Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Keiptauno tarptautinis oro uostas (CPT)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Keiptauno oro uosto į miesto centrą, ar iš miesto centro į Keiptauno oro uostą, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

Matroosfontein, Cape Town, 7490, South Africa
+27 21-937-1200

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Black1-4

  Premium rides in luxury cars

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę. Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite programėlėje pateikiamus nurodymus.

Nurodymai, kaip patekti į paėmimo vietą, bus pateikti pačioje programėlėje. Be to, oro uoste gali būti tai nurodantys ženklai.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Eikite į paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada gali būti prie artimiausio išėjimo. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

„Wi-Fi“ Keiptauno oro uoste

Keiptauno tarptautiniame oro uoste keleiviai oro uosto įlaipinimo zonoje gali naudoti „Wi-Fi“ nemokamai. Gausite 4 valandas laiko arba 1 GB duomenų nemokamai, o po to prieigą galėsite pratęsti išankstinio apmokėjimo pagrindu.

Automobilių statymas Keiptauno oro uoste

Keiptauno oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles, keleivių išlaipinimo ir paėmimo zonas, taip pat – vietas, skirtas tarnautojams.

Bagažo saugykla Keiptauno oro uoste

Nepriklausomai nuo bagažo dydžio, už mažą mokestį savo bagažą galite saugoti CPT bagažo saugojimo patalpose, kurios įrengtos pagrindinio terminalo vietinių skrydžių atvykimo zonoje.

„Uber“ veikia Keiptauno oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Keiptauno oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į CPT oro uostą arba iš jo išvyksta. Keiptauno tarptautinis oro uostas yra 3 didžiausias Afrikos oro uostas, kuriame per metus aptarnaujama maždaug 10 milijonų keleivių. CPT oro uostas yra maždaug 20 kilometrų (12 mylių) atstumu nutolęs nuo Keiptauno miesto centro, todėl jis puikiai tinka žmonėms, keliaujantiems į Keiptauno metropolinę zoną arba iš jos. CPT yra puikus pasirinkimas Keiptauno lankytojams, kadangi tai vienintelis keleivius šioje teritorijoje aptarnaujantis oro uostas. Be to, į oro uostą atvykti arba iš jo išvykti galima įprastais autobusais, oro uosto autobusais, taki ir „Uber“ automobiliais.

Keiptauno oro uosto terminalai

Keiptauno oro uostą sudaro vienas pagrindinis terminalas, padalytas į vietinių skrydžių ir tarptautinių skrydžių terminalus, kuriuos jungia bendra registracijos zona. Tarptautinių skrydžių terminalas yra oro uosto šiaurėje, o vietinių skrydžių terminalas – pietuose. Keiptauno tarptautinį oro uostą sudaro 3 aukštai: apatinis aukštas (atvykimas), 2 aukštas (išvykimas) ir 3 aukštas, kuriame įrengtas oro uosto maisto kvartalas. Toliau nurodytos kelios iš daugelio oro linijų, organizuojančių skrydžius iš CPT oro uosto.

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Keiptauno tarptautinio oro uosto restoranai

Keiptauno oro uoste gausu įvairiausių restoranų. Nuo barų ir greitojo maisto užkandinių iki restoranų ir kavinių – Keiptauno oro uoste restoranuose tikrai gausite to, ko trokštate.

Judėjimas CPT oro uoste

Kadangi Keiptauno oro uostą sudaro tik vienas pagrindinis terminalo pastatas, po jį lengva vaikščioti patiems pėsčiomis.

Ką veikti Keiptauno oro uoste

Nesvarbu, ar ieškote pasaulinių prekių ženklų, ar vietinių produktų, Keiptauno tarptautinio oro uosto parduotuvės yra viena geriausių vietų apsipirkti Pietų Afrikos Respublikoje. Nuo knygų ir lagaminų iki Pietų Afrikos putojančio vyno – CPT oro uoste visi pirkėjai ras tai, kas jiems patinka. Be to, Keiptauno oro uosto neapmuitintų prekių apsipirkimo zona puikiai tinka žmonėms, kurie nori parvežti suvenyrų artimiesiems.

Poilsio kambariai Keiptauno oro uoste

Keiptauno tarptautiniame oro uoste galite rinktis iš daugybės puikių poilsio kambarių, kuriuose galite padirbėti arba pailsėti prieš skrydį. Tarptautinių ir vietinių skrydžių terminaluose esančiuose poilsio kambariuose „Bidvest Premier Lounge“ rasite patogių vietų atsisėsti, „Wi-Fi“ prieigą ir aukštos klasės maisto, o „SAA Voyager Platinum Lounge“, „SAA Baobab Premium Class Lounge“ ir „SLOW Lounge“ galima pasislėpti nuo oro uosto šurmulio.

Viešbučiai šalia Keiptauno oro uosto

2 viešbučius galima rasti Keiptauno tarptautinio oro uosto teritorijoje, todėl jie puikiai tinka keleiviams, atvykstantiems į oro uostą anksti ryte. Be to, yra daug įvairių viešbučių įsikūrę šiek tiek toliau, didžiojo Keiptauno zonoje, nesvarbu, ar ieškote pigių apgyvendinimo paslaugų, kaimo sodybų, ar prabangių viešbučių.

Lankytinos vietos šalia CPT oro uosto

Jei Keiptauno oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio, galite aplankyti daug įvairių vietų. Keliaukite ir pamatykite įspūdingiausias lankytinas gamtos vietas regione, įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Boulderso pingvinų kolonija
 • Robeno sala
 • Stalo kalnas
 • Gerosios Vilties kyšulys

Daugiau informacijos apie Keiptauno oro uostą žr. čia.

Facebook
Twitter