Pereiti prie pagrindinio turinio

Londono Sičio oro uostas (lcy)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Londono Sičio oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Londono Sičio oro uosto į Londoną, ar iš miesto centro į oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į LCY vienu bakstelėjimu.

Hartmann Road, Londonas E16 2PX, United Kingdom
+44 20-7646-0000

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • VYKD.

  1-4

  Aukštos klasės kasdienės kelionės

 • LUX

  1-4

  Didžiausia prabanga ir stilius

 • Green

  1-4

  Tvarumo principus atitinkančios kelionės elektriniais automobiliais

 • Komfortas

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

1/7

Paėmimas iš Londono Sičio oro uostas (LCY)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama LCY oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Londono Sičio oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Londono Sičio oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į LCY oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Londono oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Londono Sičio oro uoste

LCY oro uosto terminalo pastate nemokamas „Wi-Fi“ ryšys teikiamas visiems keleiviams. Jums tereikia prisijungti prie nemokamo LCY „Wi-Fi“ tinklo ir patvirtinti savo el. pašto adresą.

Automobilių statymas Londono Sičio oro uoste

LCY oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo laikotarpio ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles bei vietas, skirtas tarnautojams. Stovėjimo aikštelė yra netoli nuo pagrindinio terminalo pastato.

Bagažo saugykla Londono Sičio oro uoste

Saugios bagažo saugyklos paslauga gali naudotis visi keleiviai, o paslauga apmokama už 24 valandas. Norėdami pasinaudoti bagažo saugyklos paslauga, prieš eidami į bagažo saugyklos patalpą užregistruokite savo daiktus informacijos punkte.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia LCY oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Londono Sičio oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Londono Sičio oro uosto terminalai: lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Londono Sičio oro uostą (LCY) arba iš jo išvyksta. LCY oro uoste per metus aptarnaujami 5 milijonai keleivių, o daugiausia organizuojama verslo kelionių į Europą.

LCY terminalai

Londono Sičio oro uostas yra gana nedidelis, palyginus su kitais žinomesniais Londono oro uostais, pvz., Hitrou, Gatviko ir Stanstedo oro uostais. Jame yra tik vienas keleivių terminalas, padalytas į 2 aukštus. Apatiniame aukšte įrengti registracijos stalai ir kelios aptarnavimo patalpos, o viršutiniame aukšte rasite parduotuvių, laukiamųjų, barų ir daug restoranų. Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš LCY oro uosto.

 • Alitalia
 • British Airways
 • British Airways operated by SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

LCY oro uosto restoranai

Londono Sičio oro uoste galite rasti daug restoranų, kavinių ir barų – tiek prieš saugos patikrinimo punktą, tiek jį praėję. Todėl nesvarbu, ar norite šviežių patiekalų, ar išsineštinio greitojo maisto, išsirinkti vietą pavalgyti yra labai lengva.

Atvykimas į LCY

LCY oro uostas yra 10 kilometrų (6 mylių) atstumu į rytus nutolęs nuo Londono centro ir tik 5 kilometrų (3 mylių) atstumu nutolęs nuo „Canary Wharf“, todėl tai yra vienas lengviausiai pasiekiamų miesto oro uostų. Žmonės, keliaujantys į LCY oro uostą arba iš jo, gali rinktis iš daugybės transporto paslaugų, o Londono centras nutolęs tik 30 minučių kelio atstumu. „Docklands Light Railway“ (DLR) yra pagrindinis viešojo transporto paslaugų teikėjas, taip pat į oro uostą ir iš jo važiuoja daug autobusų. Keliaujantys į Londono LCY oro uostą automobiliu, jį gali statyti automobilių stovėjimo aikštelėse; „Uber“ taip pat yra puikus pasirinkimas. Jei planuojate statyti automobilį oro uoste, rekomenduojame užsisakyti vietą iš anksto.

LCY parduotuvės

Nuo smulkių kelionių aksesuarų iki prabangių suvenyrų – LCY oro uoste platus parduotuvių pasirinkimas. Be to, Londono Sičio oro uosto neapmokestintų prekių parduotuvės, kurias rasite išvykimo zonoje perėję per saugos patikrinimo punktą, yra puiki vieta įsigyti mažmožių prieš ilgą skrydį, nesvarbu, ar ieškote prabangių laikrodžių, ar kokybiškų kosmetikos produktų.

Valiutos keitimas LCY oro uoste

LCY oro uoste rasite valiutos keityklų, taip pat galite iš anksto užsisakyti valiutos arba išankstinio mokėjimo kortelę ir po 4 valandų ją atsiimti.

LCY oro uosto viešbučiai

Šalia LCY oro uosto yra 10 viešbučių, todėl žmonėms, norintiems apsistoti netoliese, suteikiamas puikus apgyvendinimo paslaugų pasirinkimas. Be to, netoli esančiame Londono centre galima rasti daug aukštesnės klasės ir pigių viešbučių, puikiai tinkančių tarnybos reikalais keliaujantiems specialistams. Daugelyje viešbučių įrengti keliaujantiems specialistams skirti verslo centrai ir posėdžių salės.

Lankytinos vietos šalia LCY oro uosto

LCY oro uostas yra netoli „Canary Wharf“, pagrindinio Londono finansų rajono, todėl jį lengva pasiekti iš kitų Londono vietų – jei laukiate skrydžio ir turite pakankamai laiko apsižvalgyti. Toliau nurodyti keli iš geriausių lankytinų objektų, esančių teritorijoje už kelių mylių nuo Grinvičo.

 • Laivybos muziejus „Cutty Sark“
 • Grinvičo parkas
 • Nacionalinis laivybos muziejus
 • Karališkoji observatorija

Daugiau informacijos apie LCY oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.