Pereiti prie pagrindinio turinio

Frankfurto prie Maino oro uostas (FRA)

Nesvarbu, ar vykstate iš Frankfurto oro uosto į miesto centrą, ar iš „Kleinmarkthalle“ į Frankfurto oro uostą, pasikliaukite „Uber“ programėle ir pasieksite savo tikslą.

Frankfurtas 60547 Germany
+49 180-6-3724636

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Frankfurto prie Maino oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Frankfurto prie Maino oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/19.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-3

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Aukšta klasė

  1-3

  Prabangios kelionės su profesionaliais vairuotojais

 • Green

  1-3

  Emission-free, affordable, everyday rides

 • Taksi

  1-3

  Taksi paslaugos nestabdant automobilių

1/4

Kaip užsisakyti kelionę iš Frankfurto oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę išeiti, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip pasiekti paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Frankfurto oro uosto patarimai, kad kelionės vyktų sklandžiau

„WiFi“ Frankfurto oro uoste

Frankfurto oro uoste keleiviai visą parą gali naudotis nemokamu „WiFi“ ryšiu. Norėdami prisijungti prie paslaugos, raskite Frankfurto oro uosto tinklą, įveskite savo el. pašto adresą ir sutikite su sąlygomis. Tada spustelėkite Next (toliau) ir Start surfing (pradėti naršyti).

Frankfurto oro uosto bagažo saugykla

Abiejuose Frankfurto oro uosto terminaluose yra trys bagažo saugojimo patalpos, kuriose keleiviai gali palikti bagažą iki trijų mėnesių. Šiose patalpose keleiviai taip pat gali pasinaudoti bagažo pakavimo paslauga, padedančia sumažinti didelių ir gremėzdiškų daiktų dydį.

Automobilių statymas Frankfurto oro uoste

Frankfurto oro uoste siūlomi keli automobilių statymo variantai: trumpalaikis statymas, ilgalaikis statymas, verslo automobilių aikštelė ir išlaipinimo zona.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Frankfurto oro uoste „Uber“ programėlė veikia, todėl galite mėgautis patogiomis kelionėmis ir vykti, kur jums reikia.

 • „Uber“ keleivių paėmimo vietos oro uostuose gali būti keičiamos. Norėdami rasti paėmimo vietą, užsakę kelionę visada patikrinkite informaciją „Uber“ programėlėje.

 • Kainoms į Frankfurto oro uostą ir iš jo įtakos gali turėti paros metas, eismo sąlygos bei kiti veiksniai. Norėdami sužinoti kelionių kainas, patikrinkite informaciją „Uber“ programėlėje.

 • Ketinant užsakyti kelionę, programėlė nurodys numatomą partnerio vairuotojo atvykimo į paėmimo vietą trukmę.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Frankfurto oro uosto informacija lankytojams

Frankfurto prie Maino oro uostas atidarytas 1936 m. ir nuo to laiko plėtėsi, kol tapo vienu iš didžiausių oro uostų Vokietijoje, kasmet priimančiu ir išlydinčiu maždaug 70 milijonų keleivių. Jis yra svarbus Europos transporto centras ir didžiausias vienoje Vokietijos vietoje sutelktas darbo kompleksas: čia 450 įmonėse ir organizacijose dirba maždaug 81 000 žmonių. Oro uostas yra už 12 kilometrų (7 mylių) į pietvakarius nuo Frankfurto, tad keleivių išlaipinimo vietą iš miesto centro galima pasiekti per 15 minučių.

Frankfurto oro uosto terminalai

Frankfurto oro uoste yra du terminalai (pirmas terminalas ir antras terminalas), tarp jų kursuoja maršrutiniai autobusai ir „SkyLine“ traukinai. Abu terminalai naudojami vietiniams ir tarptautiniams skrydžiams, todėl atidžiai patikrinkite savo išvykimo terminalą. Frankfurto oro uoste taip pat veikia „Lufthansa“ pirmosios klasės terminalas, išskirtinai skirtas „Lufthansa“ pirmosios klasės keleiviams.

Frankfurto oro uosto restoranai

Kad ir ko norėtumėte – gurmaniškų pusryčių, lengvų pietų ar ramios vakarienės, Frankfurto oro uostas gali patenkinti jūsų pageidavimus. Gausybėje maistu prekiaujančių vietų galėsite išsirinkti visko nuo užkandžių iki sočių patiekalų, skirtų neskubantiesiems. Keleiviai gali mėgautis ne tik įprastu maistu (pvz., sumuštiniais, sriubomis, salotomis, karštais ir šaltais gėrimais, tirštaisiais kokteiliais, sultimis, konditerijos gaminiais), bet ir įvairių pasaulio virtuvių patiekalais, įskaitant Italijos, Azijos ir, žinoma, tradicinius Vokietijos patiekalus. Čia maisto ras tiek vegetarai, tiek tie, kurie laikosi dietos ar netoleruoja glitimo.

Frankfurto oro uosto parduotuvės

Keliautojams, mėgstantiems atsipalaiduoti apsiperkant parduotuvėse, FRA oro uostas turi daug pasiūlymų. Oro uoste yra neapmuitintų prekių skyrius, kuriame už nedideles kainas parduodami pasaulyje puikiai žinomų prekių ženklų gaminiai, įskaitant kvepalus, priemones po skutimosi, konditerijos gaminius, akinius nuo saulės, kosmetiką, madingus aksesuarus, alų, vyną ir stipriuosius alkoholinius gėrimus. Čia taip pat yra parduotuvių, prekiaujančių prabangių prekių ženklų mados prekėmis, batais, elektronika, juvelyrika, laikraščiais, žurnalais, knygomis, farmacinėmis prekėmis ir paskutinės minutės kelionių reikmenimis. Be to, keleiviai gali įsigyti suvenyrų, pvz., ikrų ir tradicinių vokiškų maisto produktų.

Poilsio kambariai Frankfurto oro uoste

Frankfurto oro uoste gausu poilsio kambarių, kai kurie jų skirti tik dažnai skraidantiems arba verslo klasės keleiviams. Vis dėlto, kai kuriais poilsio kambariais už mokestį gali naudotis visi keleiviai. Čia galite atsipalaiduoti prieš skrydį ir pailsėti patogiuose krėsluose, pasimėgauti karštu ir šaltu maistu bei gėrimais, naudotis „WiFi“, žiūrėti televiziją ir skaityti laikraščius.

FRA oro uoste teikiamos paslaugos

Frankfurto oro uoste teikiamos įvairios paslaugos, kad visos kelionės vyktų sklandžiai. Verslo keleiviai ir keleiviai, pageidaujantys oro uoste naršyti internetą, čia ras darbo vietų. Šeimos, keliaujančios su mažais vaikais, abiejuose terminaluose ras žaidimų zonų bei motinos ir kūdikio kambarių, skirtų kūdikiams pervystyti ir pamaitinti. Keleiviams, kuriems tenka ilgai laukti, pirmame terminale skirti keli „Mowie World“ kino teatrai, kuriuose rodomi populiarūs kino filmai, dokumentiniai filmai ir televizijos serialai.

Frankfurto oro uosto viešbučiai

Frankfurto oro uoste yra keletas viešbučių, siūlančių apgyvendinimo paslaugas už įvairias kainas. Iš kai kurių viešbučių terminalus galima pasiekti tiesiogiai.pėsčiomis. Oro uosto apylinkėse, ypač Riuselheimo ir Langeno rajonuose, galima rasti daug daugiau galimybių apsistoti. Frankfurto centras yra vos už keliolikos minučių kelio, todėl keliautojai, kuriems nereikia skubėti į skrydį, taip pat gali rinktis iš įvairių čia esančių viešbučių bei kambarių.

Lankytinos vietos šalia Frankfurto oro uosto

Frankfurtas yra svarbus finansinis centras, traukiantis verslo keleivius, tačiau jame nemažai įdomių vietų taip pat gali rasti turistai, besidomintys menu, architektūra ir muziejais. Toliau nurodyta keletas lankytinų Frankfurto vietų.

 • Kaiserdom (imperijos katedra)
 • „Kleinmarkthalle“ turgus
 • Gamtos istorijos muziejus
 • Centrinė Römerberg aikštė
 • Štedelio meno muziejus

Sužinokite daugiau apie FRA oro uostą čia.

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.

Nuorodos į išorines svetaines pateikiamos tik lankytojų patogumui. Atidarydami nuorodas į kitas svetaines, visą riziką prisiimate patys. „Uber“ neprisiima atsakomybės už jokias susietas svetaines ar jų turinį.