Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Indiros Gandžio tarptautinis oro uostas (DEL)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Delio oro uosto į Kutbo minaretą, ar iš Indijos vartų į Delio oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • Auto1-3

  Auto rickshaws at the tap of a button

 • Tarpmiestinis1-4

  Affordable outstation rides in compact cars

 • Moto1

  Affordable motorcycle rides

 • INTERCITY1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

Kaip užsisakyti kelionę iš DEL oro uosto

Sužinokite, kur laukti vairuotojo

Delio oro uoste paėmimo vieta priklauso nuo jūsų pasirinkto terminalo. Jei pasirinksite 1 terminalą arba 3 terminalą, eikite ė „Uber“ skirtą paėmimo zoną. Jei esate 2 terminale, vairuotojas jus pasitiks jūsų pasirinktoje paėmimo vietoje.

Informacijos žr. programėlėje

Užsisakę kelionę sekite programėlėje pateikiamus nurodymus, kaip rasti paėmimo vietą.

1 terminalas: eikite į „Uber“ paėmimo zoną stovėjimo aikštelėje.

2 terminalas: sekite programėlėje pateikiamus nurodymus, kad ateitumėte į pasirinktą paėmimo vietą.

3 terminalas: eikite į T3 automobilių aikštelės apatiniame aukšte esančią „Uber“ paėmimo zoną (priešais atvykimo zonos 1 ir 2 vartus.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Vairuotojas pasitiks jus paėmimo vietoje, kuri nurodyta programėlėje. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Delio oro uostas žemėlapis

Indiros Gandi tarptautinis oro uostas aptarnauja 80 oro linijų 2 pagrindiniuose terminaluose: 1 terminale ir 3 terminale. 1 terminalą sudaro 4 antrinės zonos: 1A terminalas, 1B terminalas, 1C terminalas ir 1D terminalas. Visos tarptautinių skrydžių oro linijos veikia 3 terminale.

Aktualiausi keleivių klausimai

Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

„Uber“ kelionės į (arba iš) DEL kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą remiantis realiais išoriniais veiksniais.

Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.
Raskite oro uostą

Delio oro uosto lankytojų informacija

Indiros Gandžio tarptautinis oro uostas yra 10 judriausias oro uostas pasaulyje pagal keleivių srautą – jame aptarnaujama daugiau kaip 65 milijonai keleivių per metus. Oro uostas yra maždaug 16 kilometrų (10 mylių) arba 16 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Naujojo Delio miesto centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

Delio oro uosto terminalai

Dubajaus oro uostą sudaro 3 pagrindiniai keleivių terminalai: 1 terminalas, 2 terminalas ir 3 terminalas. Poilsio kambarių rasite visame DEL oro uoste. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

DEL 1 terminalas

 • IndiGo
 • SpiceJet

DEL 2 terminalas

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

DEL 3 terminalas (tarptautinis)

Naujojo Delio oro uoste tarptautiniai skrydžiai vykdomi 3 terminale. DEL oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 70 krypčių, o keleivius aptarnauja tokios oro linijos kaip „American“, „British Airways“ ir „Emirates“. Poilsio kambarių rasite penkiose Indiros Gandžio oro uosto 3 terminalo vietose.

Maistas Delio oro uoste

Visuose Indiros Gandžio tarptautinio oro uosto terminaluose rasite daugybę vietų pavalgyti. Oro uoste yra daugiau kaip 80 vietų pavalgyti, kuriose keliautojai gali užsisakyti maisto ir gėrimų, įskaitant kavines, greitojo maisto restoranus bei parduotuves, parduodančias išsineštinius užkandžius. Keliautojai, norintys pavalgyti tradiciniame restorane, gali rinktis DEL oro uosto restoranus.

Judėjimas Delio oro uoste

Papildomas Naujojo Delio oro uosto autobusas važiuoja maršrutu tarp 1 terminalo ir 3 terminalo kas 20 minučių. Bet kuriame terminale esantys keleiviai, kurie laukia jungiamojo skrydžio kitomis oro linijomis, turėtų eiti į pervežimo maršrutu tarp terminalų stotelę (3 terminale šalia 10 kolonos ir 1 terminale po viaduku). 2 terminalas ir 3 terminalas yra netoli vienas kito, todėl atstumą tarp jų galima įveikti pėsčiomis per 5 minutes.

Ką veikti Delio oro uoste

DEL oro uoste keleiviai gali daug ką nuveikti ir pamatyti, įskaitant SPA centrus, esančius 3 terminalo ir 1 terminalo išvykimo zonose. Be to, Naujojo Delio oro uoste yra daug vietų apsipirkti, įskaitant elektronikos prekių, dovanų, saldainių ir papuošalų parduotuves. 3 terminalo tarptautinių skrydžių išvykimo zonoje esantis pilotų kabinos simuliatorius suteikia galimybę keleiviams pabandyti valdyti orlaivį „Boeing 737“.

Valiutos keitimas Delio oro uoste

Naujojo Delio oro uosto valiutos keityklų rasite 3 terminalo tarptautinių skrydžių atvykimo ir išvykimo zonose, 3 terminalo vietinių skrydžių atvykimo ir išvykimo zonose bei 1 terminalo išvykimo zonoje.

Viešbučiai netoli Delio oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli DEL, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 40 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia Delio oro uosto

 • Humajūno kapavietė
 • Khari Baoli gatvė
 • Raudonasis fortas
 • Sundero medelynas

Daugiau informacijos apie DEL oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter