Pereiti prie pagrindinio turinio

Dublino oro uostas (dub)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Dublino oro uosto į miesto centrą, ar iš miesto centro į Dublino oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Dublino oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Dublino oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/07/26.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Taksi

  1-3

  Važiuokite be vargo

 • Black

  1-3

  Išskirtinė paslaugų kokybė

1/2

Kaip užsisakyti „Uber“ kelionę iš oro uosto

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje teikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodančių ženklų.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Dublino oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Dublino oro uoste

Dublino oro uoste „Wi-Fi“ ryšys yra neribotas ir nemokamas. Jums tereikia prisijungti prie tinklo ir galėsite pradėti naršyti. Registruotis arba prisijungti nereikia.

Automobilių statymas Dublino oro uoste

Dublino oro uoste įrengtos ilgo ir trumpo laikotarpio automobilių statymo zonos. Dublino oro uoste trumpo laikotarpio automobilių stovėjimo aikštelė yra kelių minučių kelio nuo atvykimo ir išvykimo zonų; joje yra maždaug 18 600 ilgo laikotarpio automobilių statymo vietų.

Bagažo saugykla Dublino oro uoste

Savo bagažą galite saugoti papildomo bagažo tarnyboje, kuri yra 1 terminalo atvykimo salėje, kad laukiant kito skrydžio jūsų bagažas būtų saugus ir apsaugotas. Šioje patalpoje taip pat galite pasinaudoti krepšių apvyniojimo paslaugomis.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Dublino oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Dublino oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Dublino oro uosto terminalai

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į DUB oro uostą arba iš jo išvyksta. Dublino oro uostas yra tarptautinis oro uostas, kuriame aptarnaujama daugiau kaip 20 milijonų keleivių per metus, todėl tai yra vienas judriausių transporto mazgų Europoje. Dublino oro uostas yra 10 kilometrų (6 mylių) atstumu į šiaurę nutolęs nuo Dublino miesto centro, netoli oro uosto driekiasi greitkeliai M1 bei M50 ir į jį galima lengvai nuvykti automobiliu, autobusu, taksi, maršrutiniu autobusu arba „Uber“ automobiliu.

Dublino oro uosto terminalai

Dublino oro uoste veikia 2 pagrindiniai terminalai: 1 terminalas ir 2 terminalas. 2 terminalas išsiskiria tuo, kad jame įrengtos JAV išankstinio muitinės formalumų atlikimo patalpos – jose galite pereiti per JAV muitinės patikrinimo ir pasų kontrolės punktą vis dar būdami Dubline. Tokiu atveju atvykus į JAV jums butų taikomos tik vietinių skrydžių keleivių procedūros, todėl sutaupytumėte daug laiko ir nereikėtų rūpintis ilgai laukiant oro uosto pasienio punkte.

1 terminalas

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

2 terminalas

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Dublino oro uosto restoranai

Jei norite atsipūsti prieš skrydį arba norite išgerti kavos, Dublino oro uoste galite rinktis iš daugybės restoranų. Būdami 1 terminale galite užsisakyti prabangaus airiško maisto restorane „Wrights of Howth“, o 2 terminale esantis restoranas „Gourmet Burger Kitchen“ puikiai tinka norint pavalgyti prieš skrydį. Be to, Dublino oro uoste yra daug įvairiausių barų.

Judėjimas DUB oro uoste

Po Dublino oro uostą galima lengvai vaikščioti pėsčiomis, o 1 ir 2 terminalus jungia papildomo oro uosto autobuso maršrutas.

Ką veikti Dublino oro uoste

Dublino oro uoste yra daugiau kaip 100 prekių ženklų parduotuvių, todėl net patys įžvalgiausi pirkėjai turės iš ko pasirinkti. 1 ir 2 terminaluose esančioje neapmuitintų prekių zonoje apstu visame pasaulyje žinomų parduotuvių, nuo „Jo Malone“ ir „Chanel“ iki „Dior“ ir MAC. Kadangi oro uoste parduodamos neapmuitintos prekės, pirkėjai gali tikėtis didelių nuolaidų – kai kurios prekės kainuoja iki 40 % pigiau nei už oro uosto ribų.

Dublino oro uosto dušai

Nors dauguma keleivių dušais pasinaudoti negalėtų, viename iš oro uosto poilsio kambarių galite pasinaudoti Dublino oro uosto dušais, kad prieš skrydį arba po jo jaustumėtės gaiviai.

Viešbučiai šalia Dublino oro uosto

Netoli oro uosto svečiai gali rasti keletą Dublino oro uosto viešbučių, todėl jie puikiai tinka keleiviams, atvykstantiems į Airiją anksti ryte. Keleiviai, turintys laiko nuvykti į Dubliną, gali rinktis iš daugybės pigių ir aukštesnės klasės apgyvendinimo paslaugų.

Lankytinos vietos šalia Dublino oro uosto

Jei Dublino oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio, aplinkinėje vietovėje galima daug ką pamatyti ir nuveikti, tačiau tam turėtumėte skirti pakankamai laiko, nes kelionė trunka maždaug nuo 40 minučių iki vienos valandos. Dublino miesto centre gausu istorinę ir kultūrinę reikšmę turinčių vietų, įskaitant toliau objektus.

 • Dublino pilis
 • Guinness Storehouse
 • Airiško viskio muziejus
 • Kilmainhamo kalėjimas
 • Ričmondo kareivinės

Daugiau informacijos apie Dublino tarptautinį oro uostą galite rasti čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.