Pereiti prie pagrindinio turinio

Istanbul International Airport (ist)

Whether you’re heading from IST Airport to Istanbul or from the city to Istanbul International Airport, count on Uber to help get you there.

Tayakadın District Terminal Street No.1, 34283 Arnavutköy/Istanbul, Turkey
+90 4441442

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Istanbul International Airport

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Istanbul International Airport. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/08/01.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Stambulo oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Atatiurko oro uoste

Free wifi is available throughout IST Airport for 2 hours. You will need a mobile phone number capable of receiving texts in Turkey to access it, or you can use the airport’s paid wifi service.

Istanbul Airport parking

Istanbul Airport offers multiple parking choices, covering both quick dropoffs and long-term parking. After parking, transfer to IST with the airport shuttle.

Luggage storage at IST

Tiek tarptautinių skrydžių terminale, tiek vietinių skrydžių terminale yra bagažo saugojimo punktai, todėl jungiamųjų skrydžių keleiviai, turintys daug laiko, gali saugiai palikti savo bagažą ir nukeliauti į Stambulą.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Uber is available at Istanbul Airport, so you can enjoy a comfortable and convenient trip to wherever you need to go.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Even if a trip is not very long, Uber rates to and from Istanbul Airport may still be affected by time, traffic, and other factors. Check the Uber price estimator for approximate trip prices.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.
Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.