Pereiti prie pagrindinio turinio

Keiptauno tarptautinis oro uostas (cpt)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Keiptauno oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Keiptauno oro uosto į miesto centrą, ar iš miesto centro į Keiptauno oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į CPT vienu bakstelėjimu.

Matroosfontein, Keiptaunas, 7490, South Africa
+27 21-937-1200

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Keiptauno tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Keiptauno tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/18.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Connect Car

  1-4

  Send and receive large packages

 • Komfortas

  1-3

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberX

  1-3

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

1/4

Paėmimas iš Keiptauno oro uostas (CPT)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama CPT oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Keiptauno oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Keiptauno tarptautinis oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į CPT oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Keiptauno oro uosto patarimai

„Wi-Fi“ Keiptauno oro uoste

Keiptauno tarptautiniame oro uoste keleiviai oro uosto įlaipinimo zonoje gali naudoti „Wi-Fi“ nemokamai. Gausite 4 valandas laiko arba 1 GB duomenų nemokamai, o po to prieigą galėsite pratęsti išankstinio apmokėjimo pagrindu.

Automobilių statymas Keiptauno oro uoste

Keiptauno oro uoste daug automobilių statymo galimybių, įskaitant trumpo ir ilgo laikotarpio automobilių stovėjimo aikšteles, keleivių išlaipinimo ir paėmimo zonas, taip pat – vietas, skirtas tarnautojams.

Bagažo saugykla Keiptauno oro uoste

Nepriklausomai nuo bagažo dydžio, už mažą mokestį savo bagažą galite saugoti CPT bagažo saugojimo patalpose, kurios įrengtos pagrindinio terminalo vietinių skrydžių atvykimo zonoje.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Keiptauno oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Keiptauno oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Keiptauno oro uosto terminalai

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į CPT oro uostą arba iš jo išvyksta. Keiptauno tarptautinis oro uostas yra 3 didžiausias Afrikos oro uostas, kuriame per metus aptarnaujama maždaug 10 milijonų keleivių. CPT oro uostas yra maždaug 20 kilometrų (12 mylių) atstumu nutolęs nuo Keiptauno miesto centro, todėl jis puikiai tinka žmonėms, keliaujantiems į Keiptauno metropolinę zoną arba iš jos. CPT yra puikus pasirinkimas Keiptauno lankytojams, kadangi tai vienintelis keleivius šioje teritorijoje aptarnaujantis oro uostas. Be to, į oro uostą atvykti arba iš jo išvykti galima įprastais autobusais, oro uosto autobusais, taki ir „Uber“ automobiliais.

Keiptauno oro uosto terminalai

Keiptauno oro uostą sudaro vienas pagrindinis terminalas, padalytas į vietinių skrydžių ir tarptautinių skrydžių terminalus, kuriuos jungia bendra registracijos zona. Tarptautinių skrydžių terminalas yra oro uosto šiaurėje, o vietinių skrydžių terminalas – pietuose. Keiptauno tarptautinį oro uostą sudaro 3 aukštai: apatinis aukštas (atvykimas), 2 aukštas (išvykimas) ir 3 aukštas, kuriame įrengtas oro uosto maisto kvartalas. Toliau nurodytos kelios iš daugelio oro linijų, organizuojančių skrydžius iš CPT oro uosto.

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Keiptauno tarptautinio oro uosto restoranai

Keiptauno oro uoste gausu įvairiausių restoranų. Nuo barų ir greitojo maisto užkandinių iki restoranų ir kavinių – Keiptauno oro uoste restoranuose tikrai gausite to, ko trokštate.

Judėjimas CPT oro uoste

Kadangi Keiptauno oro uostą sudaro tik vienas pagrindinis terminalo pastatas, po jį lengva vaikščioti patiems pėsčiomis.

Ką veikti Keiptauno oro uoste

Nesvarbu, ar ieškote pasaulinių prekių ženklų, ar vietinių produktų, Keiptauno tarptautinio oro uosto parduotuvės yra viena geriausių vietų apsipirkti Pietų Afrikos Respublikoje. Nuo knygų ir lagaminų iki Pietų Afrikos putojančio vyno – CPT oro uoste visi pirkėjai ras tai, kas jiems patinka. Be to, Keiptauno oro uosto neapmuitintų prekių apsipirkimo zona puikiai tinka žmonėms, kurie nori parvežti suvenyrų artimiesiems.

Poilsio kambariai Keiptauno oro uoste

Keiptauno tarptautiniame oro uoste galite rinktis iš daugybės puikių poilsio kambarių, kuriuose galite padirbėti arba pailsėti prieš skrydį. Tarptautinių ir vietinių skrydžių terminaluose esančiuose poilsio kambariuose „Bidvest Premier Lounge“ rasite patogių vietų atsisėsti, „Wi-Fi“ prieigą ir aukštos klasės maisto, o „SAA Voyager Platinum Lounge“, „SAA Baobab Premium Class Lounge“ ir „SLOW Lounge“ galima pasislėpti nuo oro uosto šurmulio.

Viešbučiai šalia Keiptauno oro uosto

2 viešbučius galima rasti Keiptauno tarptautinio oro uosto teritorijoje, todėl jie puikiai tinka keleiviams, atvykstantiems į oro uostą anksti ryte. Be to, yra daug įvairių viešbučių įsikūrę šiek tiek toliau, didžiojo Keiptauno zonoje, nesvarbu, ar ieškote pigių apgyvendinimo paslaugų, kaimo sodybų, ar prabangių viešbučių.

Lankytinos vietos šalia CPT oro uosto

Jei Keiptauno oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio, galite aplankyti daug įvairių vietų. Keliaukite ir pamatykite įspūdingiausias lankytinas gamtos vietas regione, įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Boulderso pingvinų kolonija
 • Robeno sala
 • Stalo kalnas
 • Gerosios Vilties kyšulys

Daugiau informacijos apie Keiptauno oro uostą žr. čia.

Facebook
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.