Pereiti prie pagrindinio turinio

Makarano tarptautinis oro uostas (las)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Las Vegaso oro uostas? Nesvarbu, ar keliaujate iš Makarano oro uosto į Las Vegasą, ar iš Strip bulvaro į Makarano oro uostą, vykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į LAS vienu bakstelėjimu.

5757 Wayne Newton Boulevard, Las Vegas, NV 89119
+1 702-261-5211

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Makarano tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Makarano tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/19.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

1/6

Paėmimas iš Las Vegaso oro uostas (LAS)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama LAS oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas LAS oro uoste bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Las Vegaso Makarano oro uoste taip pat gali būti ženklų, žyminčių vietas, kur gali sustoti pavežėjai.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į LAS oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Las Vegaso oro uostas žemėlapis

Makarano oro uoste yra 2 pagrindiniai terminalai, 1 terminalas ir 3 terminalas, kuriuose yra 5 salės ir 110 vartų.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) LAS kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Pavežėjų sustojimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Programėlėje patikrinkite, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat ieškokite ženklų, nurodančių, kur gali sustoti pavežėjai.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Las Vegaso oro uosto lankytojų informacija

Makarano tarptautinis oro uostas (LAS) yra pagrindinis oro uostas, kuriame aptarnaujami keleiviai, atvykstantys į Las Vegasą, Nevadą ir didesnį Las Vegaso slėnio regioną arba išvykstantys iš jų. Tai yra 8 judriausias oro uostas pasaulyje pagal orlaivių srautą. Paradaise įsikūręs oro uostas yra maždaug 5 mylių (8 kilometrų) atstumu į pietus nutolęs nuo Las Vegaso centro, todėl jis lengvai pasiekiamas keliautojams, vykstantiems į miestą arba iš jo. Jei vyksite automobiliu ne piko valandomis, oro uostą iš miesto centro pasieksite per maždaug 15 minučių.

LAS oro uosto terminalai

LAS oro uostas suskirstytas į 2 terminalus: 1 terminalas ir 3 terminalas. 1 terminale yra 4 salės (A, B, C ir D), o 3 terminale yra 1 salė (E). Abiejuose Makarano oro uosto terminaluose yra įrengti poilsio kambariai. Galite susiplanuoti kelionę pasinaudodami žemiau pateikta informacija.

LAS 1 terminalas

 • „Allegiant“
 • „American“
 • „Delta“
 • „Southwest“
 • „Spirit“
 • „Centurion Lounge“
 • „The Club at LAS“
 • „United Club“

LAS 3 terminalas

 • „Aeroméxico“
 • „Air Canada“
 • „British Airways“
 • „Condor“
 • „Copa“
 • „Edelweiss“
 • „Eurowings“
 • „Hainan“
 • „InterJet“
 • „Korean Air“
 • „LATAM“
 • „Norwegian“
 • „Thomas Cook“
 • „Virgin Atlantic“
 • „Viva“
 • „Volaris“
 • „WestJet“
 • „The Club at LAS“

LAS tarptautinis terminalas

Makarano oro uoste tarptautinių skrydžių keleiviai įlaipinami tik 3 terminale (E1–E7 vartai). Iš Las Vegaso oro uosto vykdomi tiesioginiai skrydžiai į daugiau kaip 150 miestų visame pasaulyje. 3 terminale yra „Club at LAS“ – poilsio kambarys, kuriuo visi keleiviai gali naudotis nemokamai.

Maistas LAS oro uoste

Visame oro uoste yra daugiau kaip 80 vietų pavalgyti ir atsigaivinti. Įsikūrusios greitojo maisto užkandinės, barai, restoranai ir kavinės. Galima rasti ir visame pasaulyje populiaraus maisto. Jei norite pavalgyti dar prieš saugumo patikrą, tai galite padaryti apsilankę viešai prieinamose 1 terminalo apsipirkimo ir bilietų zonose. Perėję per Makarano oro uosto saugumo patikros punktą rasite dar daugiau vietų pavalgyti.

Judėjimas LAS oro uoste

Makarano tarptautinio oro uosto teritorijoje keliautojai gali keliauti vietiniu tramvajumi, kurį sudaro 3 atskiros linijos: 1 terminalą su C vartų sale jungia žalia linija, 1 terminalą su D vartų sale jungia mėlyna linija, o 3 terminalą su D vartų sale jungia raudona linija.

Ką galima nuveikti LAS oro uoste

Makarano oro uoste galima pamatyti daug įdomių dalykų: pavyzdžiui, įvairius meno kūrinius 2 terminalų pastatuose, įskaitant skulptūras, meniškai ištapytas sienas ir mozaikas. Vaikai gali žaisti prie D vartų 2 aukšte esančioje žaidimų zonoje, o suaugusieji gali išbandyti daugiau kaip 1000 lošimų automatų visame oro uoste. Be to, oro uosto muziejuje keleiviai gali susipažinti su pietų Nevados aviacijos istorija. Įėjimas į muziejų yra nemokamas, o pats muziejus įsikūręs virš bagažo atsiėmimo skyriaus.

Valiutos keitimas LAS oro uoste

Makarano oro uosto valiutos keityklų rasite 1 terminale ir 3 terminale, prie bagažo atsiėmimo skyrių.

Viešbučiai netoli LAS

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo, ar iki kito ryto atidėto skrydžio, ar jums tiesiog reikia apsistoti netoli LAS – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 60 viešbučių ir kitų apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos netoli LAS

 • Huverio užtvanka
 • Las Vegaso Strip bulvaras
 • Raudonųjų uolų kanjonas

Saugos patarimai keliaujantiems per LAS oro uostą

 • Naudokitės tik per „Uber“ platformą užsakytomis paslaugomis: Saugumo tikslais, savo kelionės būsena galite dalytis su patikimu kontaktiniu asmeniu, o visos finansinės operacijos turėtų būti atliekamos platformoje.
 • Pasitikrinkite kelionės informaciją: Prieš įsėsdami patikrinkite, ar automobilio markė, modelis ir valstybinis numeris bei vairuotojo išvaizda sutampa su programėlėje nurodytais duomenimis.
 • Patvirtinkite kelionę: Keleiviai turės galimybę kiekvieną savo kelionę patvirtinti unikaliu 4 skaitmenų PIN kodu, kurį jie turės pasakyti, o vairuotojas jį įvesti į savo programėlę, kad galėtų pradėti kelionę. Tai padeda keleiviams įsitikinti, kad jie sėda į reikiamą automobilį, o vairuotojams – kad paima reikiamą keleivį.
 • Skambinkite arba siųskite žinutę numeriu 911: jei kelionės metu įvyksta nelaimė, keleiviai ir vairuotojai gali paskambinti arba parašyti žinutę skubiosios pagalbos tarnybai numeriu 911 ir jie bus nedelsiant sujungti su operatoriumi. Jei skambinama, ekrane pasirodys visa svarbi kelionės ir automobilio informacija. Jei kreipiamasi teksto žinute, ši informacija bus automatiškai sugeneruota žinutės teksto lauke.
 • Patikimi kontaktai: keleiviai gali pasirinkti, kad automatiškai atsirastų langas, leidžiantis pasidalyti kelionės informacija su artimaisiais.

Daugiau informacijos apie LAS oro uostą rasite čia.

„Facebook“
„Instagram“
„Twitter“

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.