Pereiti prie pagrindinio turinio

Hitrou oro uostas (lhr)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Hitrou oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Hitrou oro uosto į Londoną, ar iš Londono į Hitrou oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į LHR vienu bakstelėjimu.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • VYKD.

  1-4

  Aukštos klasės kasdienės kelionės

 • LUX

  1-4

  Didžiausia prabanga ir stilius

 • Green

  1-4

  Tvarumo principus atitinkančios kelionės elektriniais automobiliais

 • Komfortas

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

1/7

Paėmimas iš Hitrou oro uostas (LHR)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama LHR oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Hitrou oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Hitrou oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į LHR oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Hitrou oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Hitrou oro uoste

Nemokamas „Wi-Fi“ pasiekiamas visose Hitrou oro uosto terminalų patalpose – tereikia pasirinkti Hitrou „Wi-Fi“ tinklą ir vadovautis ekrane pateikiamomis instrukcijomis. Didesnės spartos ryšį taip pat galima užsisakyti kaip išankstinio mokėjimo paketą.

Automobilių statymas Hitrou oro uoste

Hitrou oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo laikotarpio, ilgo laikotarpio, verslo klasės ir POD transporto priemonių stovėjimo aikšteles, taip pat – vietas, skirtas pasitinkantiems asmenims ir tarnautojams.

Bagažo saugykla Hitrou oro uoste

Bagažo saugyklos įrengtos visuose Hitrou oro uosto terminaluose. Kainos priklauso nuo pageidaujamo bagažo saugojimo laiko. Savo daiktus galite saugoti iki 90 dienų.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Hitrou oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Hitrou oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Londono Hitrou terminalai: lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Londono Hitrou oro uostą arba iš jo išvyksta. Londono Hitrou oro uostas yra 2 didžiausias oro uostas pasaulyje ir jis aptarnaują didžiojo Londono zoną bei didelę dalį pietų Anglijos. Hitrou oro uostas įsikūręs maždaug 25 kilometrų (16 mylių) atstumu į vakarus nuo Londono centro, todėl jį galima lengvai nuvykti automobiliu, viešuoju transportu arba „Uber“ automobiliu. Kelionė iš Hitrou į Londono centrą trunka maždaug vieną valandą, todėl tai puikus pasirinkimas visiems, keliaujantiems į Anglijos sostinę arba iš jos.

Hitrou oro uosto terminalai

Hitrou oro uostą sudaro 4 aktyvūs terminalai: 2, 3, 4 ir 5 terminalai. 2 ir 3 terminalai yra rytinėje Hitrou oro uosto pusėje, 4 terminalas – pietinėje pusėje, o 5 terminalas – vakarinėje pusėje. Toliau nurodytos kelios iš daugelio skrydžius organizuojančių oro linijų.

2 terminalas

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

3 terminalas

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

4 terminalas

 • Malaysia
 • Qatar

5 terminalas

 • British Airways

Maistas Hitrou oro uoste

Hitrou oro uoste rasite daugiau nei 30 restoranų, kavinių ir barų, iš kurių galėsite pasirinkti, nesvarbu, ar norite maisto arba gėrimų prie skrydį, ar po jo.

Judėjimas LHR oro uoste

Iš vieno Londono Hitrou oro uosto terminalo pateikti į kitą yra lengva. Atstumą tarp 2 ir 3 terminalų galima įveikti pėsčiomis, o 4 ir 5 terminalus jungia reguliariai važiuojančių oro uosto autobusų maršrutas. Be to, „Heathrow Express“ gali jus nuvežti iš 5 terminalo į 2 ir 3 terminalus, o iš ten – į Londono centrą.

Ką veikti LHR oro uoste

Nesvarbu, ar ieškote dizainerių švarkų, ar prabangių laikrodžių, Hitrou oro uoste rasite platų parduotuvių pasirinkimą. Žmonės, norintys išsirinkti draugams arba šeimos nariams skirtų suvenyrų, gali tai padaryti vienoje iš daugelio Hitrou oro uosto neapmuitintų prekių parduotuvių. Apsilankę oro uosto kelionių parduotuvėse galite pasirūpinti, kad skrydžio metu nieko netrūktų. Taip pat galite rinktis iš daugybės prabangių ir aukštos klasės poilsio kambarių, įskaitant 3 terminale esančius „No1 Lounge“ ir „Club Aspire Lounge“.

Hitrou oro uosto dušai

Daug dušų įrengta Hitrou oro uosto poilsio kambariuose, pvz., „Plaza Premium Lounge“, „No1 Lounge“ ir „Club Aspire Lounge and Spa“. Be to, dušų galima rasti oro linijų poilsio kambariuose.

Viešbučiai šalia Hitrou oro uosto

Aplinkinėje Hitrou teritorijoje galima rasti 20 viešbučių, kurie puikiai tinka jungiamųjų skrydžių keleiviams arba žmonėms, atvykstantiems anksti ryte. Be to, nuvykę į netoli esantį Londono centrą galėsite rinktis iš daugybės pigių ir prabangių viešbučių.

Lankytinos vietos šalia Hitrou oro uosto

Jei laukiate jungiamojo skrydžio ir turite daug laiko, galite nuvykti į Londono centrą. Taip pat daug lankytinų vietų galite pamatyti aplinkinėje LHR oro uosto zonoje, įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Hamo rūmai
 • Vindzoro Legolendas
 • London motorinių transporto priemonių muziejus
 • „Kew“ karališkasis botanikos sodas
 • Vindzoro pilis

Daugiau informacijos apie LHR oro uostą žr. čia.

Facebook
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.