Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Detroito metropolijos Veino apygardos oro uostas (DTW)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Detroito oro uosto į zoologijos sodą, ar iš meno muziejaus į DTW, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

11050 Rogell Drive #602, Detroit, MI 48242
+1 734-247-7678

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

Kaip užsisakyti kelionę iš Detroito oro uosto

Sekite ženklus, nurodančius, kaip patekti į Antžeminio transporto centrą (GTC)

Atsiėmę krepšius ir išėję iš saugomos zonos, eikite tiltu link GTC.

Ieškokite ženklų, kuriuose nurodyta „Rideshare“

Įžengę į GTC tolesnius nurodymus sekite dairydamiesi ženklų, ant kurių parašyta „Rideshare“.

Pasitikite vairuotoją patvirtintoje paėmimo vietoje

Jei negalite rasti savo vairuotojo, susisiekite su juo naudodami „Uber“ programėlę.

Detroito oro uostas automobilių aikštelės įkainiai

Jei planuojate kelionę į Detroito oro uostas ir ketinate vairuoti, automobilių aikštelių įkainius galite rasti čia.

Automobilio statymo galimybės

Maknamaros automobilių aikštelė

Big Blue Deck

1 ir 2 žaliosios aikštelės

Įkainiai

24 doleriai už dieną
14 dolerių už dieną
12 dolerių už dieną
Automobilių statymo įkainiai gali ne visada atitikti naujausias kainas; ši informacija buvo atnaujinta 2018 m. lapkričio 20 d..

Detroito oro uostas žemėlapis

Detroito oro uostą sudaro 2 pagrindiniai terminalai. Maknamaros terminale yra A–C salės, o šiauriniame terminale yra D salė.

Aktualiausi keleivių klausimai

Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

„Uber“ kelionės į (arba iš) DTW kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą remiantis realiais išoriniais veiksniais.

Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

Detroito oro uosto lankytojų informacija

Detroito metropolijos Veino apygardos oro uostas (DTW) yra judriausias Mičigano oro uostas ir vienas didžiausių oro linijų mazgų JAV. DTW yra maždaug 20 mylių (32 kilometrų) arba maždaug 30 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Detroito centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios. Į oro uostą patenka keliautojai, vykstantys į Detroito miestą, prie Mičigano ežero ir į kaimyninės Ohajo valstijos Toledo miestą arba iš jų.

Detroito oro uosto terminalai

DTW oro uoste yra 2 pagrindiniai terminalai: Maknamaros terminalas ir šiaurinis terminalas. Maknamaros terminalas suskirstytas į 3 sales. A, B ir C. Šiauriniame terminale yra viena salė: D. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

DTW Maknamaros terminalas

 • Aeroméxico
 • Air France
 • Delta

DTW šiaurinis terminalas

 • Air Canada
 • Alaska
 • American
 • Frontier
 • JetBlue
 • Lufthansa
 • Royal Jordanian
 • Southwest
 • Spirit
 • United
 • Wow
 • Lufthansa Club

DTW tarptautinis terminalas

Detroito oro uoste tarptautiniai skrydžiai vykdomi tiek Maknamaros, tiek šiauriniame terminale. Maknamaros terminale yra 12 tarptautinių skrydžių išvykimo ir atvykimo vartų, o šiauriniame terminale yra 26 vartai. DTW oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai daugiau kaip 30 krypčių.

Maistas Detroito oro uoste

Abiejuose Detroito oro uosto terminaluose yra daug vietų pavalgyti (daugiau kaip 100), įskaitant kavines, greitojo maisto užkandines ir tradicinius restoranus. Be to, Detroit oro uosto terminaluose galima rasti daug barų.

Judėjimas Detroito oro uoste

Abiejuose Detroito oro uosto terminaluose įrengtos judančios perėjos. Maknamaros terminalo A salėje galima rasti „ExpressTram“, transportavimo sistemą, kuria keleiviai gabenami per vienos mylios ilgio salę į 3 toliau nurodytas stoteles.

 • Galutinė stotis: yra salės centre, iš jos nesunku pateikti prie A29–A55 vartų, į registracijos zoną, bagažo atsiėmimo skyrių, antžeminio transporto centrą ir tunelį, vedantį į B ir C sales.
 • Pietinė stotelė: iš jos galima patekti prie A1–A28 vartų
 • Šiaurinė stotelė: iš jos galima patekti prie A56–A78 vartų

Be to, keleiviai gali keliauti oro uosto autobusais, vežančiais maršrutu, jungiančiu šiaurinį ir Maknamaros terminalus. Detroito oro uosto autobusai kas 10 minučių išvyksta iš antžeminio transporto centrų ir stotelės prie viešbučio „Westin Hotel“ įėjimo.

Ką veikti Detroito oro uoste

DTW oro uoste galima daug ką pamatyti ir nuveikti. Atsipalaiduoti norintys keleiviai gali užsisakyti masažą, veido priežiūros procedūrą, manikiūrą ir (arba) pedikiūrą oro uosto SPA centre. Detroito oro uoste rasite įvairių parduotuvių – nuo kioskų iki kosmetikos parduotuvių ir specializuotų krautuvėlių. Šviesiame tunelyje, kuris jungia A, B ir C sales, rodomas koordinuotas šviesos ir muzikos šou.

Valiutos keitimas Detroito oro uoste

Detroito oro uosto valiutos keityklų rasite toliau nurodytose vietose. - Maknamaros terminalas: išvykimo zona („Central Link“ šalia A38 vartų) ir tarptautinė atvykimo zona - Šiaurinis terminalas: išvykimo zona (priešingoje D9 vartų pusėje) ir atvykimo zonoje (šalia bagažo atsiėmimo skyriaus)

Viešbučiai netoli Detroito oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli DTW, – daug viešbučių ir apgyvendinimo vietų rasite aplink oro uostą, taip pat – Dirborne ir Detroito centre.

Lankytinos vietos šalia Detroito oro uosto

 • Bel Ailo parkas
 • Rytų turgus
 • Ford Field
 • Detroito muziejus, skirtas Motauno muzikai

Daugiau informacijos apie DTW oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter