atvykimo į paėmimo vietą trukmę.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.
Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.

Nuorodos į išorines svetaines pateikiamos tik lankytojų patogumui. Atidarydami nuorodas į kitas svetaines, visą riziką prisiimate patys. „Uber“ neprisiima atsakomybės už jokias susietas svetaines ar jų turinį.