Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Stambulo Atatiurko oro uostas (IST)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Atatiurko oro uosto į Stambulą, ar iš miesto į Atatiurko oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Yeşilköy, 34149 Bakırköy/Istanbul, Turkey
+90 212-463-30-00

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Užsakyti kelionę

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • Taxi Yellow1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje pateikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Stambulo Atatiurko oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Atatiurko oro uoste

Nemokama „Wi-Fi“ paslauga teikiama visame Atatiurko oro uoste 2 valandas. Norint ja pasinaudoti jums reikės mobiliojo telefono numerio, kuriuo galėtumėte gauti teksto žinutes Turkijoje; taip pat galite naudoti mokamą oro uosto „Wi-Fi“ paslaugą.

Automobilių statymas Stambulo Atatiurko oro uoste

Stambulo Atatiurko oro uoste daug galimybių pasistatyti automobilį, įskaitant greito išlaipinimo ir ilgalaikio automobilių statymo vietas. Pastatę automobilį keliaukite į Stambulo Atatiurko oro uostą oro uosto autobusu.

Bagažo saugykla Atatiurko oro uoste

Tiek tarptautinių skrydžių terminale, tiek vietinių skrydžių terminale yra bagažo saugojimo punktai, todėl jungiamųjų skrydžių keleiviai, turintys daug laiko, gali saugiai palikti savo bagažą ir nukeliauti į Stambulą.

Aktualiausi keleivių klausimai

„Uber“ veikia Atatiurko oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Atatiurko oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.
Raskite oro uostą

Tarptautinio Atatiurko oro uosto lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Atatiurko oro uostą arba iš jo išvyksta. Stambulo Atatiurko oro uostas yra didžiausias oro uostas Turkijoje pagal keleivių skaičių ir antras didžiausias oro uostas visame pasaulyje pagal tiesioginių skrydžių į skirtingas atvykimo vietas skaičių. Iš Stambulo miesto centre į Atatiurko oro uostą galima nuvykti per 40 minučių, todėl šis oro uostas puikiai tinka skrendantiems į Stambulą arba iš jo. Keleiviai, neturintys automobilio, Atatiurko tarptautinį oro uostą gali lengvai pasiekti keliaudami metro, autobusu arba „Uber“.

Stambulo Atatiurko oro uosto terminalai

Atatiurko oro uoste yra 2 keleivių terminalai: vietinių skrydžių terminalas ir tarptautinių skrydžių terminalas. Kaip galima tikėtis, vietinių skrydžių terminale organizuojami skrydžiai Turkijos viduje, o tarptautinių skrydžių terminale organizuojami tarptautiniai ir tarpžemyniniai skrydžiai. Abu terminalai yra sujungti, todėl Atatiurko tarptautiniame oro uoste vietinių skrydžių keleiviai pervežami gana paprastai, palyginus su kai kuriais kitais tokio dydžio oro uostais. „Wi-Fi“ galima naudotis abiejuose terminaluose; taip pat visame oro uoste galite rasti mobilių įkrovimo stočių.

Vietinių skrydžių terminalas

 • Turkish Airlines
 • Primeclass Lounge

Tarptautinių skrydžių terminalas

 • Air France
 • Emirates
 • Kiti tarpžemyniniai ir tarptautiniai skrydžiai
 • HSBC Premier Lounge

Maistas Stambulo Atatiurko oro uoste

Nuo šviežio tradicinio turkiško maisto iki greitojo maisto užkandinių – Atatiurko oro uoste galite rinktis iš daugybės skirtingų restoranų. Nesvarbu, ar norite pavalgyti bufeto stiliaus restorane, ar tiesiog pageidaujate greitai užkąsti, – išsirinkti galės pačių įvairiausių skonių mėgėjai.

Judėjimas Stambulo Atatiurko oro uoste

Vietinių skrydžių ir tarptautinių skrydžių terminalai yra labai arti vienas kito, todėl iš vieno terminalo galite greitai patekti į kitą terminalą pėsčiomis. Žinoma, jei skubate, galite pasinaudoti judamaisiais takais.

Ką veikti Atatiurko oro uoste

Pagrindines Atatiurko oro uosto pramogas rasite puikiose apsipirkimo zonose – nuo didelės neapmuitintų prekių parduotuvės iki senovinio turgaus, kuriame galite rasti autentiškų turkiškų prekių, pvz., prieskonių, stiklo dirbinių ir papuošalų. Atatiurko oro uosto neapmuitintų prekių parduotuvėse – platus alkoholio, kosmetikos, kvepalų ir konditerijos gaminių pasirinkimas, todėl tai yra puiki vieta išsirinkti suvenyrų, skirtų draugams ir šeimos nariams. Kitos veiklos apima SPA ir masažo paslaugas – puikus būdas atsipalaiduoti prieš skrydį, – o kai kuriose aukštos klasės poilsio kambariuose taip pat galima pasinaudoti dušu..

Viešbučiai šalia Atatiurko oro uosto

Vieną viešbutį rasite pačiame Atatiurko tarptautiniame oro uoste, o daugybė kitų viešbučių yra įrengti netoliese, todėl jų paslaugos puikiai tinka žmonėms, atvykstantiems į oro uostą anksti ryte. Šiuose viešbučiuose galite rasti įprastų verslo patalpų, posėdžių salių, restoranų ir sporto salių, bet rekomenduojame patikrinti viešbučio svetainę ir įsitikinti, kad jame teikiamos visos jums reikalingos paslaugos.

Lankytinos vietos šalia Atatiurko oro uosto

Kaip galima tikėtis, aplink Stambulo Atatiurko oro uostą yra keletas lankytinų istorinių vietų.

 • Mėlynoji mečetė
 • Galatos bokštas
 • Didysis turgus
 • Sofijos soboras
 • Topkapio rūmai

Daugiau informacijos apie Stambulo Atatiurko oro uostą žr. čia.