Pereiti prie pagrindinio turinio

Londono Sičio oro uostas (LCY)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Londono Sičio oro uosto į miesto centrą, ar iš miesto centro į Londono Sičio oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Hartmann Road, Londonas E16 2PX, United Kingdom
+44 20-7646-0000

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Londono Sičio oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Londono Sičio oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/24.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-3

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • Green

  1-3

  Tvarumo principus atitinkančios kelionės elektriniais automobiliais

 • Komfortas

  1-3

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • VYKD.

  1-3

  Aukštos klasės kasdienės kelionės

 • UberXL

  1-5

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • LUX

  1-3

  Didžiausia prabanga ir stilius

1/6

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Londono oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Londono Sičio oro uoste

LCY oro uosto terminalo pastate nemokamas „Wi-Fi“ ryšys teikiamas visiems keleiviams. Jums tereikia prisijungti prie nemokamo LCY „Wi-Fi“ tinklo ir patvirtinti savo el. pašto adresą.

Automobilių statymas Londono Sičio oro uoste

LCY oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo laikotarpio ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles bei vietas, skirtas tarnautojams. Stovėjimo aikštelė yra netoli nuo pagrindinio terminalo pastato.

Bagažo saugykla Londono Sičio oro uoste

Saugios bagažo saugyklos paslauga gali naudotis visi keleiviai, o paslauga apmokama už 24 valandas. Norėdami pasinaudoti bagažo saugyklos paslauga, prieš eidami į bagažo saugyklos patalpą užregistruokite savo daiktus informacijos punkte.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia LCY oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Londono Sičio oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Londono Sičio oro uosto terminalai: lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Londono Sičio oro uostą (LCY) arba iš jo išvyksta. LCY oro uoste per metus aptarnaujami 5 milijonai keleivių, o daugiausia organizuojama verslo kelionių į Europą.

LCY terminalai

Londono Sičio oro uostas yra gana nedidelis, palyginus su kitais žinomesniais Londono oro uostais, pvz., Hitrou, Gatviko ir Stanstedo oro uostais. Jame yra tik vienas keleivių terminalas, padalytas į 2 aukštus. Apatiniame aukšte įrengti registracijos stalai ir kelios aptarnavimo patalpos, o viršutiniame aukšte rasite parduotuvių, laukiamųjų, barų ir daug restoranų. Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš LCY oro uosto.

 • Alitalia
 • British Airways
 • British Airways operated by SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

LCY oro uosto restoranai

Londono Sičio oro uoste galite rasti daug restoranų, kavinių ir barų – tiek prieš saugos patikrinimo punktą, tiek jį praėję. Todėl nesvarbu, ar norite šviežių patiekalų, ar išsineštinio greitojo maisto, išsirinkti vietą pavalgyti yra labai lengva.

Atvykimas į LCY

LCY oro uostas yra 10 kilometrų (6 mylių) atstumu į rytus nutolęs nuo Londono centro ir tik 5 kilometrų (3 mylių) atstumu nutolęs nuo „Canary Wharf“, todėl tai yra vienas lengviausiai pasiekiamų miesto oro uostų. Žmonės, keliaujantys į LCY oro uostą arba iš jo, gali rinktis iš daugybės transporto paslaugų, o Londono centras nutolęs tik 30 minučių kelio atstumu. „Docklands Light Railway“ (DLR) yra pagrindinis viešojo transporto paslaugų teikėjas, taip pat į oro uostą ir iš jo važiuoja daug autobusų. Keliaujantys į Londono LCY oro uostą automobiliu, jį gali statyti automobilių stovėjimo aikštelėse; „Uber“ taip pat yra puikus pasirinkimas. Jei planuojate statyti automobilį oro uoste, rekomenduojame užsisakyti vietą iš anksto.

LCY parduotuvės

Nuo smulkių kelionių aksesuarų iki prabangių suvenyrų – LCY oro uoste platus parduotuvių pasirinkimas. Be to, Londono Sičio oro uosto neapmokestintų prekių parduotuvės, kurias rasite išvykimo zonoje perėję per saugos patikrinimo punktą, yra puiki vieta įsigyti mažmožių prieš ilgą skrydį, nesvarbu, ar ieškote prabangių laikrodžių, ar kokybiškų kosmetikos produktų.

Valiutos keitimas LCY oro uoste

LCY oro uoste rasite valiutos keityklų, taip pat galite iš anksto užsisakyti valiutos arba išankstinio mokėjimo kortelę ir po 4 valandų ją atsiimti.

LCY oro uosto viešbučiai

Šalia LCY oro uosto yra 10 viešbučių, todėl žmonėms, norintiems apsistoti netoliese, suteikiamas puikus apgyvendinimo paslaugų pasirinkimas. Be to, netoli esančiame Londono centre galima rasti daug aukštesnės klasės ir pigių viešbučių, puikiai tinkančių tarnybos reikalais keliaujantiems specialistams. Daugelyje viešbučių įrengti keliaujantiems specialistams skirti verslo centrai ir posėdžių salės.

Lankytinos vietos šalia LCY oro uosto

LCY oro uostas yra netoli „Canary Wharf“, pagrindinio Londono finansų rajono, todėl jį lengva pasiekti iš kitų Londono vietų – jei laukiate skrydžio ir turite pakankamai laiko apsižvalgyti. Toliau nurodyti keli iš geriausių lankytinų objektų, esančių teritorijoje už kelių mylių nuo Grinvičo.

 • Laivybos muziejus „Cutty Sark“
 • Grinvičo parkas
 • Nacionalinis laivybos muziejus
 • Karališkoji observatorija

Daugiau informacijos apie LCY oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.