Pereiti prie pagrindinio turinio

Tokijo Hanedos tarptautinis oro uostas (hnd)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Hanedos oro uostas? Nesvarbu, ar keliaujate iš HND oro uosto į Tokijo traukinių stotį, ar iš Šindžiuku į Hanedos oro uostą, keliaukite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber Taxi“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į HND vienu bakstelėjimu.

4-3 Haneda-Kuko, 2-Chome, Ota-Ku, Tokijas 144, Japan
+81 3-5757-8111

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Taksi

  1-4

  Get matched with a taxi nearby. Booking fee will be charged separately (maximum JPY 420)

Paėmimas iš Hanedos oro uostas (HND)

Užsisakykite, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama HND oro uoste.

Išėjimas atvykimo aukšte

Paėmimo vietų (Hanedos oro uostas) nurodymus gausite tiesiai programėlėje. Paėmimo vietos terminaluose gali skirtis. Tokijo Hanedos tarptautinis oro uostas taip pat gali turėti paėmimo vietas žyminčių ženklų.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į HND oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Hanedos oro uostas žemėlapis

Hanedos oro uostas suskirstytas į 3 terminalus: tarptautinių skrydžių terminalą ir vietinių skrydžių 1 ir 2 terminalus.

Naudokitės internetu keliaudami

Kaip HND oro uoste prisijungti prie „WiFi“

Hanedos oro uoste galite prisijungti prie nemokamo „Wi-Fi“. „Wi-Fi“ tinklų sąraše tiesiog pasirinkite HANEDA-FREE-WIFI, tada paleiskite interneto naršyklę ir vykdykite nurodymus.

Įsigykite vietinę SIM kortelę

Išankstinio mokėjimo SIM kortelę galite įsigyti atvykimo salėje, kuri yra tarptautinių skrydžių terminalo 2 aukšte.

Išankstinio mokėjimo SIM kortelės neparduodamos 1 ir 2 vietinių skrydžių terminaluose.

Japonijoje įsigytos ne Japonijos gyventojams skirtos išankstinio mokėjimo SIM kortelės suteikia galimybę tik naudotis internetu. Atsižvelgiant į Japonijos įstatymus, ne Japonijos gyventojai negali įsigyti balso skambučiams skirtų SIM kortelių.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Hanedos oro uosto lankytojų informacija

Hanedos oro uostas yra vienas iš 2 pagrindinių Tokijo oro uostų ir pats judriausias oro uostas Japonijoje, jame aptarnaujami keleiviai, keliaujantys iš didžiojo Tokijo regiono arba į jį. Hanedos oro uostas iš Tokijo centro automobiliu pasiekiamas vos per 25 minutes, todėl jis yra patogesnis nei Naritos oro uostas.

Hanedos oro uosto terminalai

Oro uostas yra suskirstytas į tarptautinių ir vietinių skrydžių terminalus. Visi tarptautiniai skrydžiai vykdomi Hanedos tarptautiniame keleivių terminale, o vietiniai skrydžiai vykdomi 1 ir 2 terminaluose.

Hanedos oro uosto 1 terminalas

 • „JAL“
 • „Japan Transocean Air“
 • „Skymark“
 • „Star Flyer“ (skrydžiai į Kitakiūšiū ir Fukuokos oro uostus)

Hanedos oro uosto 2 terminalas

 • „AIRDO“
 • „ANA“
 • „Solaseed“
 • „Star Flyer“ (skrydžiai į Jamagučio-Ubės ir Kansai oro uostus)

Judėjimas Hanedos oro uoste

Oro uoste galima pasinaudoti nemokamais autobusais, kurie kas 4 minutes važiuoja maršrutu tarp vietinių skrydžių terminalų ir mažesnio tarptautinio keleivių terminalo.

Valiutos keitimas Hanedos oro uoste

24 valandas per parą veikiančių valiutos keityklų rasite tarptautinio keleivių terminalo išvykimo salės 2 ir 3 aukštuose. Dar 2 keityklas rasite tarptautinių skrydžių išvykimo zonoje.

Viešbučiai netoli Hanedos oro uosto

Jei laukiate jungiamojo skrydžio arba visą naktį vėluoja skrydis ir norite apsistoti viešbutyje, vieną viešbutį rasite oro uoste, o aplink jį – daugiau kaip 30 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Daugiau informacijos apie Hanedos oro uostą (HND) rasite čia.

„Facebook“

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.